Vizinada - domy i apartamenty

Vizinada to miejscowość oraz gmina, które położone są pośród zielonych wzgórz chorwackiej Istrii (zajrzyjcie także do pełnej oferty "domy i apartamenty Chorwacja"). Miasteczko znajduje się w północnej części półwyspu, w głębi lądu, ale zaledwie 20 kilometrów od najbliższego kurortu nadmorskiego Novigradu. Vizinada otoczona jest pięknymi krajobrazami, a klimat jest spokojny i zaciszny, dlatego też urlop w tym miejscu polecamy wszystkim tym, którzy szukają relaksu z dala od gwarnych i hałaśliwych miejsc. Tu zaznacie pełnego relaksu oraz naładujecie naturalne akumulatory, jakże potrzebne do codziennego funkcjonowania.

Wakacje w Vizinada to także propozycja dla osób aktywnie spędzających czas. Zielone wzgórza i pagóry, lasy, jaskinie, winnice, gaje oliwne – to atrakcje jakie spotkacie na szlakach turystycznych. Aktywnie czas spędzicie również na wybrzeżu Adriatyku – tu oprócz wypoczynku, będziecie mogli oddać się uprawianiu sportów wodnych lub wybrać się na wędrówkę wzdłuż pięknego wybrzeża. Zapowiadają się niezwykłe wakacje w Chorwacji.

 

Vizinada

Popularne domy wakacyjne w Vizinada

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vizinada

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Vizinada

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vizinada

Loading...

Domy i apartamenty w Vizinada

Jeśli powyższy opis Was zaintrygował i prawie przekonał do wyboru miejscowości Vizinada na kolejny urlop, to zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą NOVASOL w tej części Istrii. Oferujemy Wam w pełni wyposażone obiekty wakacyjne, w których spędzicie wakacje w komfortowych warunkach oraz z gwarancją prywatności i swobody wypoczynku. Możemy to zapewnić, bowiem domy i apartamenty w Vizinada są pod stałą kontrolą naszych lokalnych inspektorów, którzy, podobnie jak my, chcą Wam zapewnić przyjemny i pełen wrażeń urlop w domu wakacyjnym z katalogu "Istria noclegi".

W Vizinada szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z basenem – odległość od morza może być pewną uciążliwością, dlatego warto wynająć kwaterę z prywatnym basenem, w którym miłe chwile spędzą i najmłodsi i dorośli.

  • Domy przyjazne dzieciom – obiekty wakacyjne dedykowane najmłodszym Gościom, którzy znajdą w nich m.in. place zabaw, pokoje zabaw czy konsole do gier.

  • Domy dla rowerzystów – w tych kwaterach, znajdziecie rowery, na których będziecie mogli przemierzać okolicę wzdłuż i wszerz.

  • Domy przyjazne zwierzętom – idealne obiekty na wspólne wakacje z psem, kotem lub innym zwierzakiem. Domy tego typu oferują m.in. ogrodzone działki, na których Wasz ulubienic będzie mógł swobodnie biegać i bawić się.

 

Vizinada

Wakacje w Vizinada

Jeśli marzą Wam się niezapomniane wakacje, wybierzcie wypoczynek w miejscowości Vizinada. Niech reklamą tej osady będzie fakt, że nakręcono tu sceny słynnego filmu „Złoto dla zuchwałych”, a więc spacerując uliczkami miasteczka możecie odnaleźć miejsca widziane w filmie. Zwłaszcza, ze miejscowość jest zachwycająca oraz posiada liczne zabytkowe budowle. Z koeli wystarczy tylko opuścić rogatki miasteczka, a Waszym oczom ukażą się zielone krajobrazy, które zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek.

Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi”, będziecie mieli okazję poznać także ciekawe miejsca Istrii, bowiem dzięki lokalizacji przy jednej z głównych dróg półwyspu, można łatwo i szybko do nich dotrzeć. Szczególnie polecamy Wam wizytę w takich miejscach jak:

  1. Istrialandia – park wodny, w którym niezapomniane chwile spędzić można w m.in. basenie ze sztucznymi falami oraz na aż dwudziestu zjeżdżalniach.

  2. Novigrad – najbliższy kurort nadmorski. W ofercie znajdziecie: bogatą gastronomię, port, plaże żwirowe i kamieniste, ciekawe zabytki oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

  3. Porec – miast gdzie podziwiać można antyczną i średniowieczną architekturę. Polecamy Wam tu spacer promenadą oraz wizytę w jaskini Baredine.

  4. Pula (sprawdźcie także naszą ofertę „Pula noclegi”) – stolica Istrii, gdzie zachował się jeden z największych amfiteatrów rzymskich.