search

Darłowo noclegi - domki i apartamenty

Darłowo to jeden z najbardziej popularnych kurortów turystycznych. Położony jest w zachodniej części polskiego wybrzeża, pomiędzy jeziorami Kopań i Bukowo. Darłowo (tu warto zaznaczyć, że w skład miasta wchodzi Darłówko, czyli nadmorska dzielnica miasta) jest jednym z najstarszych kąpielisk w Polsce, a unikalny klimat z dużą zawartością jodu sprawiają, że ruch turystyczny trwa tu przez okrągły rok. Wakacje w Darłowie polecamy wszystkim tym, którzy szukają słońca i plaż po całym roku ciężkiej pracy. To właśnie tutaj będziecie mogli do woli wypocząć na piaszczystych plażach i zażyć orzeźwiających kąpieli w Morzu Bałtyckim. Ofertę 'Darłowo noclegi', polecamy także miłośnikom historii i zabytków oraz rodzinom z dziećmi, bowiem atrakcji dla małych i dużych znajdziecie tu całe mnóstwo!

Wybierzcie nasze apartamenty nad morzem i spędźcie niezapomniany urlop nad Bałtykiem!

 Darłowo noclegi

Kwatery z oferty "Darłowo noclegi"

Jeśli szukacie alternatywy dla hotelowych bądź pojedynczych pokojów, to koniecznie sprawdźcie ofertę NOVASOL. W Darłowie czekają na Was, w pełni wyposażone oraz dostępne tylko dla Was, domy i apartamenty wakacyjne. Koniec korzystania ze wspólnych kuchni czy natrysków – nasze kwatery to gwarancja prywatności i indywidualnego charakteru wypoczynku. Nasze domy i apartamenty w Polsce są również dostępne dla Was praktycznie przez cały rok, a nie tylko w sezonie wakacyjnym. Dzięki temu będziecie mogli poznać polskie wybrzeże w jesiennych barwach lub skorzystać z jodu w sezonie zimowym.

W katalogu "Darłowo noclegi", każdy znajdzie dom lub apartament dopasowany pod swój gust oraz kieszeń. W naszej ofercie są zarówno apartamenty typu studio jak i domy z kilkoma sypialniami. Również wybór lokalizacji obiektu jest szeroki: możecie zamieszkać blisko morza w Darłówku, w zabytkowym centrum miasta, a nawet na jego obrzeżach. Wybór należy do Was.

Nasza oferta jest również skierowana do osób spędzających wakacje z psem lub kotem. Wiele naszych obiektów z katalogu "Darłowo noclegi" jest specjalnie przystosowanych na wspólne chwile z domowymi ulubieńcami.

 Darłowo noclegi

Wakacje w Darłowie

Przygotujcie się na, niezapomniany i pełen możliwości, urlop w Darłowie. Wybierając nasze domki nad morzem, czekają na Was:

  • Plaże – w granicach miasta znajduje się pas aż 6 kilometrów piaszczystej plaży, a więc nie ma powodu do obaw, że dla kogoś zabraknie miejsca. Zresztą, poza miastem również są plaże, a polecamy je osobom chcącym wypocząć w spokojniejszej atmosferze.

  • Zabytki – w Darłowie koniecznie trzeba obejrzeć średniowieczną starówkę, barokowy ratusz, Kościół Mariacki z XIV wieku, Zamek Książąt Pomorskich (jedyny w Polsce nadmorski zamek), pozostałości murów obronnych, latarnię morską oraz wiele innych zabytkowych budowli, w których poznacie fascynującą historię miasta i regionu.

  • Atrakcje dla całej rodziny – przeżyjcie niezapomniane chwile w aquaparku Balticlandia, wesołym miasteczku Krasnal lub w parku linowym. W sezonie letnim warto wybrać się w rejs tramwajem wodnym po pocie lub rejs turystyczny w morze, w tym także na Bornholm (sprawdźcie także nasz produkt „Bornholm noclegi”).

Położenie Darłowa pozwala również na bliższe i dalsze wycieczki po okolicy. Pieszo lub na rowerze, można wybrać się wokół Jeziora Bukowo lub Kopań. Warto także odwiedzić okoliczne miasta, takie jak Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg czy Ustka – w nich zabytków i atrakcji również nie brakuje! rezerwujcie więc kwatery z oferty "Darłowo noclegi" już dzis!