Ustka - domy i apartamenty wakacyjne

apartamenty i domki Ustka

Ustka - domy i apartamenty wakacyjne

Ustka to miasto portowe oraz cenione uzdrowisko, które jest położone nad Morzem Bałtyckim, w środkowej części Pomorza. Ustka jest również jedną z najbardziej znanych i lubianych miejscowości kąpieliskowych w Polsce, a więc jest idealnym miejscem na wakacje nad morzem. Nie dziwi więc popularność oferty "domki Ustka" w tej części kraju. Ustka jest szczególnie odwiedzana w sezonie letnim, co nie jest niczym dziwnym. Wysokie temperatury powietrza, liczne atrakcje dla całej rodziny – przyciągają rzesze, spragnionych kąpieli w morzu, turystów. Jednak Ustka jest również atrakcyjna poza sezonem głównym. Uzdrowiska torfowe i solankowe są czynne cały rok, podobnie jak liczne atrakcje i zabytki miejskie. Dodatkowym atutem jest również bliskie położenie Słupska (ok. 20 kilometrów), Jeziora Gardno oraz Słowińskiego Parku Narodowego. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, na niezapomniany urlop w Polsce!

 

Popularne domy wakacyjne w Ustka

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ustka

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ustka

Loading...

Zakwaterowanie z oferty "apartamenty i domki Ustka"

Już dziś sprawdź ofertę NOVASOL w Ustce i wybierz się niezapomniane wakacje. Domy i apartamenty nad morzem, to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają prywatności i idealnego wypoczynku. Nasze obiekty wakacyjne są w pełni wyposażone i są tylko do Waszej dyspozycji. Większość z nich jest dostępna przez okrągły rok, dzięki czemu możecie się do ich wybrać o każdej porze roku.

Kwatery wakacyjne z oferty "mieszkania i domki Ustka" są również dostępne na każdą kieszeń. Na naszej stronie znajdziecie zarówno 2-osobowe mieszkania, jak i wielkie domostwa mogące pomieścić kilkanaście osób. Nasze domy apartamenty i domy wakacyjne w Polsce polecamy także osobom podróżującym ze zwierzakiem domowym – w Ustce znajdziecie obiekty przyjazne czworonożnym pupilom.

 

apartamenty i domki Ustka

Atrakcje w Ustce

W Ustce nie będziecie mieć czasu na nudę! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – czy to plażowicz, czy najaktywniejszy turysta szukający ciekawych miejsc i zabytków. Wybierając domki nad morzem, będziecie mieli okazję:

  • Wypocząć na piaszczystych plażach – w Ustce znajdziecie dwie szerokie, strzeżone plaże (jedna o długości 200m, a druga o długości 500m). Prócz tego, wzdłuż morza rozciągają się plaże niestrzeżone, na których należy zachować szczególną ostrożność podczas kąpieli w morzu.

  • Poznać atrakcje nadmorskiej promenady – liczne restauracje, bary, sklepy z pamiątkami, atrakcje dla dzieci oraz rejsy niezwykłymi łodziami – to i wiele więcej, czeka na Was na promenadzie, która zdaje się nigdy nie kończyć.

  • Skorzystać z zabiegów w uzdrowiskach – w Ustce, z powodzeniem, można podleczyć organizm w jednym z 6 obiektów uzdrowiskowych, oferujących naturalne surowce: solankę oraz borowiny. W kurorcie jest także charakterystyczny klimat, który wspomaga krążenie i drogi oddechowe.

  • Poznać ciekawe atrakcje i zabytki – w Ustce warto odwiedzić latarnię morską, port morski, byłą bazę ratowników morskich, fundamenty kościoła św. Jana Chrzciciela, a także dzielnicę z domkami rybaków z XIX wieku.

  • Wziąć udział w ciekawych wydarzeniach – latem w Ustce odbywa się wiele imprez o różnej tematyce. Wśród nich znajdziecie Mistrzostwa Polski w piłce plażowej, Festiwal sztucznych ogni, Festiwal Piosenki Dziecięcej, Mistrzostwa Polski w wypłukiwaniu bursztynu, liczne imprezy żeglarskie i wiele, wiele innych. Niedaleko Ustki położona jest Dolina Charlotty, gdzie co roku odbywają się Festiwal Legend Rocka.

  • Poznać ciekawą okolicę – w promieniu 80 kilometrów, czekają na Was takie ciekawe miejsca jak: Koszalin, Lębork, Słupsk, Słowiński Park Narodowy, Łeba (przy okazji, sprawdźcie ofertę "Łeba domki") oraz liczne jeziora.

Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej - sprawdźcie nasze kwatery z katalogu "domki Ustka" i rezerwujcie niezapomniane wakacje nad Bałtykiem!