Domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga

Domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga

Domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga

Tar-Vabriga to nazwa miejscowości oraz gminy, która położona jest w północnej części chorwackiej Istrii, zaledwie 3 kilometry od wybrzeża Adriatyku oraz 10 kilometrów na północ od znanego kurortu Porec (w którym to ośrodku polecamy Wam naszą ofertę „Porec apartamenty”). Tar-Vabriga powstała z połączenia dwóch wiosek: Tar oraz Vabriga, które dziś stanowią jedną całość i ciekawe miejsce na wakacyjny wypoczynek.

Domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga to propozycja dla wczasowiczów, którzy wolą zamieszkać kilka kilometrów od plaży, ale za to w spokojnej lokalizacji, gdzie łatwo o wyciszenie się i relaks w przyjemnej atmosferze. Tak naprawdę, 3 kilometry do plaży nie jest sporą odległością, można swobodnie dotrzeć tam nawet pieszo. Wybierając Tar-Vabriga zamieszkacie więc w sielskiej okolicy i blisko atrakcji, jakie oferuje Porec, Novigrad i inne, bardziej znane ośrodki. Można również skorzystać z okazji i zwiedzić stolicę półwyspu Pulę, a także wybrać się do Słowenii i poznać jej atrakcyjne kurorty. Jak widać, na każdego kto wybierze Tar-Vabriga na wymarzone wakacje w Chorwacji, czeka sporo możliwości spędzenia wolnego czasu.

 

Popularne domy wakacyjne w Tar-Vabriga

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Tar-Vabriga

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Tar-Vabriga

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Tar-Vabriga

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga

Chorwacja to obecnie jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych w Polsce. Nie ma więc nic dziwnego w fakcie, że NOVASOL przygotowała dla Was swoje propozycje wypoczynku w tym kraju właśnie. Nasza oferta to prywatne domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Babriga, które stanowią alternatywę dla hoteli, pensjonatów, hosteli i innych form zbiorowego wypoczynku. Wybierając kwaterę z katalogu „Istria noclegi”, doświadczycie wielu zalet naszych obiektów, a są nimi:

 1. Pełne wyposażenie;

 2. Dostępność tylko dla Was;

 3. W pełni urządzona kuchnia (lub aneks kuchenny);

 4. Gwarancja prywatności;

 5. Urlop w komfortowych warunkach;

 6. Pełna samodzielność i indywidualność;

 7. Pomoc serwisu lokalnego;

 8. Atrakcyjne ceny.

Nasza oferta „domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga” to także, a może przede wszystkim duży wybór różnych kwater. Możecie wybrać obiekt dostosowany do Waszych potrzeb pod kątem: lokalizacji, standardu, ceny, wielkości oraz dodatkowych atrakcji. Ostatnie kryterium to m.in. domy z basenem, domy przyjazne dzieciom, domy z ogrodem, itp.

Na koniec warto wspomnieć o specjalnej ofercie dotyczącej całej Chorwacji, a więc i zakwaterowania w miejscowości Tar-Vabriga. Otóż, wszystkie kwatery wakacyjne w tej lokalizacji są objęte promocją all inclusive. W jej ramach, w cenie najmu, są już wliczone:

 1. Koszty zużycia mediów;

 2. Opłata za sprzątanie końcowe;

 3. Wynajem pościeli i ręczników.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga

Wakacje w Tar-Vabriga

Urlop w miejscowości Tar-Vabriga to okazja na ciekawe wycieczki do atrakcyjnych miejsc półwyspu istryjskiego. Wybierając ofertę „Chorwacja apartamenty” będziecie mogli odwiedzić:

 • Jaskinię Baredine – zaledwie kilka kilometrów od miasta znajdziecie piękną jaskinię z fantastycznymi naciekami skalnymi.

 • Plaże Adriatyku – rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Tar-Vabriga poznacie czym jest relaks na pięknych plażach oblewanych ciepłymi i krystalicznie czystymi wodami morskimi. Na kąpieliskach czekają również na Was liczne atrakcje, sposobność do uprawiania sportów wodnych oraz możliwość odbycia niezapomnianego rejsu wzdłuż brzegu.

 • Porec – z piękną promenadą i zabytkową bazyliką, która jest wpisana na listę UNESCO.

 • Rovinj – kurort, w którym znajduje się Muzeum Batana, czyli tradycyjnych, drewnianych łodzi. Stąd też można wybrać się w rejs po okolicznym archipelagu oraz wzdłuż Limskiego fiordu.

 • Pula – największe miasto półwyspu. Duże wrażenie, z pewnością zrobi na Was, świetnie zachowany amfiteatr rzymski oraz łuk triumfalny. Sprawdźcie również naszą ofertę wakacyjną zatytułowaną „Pula noclegi”.