search

Grzybowo domki i apartamenty

Grzybowo to niewielka miejscowość położona w zachodniej części wybrzeża Bałtyckiego (sprawdźcie nasze wszystkie domki nad morzem Bałtyckim), granicząc od wschodu ze słynnym kurortem Kołobrzeg. Miejscowość znajduje się nad samym morzem, a więc oferta "Grzybowo domki" świetnym pomysłem dla Tych, którzy chcą połączyć relaks na plaży ze spokojną i zaciszną atmosferą. Tutaj także można połączyć urlop z dala od kurortów i jednocześnie mieć możliwość szybkiego dostania się do nich, w celu poszukiwania atrakcji i rozrywek.

Naszą kwatery polecamy także rodzinom z małymi dziećmi – tu wypoczniecie w rodzinnej atmosferze, a i mniejsza ilość atrakcji dla najmłodszych spowoduje odczuwalnie mniejszy drenaż portfela. Noclegi w Grzybowe to również gratka dla właścicieli zwierzaków domowych, bowiem w pobliskim Radzikowie (dzielnica Kołobrzegu- sprawdźcie także nasz produkt „Kołobrzeg domki”) znajduje się właśnie plaża im dedykowana. Gorąco zapraszamy na urlop w Grzybowie!

  Grzybowo domki

Oferta "Grzybowo domki i apartamenty"

Szukając obiektów na wakacje nad morzem Bałtyckim, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych w Grzybowie i okolicy. Czekają tu na Was w pełni wyposażone kwatery, w których spędzicie niezapominany urlop w komfortowych i prywatnych warunkach. Te dwie ostatnie cechy to nasze główne zasady – wynajmując obiekt z naszej oferty "Grzybowo domki", możecie być pewni, że cały obiekt będzie dostępny tylko do Waszej dyspozycji. Korzystając z naszych usług, nie musicie się martwić, czy będziecie dzielić z kimś np. kuchnię czy łazienkę. Dlatego też jesteśmy alternatywą dla wynajmu pojedynczych pokojów nad morzem.

Wśród naszych obiektów wakacyjnych, na szczególną uwagę zasługują domy z basenem i domy przyjazne dzieciom. W nich spędzicie niezapomniane chwile, a najmłodsi Goście znajdą tu liczne atrakcje i spędzą długie godziny w przydomowym basenie.

Jak wspomniano wcześniej, w pobliskim Radzikowie jest plaża dla zwierząt, dlatego też w Grzybowie znajdziecie domy przyjazne zwierzętom. W nich spędzicie niezapomniane wakacje z psem, kotem czy innym domowym ulubieńcem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wakacyjną "Grzybowo domki i apartamenty"!

  Grzybowo domki

Wakacje w Grzybowie

W obiekcie wakacyjnym spod znaku "Grzybowo domki i apartamenty", poznacie pełną definicję zwrotu „wakacje nad morzem”. Długa, piaszczysta plaża ze strzeżonymi przez ratowników odcinkami i łagodnym zejściem dna morskiego to idealne miejsce na relaks oraz kąpiele morskie i słoneczne. Wasze dzieci będą godzinami pluskać się w wodzie i budować zamki z delikatnego piasku, a Wy w pełni odpoczniecie po cały roku pracy. Czy może być coś piękniejszego?

Oczywiście, że tak! Wakacje w Polsce to również możliwość uprawiania sportów wodnych. Wybierzcie się do położonego niedaleko Dźwirzyna, które oprócz morza ma także dostęp do jeziora Resko Przymorskie. Akwen ten stwarza idealne warunki do windsurfingu i kitesurfingu; można tu także wynająć kajak, rower wodny lub łódź wiosłową i wybrać się w rejs wokół jeziora. Podobnie jest w Kołobrzegu, z tą różnicą, że sprzęt wodny posłuży Wam do rejsu wzdłuż rzeki Parsęta.

Urlop w obiekcie z oferty "Grzybowo domki", to również ciekawa opcja dla rowerzystów. Przez miejscowość bowiem, przebiega nadmorska trasa rowerowa, a wokół jeziora Resko Przymorskie znajdziecie specjalną trasę o długości 52 kilometrów. Jeśli zaś szukacie zabytków, to wybierzcie się do Kołobrzegu, który oferuje latarnię morską, zabytkową starówkę, kościoły oraz fortyfikacje z czasów II WŚ. Rezerwujcie więc nasze apartamenty nad morzem w Grzybowie już dziś!