Pazin - domy i apartamenty

Pazin to miasto położone w samym sercu chorwackiego półwyspu Istria. Już w czasach średniowiecza miejscowość była głównym ośrodkiem administracyjnym półwyspu, a dziś jest miastem, w którym można przeżyć niezapomniane wakacje w Chorwacji.

Urlop w Pazin polecamy osobom, które są miłośnikami miejskich wakacji. Tutejsza zabudowa idealnie łączy nowoczesne i zabytkowe budynki, dlatego znajdziecie tu wiele ciekawych miejsc. Pazin to również miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku, ponieważ miejscowość otoczona jet wzniesieniami oraz skałkami, na których można uprawiać wspinaczkę oraz aktywności znacząco podnoszące poziom adrenaliny. Wreszcie, wakacje w Pazin i okolicy, to wypoczynek z dala od hałasu i tłumów turystów, jakże charakterystycznych cech nadmorskich kurortów. Zresztą, z Pazin szybko i łatwo dostaniecie się do nich, także jeśli interesują Was wakacje nad morzem, to również będziecie mieli okazję na plażowy relaks. Zapraszamy!

 

Pazin

Popularne domy wakacyjne w Pazin

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pazin

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pazin

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pazin

Loading...

Noclegi w Pazin

Planując urlop, ważne jest aby znaleźć noclegi, które zapewnią Wam komfortowy wypoczynek. Dlatego też, proponujemy Wam nasze domy i apartamenty wakacyjne, które są alternatywą dla hotelowych pokojów. W naszych kwaterach czeka na Was pełna prywatność oraz swoboda – można nawet zaryzykowąc stwierdzenie, że poczujecie się jak we własnym domu. 

Nasz produkt „Istria noclegi” jest bardzo różnorodny. Oferujemy Wam zarówno przytulne apartamenty dla dwojga, jak i duże domostwa, które mogą pomieścic kilkadziesią osób. Również lokalizacja obiektów jest różnorodna. Możecie zamieszkać w centrum miejscowości i być w centrum wydarzeń, jak i na obrzeżach Pazin lub w jego okolicy, gdzie czekają na Was zielone krajobrazy i chwila wytchnienia na łonie natury. W naszej ofercie mamy również specjalne obiekty, które jeszcze bardziej uprzyjemnią Wam wakacyjne chwile. Są to m.in.:

  • Domy przyjazne dzieciom – obiekty z atrakcjami dla najmłodszych Gości.

  • Domy dla rowerzystów – obiekty wyposażone w rowery, z których można bezpłatnie korzystać przez cały pobyt.

  • Domy przyjazne zwierzętom – kwatery, w których można spędzić wakacje z psem, kotem lub innym domowym pupilem.

  • Domy dla aktywnych – w tych obiektach znajdują się dodatkowe atrakcje, jak np. siłownia, plac do gry czy sauna.

  • Domy z basenem – świetne rozwiązanie dla każdego kto lubi relaks nad wodą, a niekoniecznie chce codziennie wybierać się nad morze.

 

Pazin

Wakacje w Pazin

Cel (Pazin) już wybrany, dom wakacyjny również, więc teraz czas na przyjemne wakacje podczas których, czekają na Was liczne przygody. Już w samym miasteczku znajdziecie ciekawe miejsca i zabytki, sklepy z pracami miejscowych rękodzielników oraz bogatą ofertę gastronomiczną. Szczególnie polecamy wizytę w Zamku Pazin, który jest największa fortyfikacją, pochodzącą z czasów średniowiecza, na Istrii. Warto również dodać, że pod zamkiem znajduje się grota, w której podziwiać można niezwykłe nacieki skalne, które inspirowały samego Julisza Verne’a.

Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi”, będziecie mogli także poznać piękną okolicę miasta Pazin. Pełna ona jest winnic, gajów oliwnych, zielonych wzniesień i pagórów, a także wysokich formacji skalnych, na których można uprawiać wspinaczkę. Tutaj także, znajdziecie również specjalne parki wyczynowe, w których poziom adrenaliny znacznie Wam się podniesie.

Urlop w Pazin jest także świetną okazją na poznanie całego półwyspu istryjskiego. Jako, że miasto położone jest w samym sercu Istrii oraz fakt, że właśnie tu przecinają się najważniejsze jej drogi sprawiają, że łatwo i szybko dotrzecie do najciekawszych miejsc i nadmorskich kurortów. Jeśli znajdziecie chwilę podczas urlopu, koniecznie odwiedźcie takie miasta jak Pula (sprawdźcie także nasz produkt „Pula noclegi”), Porec czy Rovinj.