Vodnjan - domy i apartamenty

Vodnjan

Vodnjan - domy i apartamenty

Vodnjan to miasteczko położone w południowo-wschodniej części chorwackiej Istrii, zaledwie 6 kilometrów od wybrzeża Morza Adriatyckiego i ok. 10 kilometrów od znanego miasta Pula (sprawdźcie także nasz produkt „Pula noclegi”). Miejscowość Vodnjan jest, charakterystycznym dla półwyspu, miastem w którym, zachowała się średniowiecza atmosfera, a zarazem panuje tu zaciszny klimat.

Urlop w Vodnjan polecamy przed wszystkim osobom, które chciałby połączyć wypoczynek w spokojnej atmosferze i jednocześnie mieć możliwość zybkiego dostania się nad morze - w celu relaksu na plaży. Wakacje w tym miasteczku to również ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy lubią odkrywać nowe i ciekawe miejsca, bowiem nie brakuje w nim zabytków i atrakcji. Oprócz tego, okolica pełna jest zielonych wzgórz, winnic i gajów oliwnych (to właśnie tutaj rośnie jedno z najstarszych drzewek oliwnych – ma prawie 500 lat i daje co roku prawie 400 kg oliwek). Już dziś więc, zarezerwujcie kwatery z katalogu "Chorwacja apartamenty i domy".

 

Popularne domy wakacyjne w Vodnjan

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Vodnjan

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vodnjan

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vodnjan

Loading...

Domy i apartamenty w Vodnjan

Walizki już spakowane, a bilety na samolot dawno zakupione? Najwyższa pora znaleźć kwaterę, w której czeka na Was komfortowy wypoczynek. Jeśli macie dość ciasnych hoteli, w których trzeba czekać w kolejkach np. na przybasenowy leżak lub w stołówce, to koniecznie zajrzyjcie do oferty, jaą przygotowała dla Was NOVASOL. Nasz produkt „Istria noclegi”, to w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia oraz samodzielne domy i apartamenty w Vondjan i okolicy. W naszych obiektach spędzicie urlop w prywatnej i swobodnej atmosferze, ponieważ są one dostępne tylko do Waszej dyspozycji podczas najmu. Dodatkowo, wszystkie kwatery wakacyjne objęte są opcją all inclusive, w ramach której zostajecie zwolnieni z opłat za sprzątanie końcowe, media oraz pościel.

W Vodnjan i okolicy znajdziecie obiekt wakacyjny idelany dla Waszych potrzeb i wymagań. Oferrujemy Wam kwatery różnej wielkości, zlokalizowane  w różnych miejscach (np. w centrum miejscowości, na obrzeżach miasta, itp.) oraz z ciekawymi udogonieniami, które sprawią, że Wasze wakacje będą jeszcze przyjemniejsze. Znajdziecie tu m.in. domy z basenem, domy z siłownią, domy spa, kwatery przyjazne dzieciom, obiekty z dużymi działkami itp. Zapraszamy!

 

Vodnjan

Wakacje w Vodnjan

Vodnjan, mimo niewielkich rozmiarów, ma naprawdę wiele do zaoferowania. Spacerując uliczkami miasta (warto dodać, iż w Vodnjan znajduje się najdłuższa ulica na całym półwyspie istryjskim), będziecie mogli podziwiac średniowieczną zabudowę oraz barokowe i renesansowe budole, które zachowały się po dzień dzisiejszy w świetnym stanie. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mogli podziwiać takie miejsca jak: kościół św. Błażeja z charakterystyczną oddzieloną dzwonnica oraz mumiami i relikwiami świętych, Pałac Bettica, budynek zwany Castello, plac miejski oraz liczne kościoły i kaplice pochodzące z różnych okresów historycznych.

Wakacje w Vodnjan to także możliwość aktywnego wypoczynku. Pierwsze co przychdzi na myśl, to oddalone o 6 kilometrów wybrzeże Adriatyku, na którym czekają na Was piękne plaże i urocze miejsca, w których nacieszycie oczy niezwykłymi krajobrazami. Nad błękitnymi wodami Adriatyku znajdziecie tażke wypożyczalnie sprzętu wodnego, możliwość uprawiania sportów wodnych oraz wzięcia udziału w niezwykłych rejsach. Jeśli jednak stwierdzicie, że macie już dość kąpieli morskich i słonecznych, to w okolicy Vodnjan będziecie mogli uprawiać pieszą i rowerową turystykę, zagrać w golfa, jeździć konno, uprawiać sporty zespołowe, wędkować i wiele innych aktywności. Możecie także, a wręcz powinniście, odwiedzić piękne miasta w okolicy Vodnjan, jak np. Pulę czy Rovinj (sprawdźcie także nasz produkt „ Rovinj noclegi”).