search

Domy i apartamenty w Sveti Lovrec

Kwatery w Sveti Lovrec

Sveti Lovrec to niewielkie miasteczko, położone w głębi chorwackiego półwyspu Istria. Pisząc „w głębi”, mamy na myśli nie nad samym morzem, bowiem najbliższe kurorty jak Vrsar czy Porec, (sprawdźcie także nasz produkt „apartamenty w Porec”) oddalone są o zaledwie 15 – 20 kilometrów. Taka lokalizacja sprawia, że urlop w Sveti Lovrec jest idealny dla tych, którzy chcą odpocząć pośród zielonych i spokojnych krajobrazów, a jednocześnie chcą łatwo i szybko dostać się na plażę.

Sveti Lovrec to jedna z najlepiej zachowanych średniowiecznych fortyfikacji w Chorwacji. Dlatego też, mimo niewielkich rozmiarów, oferuje liczne zabytki, które sprawiają, że można poczuć tu prawdziwie średniowiecznego ducha.

Wakacje na Istrii, to także urlop dla poszukujących aktywnych form wypoczynku. Wnętrze Istrii pełne jest zielonych wzgórz przez które prowadzą ciekawe szlaki piesze i rowerowe, a na wybrzeżu Adriatyku można z powodzeniem uprawiać sporty wodne. Zapowiada się niezapomniany wypoczynek!

  Sveti Lovrec

Noclegi w Sveti Lovrec

Rezerwujcie nasz produkt „domy i apartamenty w Sveti Lovrec już teraz. Wybierając obiekty wakacyjne z naszej oferty, możecie być pewni, że na miejscu będzie na Was czekać w pełni wyposażona i komfortowa kwatera, gdzie spędzicie niezapomniany urlop. Nasza oferta to alternatywa do małych hotelowych pokojów oraz wynajmu pojedynczych izb ze współdzieloną łazienką czy kuchnią – w naszych obiektach, cieszyć się będziecie pełną niezależnością i prywatnością.

W Sveti Lovrec szczególnie polecamy nasze domy z dużymi ogrodami oraz domy z basenem. Świetnie nadają się one na urlop w rodzinnym gronie lub z grupą znajomych. Ogrody posłużą Wam do łapania promieni istryjskiego Słońca lub Waszym dzieciom do zabawy. W ogrodach czekają też na Was paleniska na grilla lub specjalne zabudowania zwane konobami -  w nich, będziecie mogli zaprezentować swoje zdolności kulinarne, np. podczas przygotowywania wieczornej biesiady. Z kolei w basenie, czeka na Was przyjemne orzeźwienie, czy to w ciągu gorącego dnia, czy też rano lub wieczorem.

Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mogli spędzić niezapomniany urlop z psem lub innym, posiadanym przez Was, zwierzakiem domowym. Wystarczy że, w momencie wyszukiwania, wpiszecie liczbę zwierząt (tak, można zabrać ich często więcej niż jedno!) lub zastosujecie filtr „domy przyjazne zwierzętom”, a strona pokaże Wam tylko obiekty, gdzie można zabrać ze sobą domowego ulubieńca. Zapraszamy!

  Sveti Lovrec

Atrakcje w okolicy Sveti Lovrec

Gdy już w pełni wypoczniecie w Sveti Lovrec i zapragniecie dodatkowych emocji, to w samym miasteczku i okolicy, z łatwością je odnajdziecie. Już sam spacer wąskimi uliczkami średniowiecznego miasteczka, dostarczy Wam niezwykłych wrażeń, a wizyta w miejscowej tawernie lub restauracji pozwoli Wam poznać unikalne smaki Istrii. Z kolei w okolicy czekają na Was takie miejsca i atrakcje jak:

  • Pazin – piękne miasteczko położone w samym sercu Istrii. Warto w nim odwiedzić Zamek Pazin, o którym wspominano już w X wieku. Z kolei pod miastem, czekają na Was piękne kaniony i jaskinia z bogatymi zdobieniami krasowymi.

  • Pula (sprawdźcie także nasz produkt „Pula noclegi”) – miasto, w którym podziwiać można port, amfiteatr oraz liczne budowle z czasów panowania Cesarstwa Rzymskie.

  • Rovinj – miasto łączące w sobie najlepsze cechy pełnej zabytków miejscowości i nadmorskiego kurortu. Z tutejszego portu, warto wybrać się w rejs po okolicznych wyspach lub do Parku Narodowego Brijuni.

  • Zatoka Limska – wąska i niezwykła zatoka, która, ze względu na swoją budowę, nazywana jest chorwackim fiordem.