search

Rowy - domki i apartamenty wakacyjne

Wakacje nad morzem

Rowy to wieś położona na polskim wybrzeżu (pełan krajowa oferta dostępna jest w katalogu "domy wakacyjne Polska"), niedaleko Ustki. Jest typowym kurortem nadmorskim, w którym w okresie zimowym mieszka niewiele ludzi, a w wakacje przez miasto i okolice przewijają się miliony turystów z Polski i zagranicy. Rowy posiadają wszystko, co powinno posiadać rozbudowane kąpielisko nadmorskie. Znajdą tu Państwo długie, szerokie i piaszczyste plaże, które w okresie letnim są strzeżone przez ratowników. Z kolei w miasteczku, mogą Państwo odwiedzić niezliczoną ilość restauracji, barów, klubów nocnych, bawialni dla dzieci i innych atrakcji dla turystów. Dodatkowo Rowy położone są w świetnej lokalizacji pomiędzy klifowymi, majestatycznymi brzegami, a Słowińskim parkiem Narodowym, który słynie z ruchomych wydm. 

Rowy domki

Zakwaterowanie z oferty "Rowy domki"

Planując urlop w Rowach, koniecznie zapoznanjcie się z naszą ofertą wakacyjną. Polecamy ją szczególnie sobom, które szukają noclegów w obiektach z gwarancją prywatności, o co trudno np. w pensjonacie czy hotelu. Nasze kwatery bowiem, to w pełni samodzielne i indywidualne obiekty, w których przebywacie wyłącznie Wy. Dlatego też, wybierający domki nad morzem mogą być pewni, że żadne pomieszczenie w obiekcie nie będzie z nikim współdzielone. To jednak nie jedyna zaleta kwater wakacyjnych z katalogu "Rowy domki i apartamenty". Do atutów naszej wyjątkowej oferty zaliczamy również to, że każdy obiekt jest kompletnie wyposażony i urządzony oraz posiada własną kuchnię lub aneks kuchenny. Oczywiście, nasze domki zapewnią Wam również komfort i wygodę podczas wypoczynku, a wszystko to w atrakcyjnych, dla kieszeni, cenach. Zapraszamy!

Rowy i okolice

Wakacje w Polsce, to nie tylko leniuchowanie na plaży i uprawianie sportów wodnych. To również możliwość zwiedzenia okolicznych miast. Dość wspomnieć, że w samych Rowach znajduje się piękny neoromański kościół z XIX wraz z przylegającym do niego wzgórzem, na którym zanajduje się zabytkowy cmentarz. Miasteczko, a więc i nasze kwatery z katalogu "Rowy domki", może służyć jako świetna baza wypadowa do okolicznych miejscowości takich jak:

  • Słupsk – stolica regionu z licznymi zabytkami (kosciół mariacki z krzywą wieżą, Zamek Ksiażąt Pomorskich) oraz z największą kolekcją dzieł Witkacego
  • Łeba – miejscowość turystyczna, w której warto odwiedzić kościół Wniebowzięcia NMP z XVII wieku oraz pozostałości kościoła Św. Mikołaja z XIV wieku. Oprócz zabytków, znajdą tu Państwo Park Dinozaurów oraz Labirynt (największy labirynt w kraju). W Łebie oferujemy także katalog "Łeba domki".
  • Ustka – miasto uzdrowiskowe z portem morskim. Tutaj z kolei warto zobaczyć latranię morską, która jest zbudowana z czerwonej cegły.

Oprócz wymienionych miast, warto podczas wycieczki, odwiedzić jedną z licznych wsi lub osad, w których do tej pory pielęgnowane są tradycje ludów zamieszkujacych te tereny. Może to być świetna lekcja historii i możliwość poznania ludowych obyczajów. Oczywiście, jest to tylko sugestia, bowiem, wybierająć np. nasz dom z basenem, nie będziecie mieli ochoty terenu posesji. 

Rowy domki

Słowiński Park Narodowy

Rezerwacja kwatery z katalogu "Rowy domki", da Państwu okazję na odwiedzenie Słowińskiego Parku Narodowego. Ten znajdujacy się pomiędzy Rowami, aŁebą rezerwat, jest wpisany przez UNESCO do światowych rezerwatów biosfery. Na terenie Parku szczególnie warto zwrócić uwagę na potężne ruchome wydmy. Oprócz wydm, znajdują się tu liczne torfowiska oraz skupiska leśne, w których znaleźć można liczne gatunki zwierząt oraz ptaków, a także chronionych roślin. Na terenie Parku znajduje się również Muzeum Przyrodnicze oraz Muzeum Wsi Słowińskiej. Rezerwat można odwiedzać przez cały rok, jednak należy stosować się do regulaminów oraz nakazów, ponieważ jest to strefa chroniona. Wyprawa do parku (piesza czy rowerowa) moze być ważną lekcją przyrody oraz historii Kaszub. Rezerwujcie więc nasze domki oraz apartamenty nad morzem i w drogę!