Vrsar noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Vrsar to urocze miasteczko, położone w środkowo-zachodniej części półwyspu Istria w Chorwacji (przy okazji, sprawdźcie nasz katalog "Chorwacja noclegi"). Miejscowość ta znajduje się na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, zaledwie 3 km od znanej Zatoki Limskiej, która nazywana jest także chorwackim fiordem. Warto też dodać, że okolica kurortu składa się z zielonych wzgórz i pięknych krajobrazów. Taka lokalizacja, zabytkowa zabudowa, liczne atrakcje oraz bliskie sąsiedztwo takich miast jak np. Pula, sprawiają że oferta "Vrsar noclegi" jest polecana praktycznie każdemu. Czy zechcecie tylko wypoczywać nad błękitnymi wodami morskimi, czy też będziecie chcieli aktywnie zwiedzać – każde z Was znajdzie tu coś dla siebie. Zatem pakujcie torby oraz walizki i wyruszcie na niezapomniane wakacje do kurortu Vrsar

 

Vrsar noclegi

Popularne domy wakacyjne w Vrsar

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vrsar

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Vrsar

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vrsar

Loading...

Domy i apartamenty z oferty "Vrsar noclegi"

Jeśli w tym roku planujecie wakacje, to sprawdźcie ofertę NOVASOL zatytułowaną "Chorwacja apartamenty" w miejscowości Vrsar i jego okolicy. Mamy Wam do zaoferowania komfortowe i w pełni wyposażone domy i apartamenty, w których poczujecie się jak we własnym domu. Nasza oferta to alternatywa dla hotelowych pokojów, gdzie ciężko o prywatność i wypoczynek z dala od hałasu, dlatego tym bardziej polecamy ją wszystkim, dla których indywidualny charakter urlopu to podstawa udanego wypoczynku.

Kwatery wakacyjne z katalogu "Vrsar noclegi" zlokalizowane są w różnych punktach miejscowości, dzięki czemu możecie zdecydować, czy wolicie urlop blisko plaży (ale i towarzyszący jej harmider), czy na obrzeżach miejscowości, gdzie wypoczynek jest spokojniejszy. Oferujemy Wam także różnorodne obiekty, tak aby jak najbardziej pasowały do Waszych wymagań. Znajdziecie tu, m.in. małe apartamenty dla dwojga, domy z basenem, domy z ogrodem, domy przyjazne dzieciom, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych.

Warto również dodać, że niezależnie na jaką kwaterą spod znaku "Vrsar noclegi" padnie Wasz wybór, to będziecie objęci opcją all inclusive. Korzyść z niej jest taka, iż opłaty za wszelkie media, pościel oraz sprzątanie końcowe są już wliczone w cenę najmu. Dzięki temu, nie będziecie narażeni na dodatkowe koszty, a zaoszczędzone pieniądze będziecie mogli przeznaczyć na butelkę istryjskiego wina lub rejs po okolicznych wyspach.

 

Vrsar – atrakcje

Główną atrakcją kurortu jest oczywiście wybrzeże Morza Adriatyckiego. Znajdziecie tu liczne plaże kamieniste oraz żwirowe, a także specjalne platformy, na których można do woli się opalać. Miejskie plaże (które są wyposażone w leżaki, przebieralnie, natryski, bary itp.) polecamy szczególnie rodzinom z małymi dziećmi. Z kolei jedną z wielu zatoczek na obrzeżach miasta, sugerujemy osobom, które chcą odpocząć z dala od tłumów i hałasu. Spędzają wakacje w obiekcie z oferty "Istria noclegi", będziecie też mieli możliwość uprawiania sportów wodnych, nurkowania, snorkelingu czy skorzystać z usługi rejsu łodzią ze szklanym dnem lub zjeżdżalnią do wody. Z miejskiego portu, można wybrać się w zorganizowany rejs pośród pobliskim niezamieszkanych wysp lub wzdłuż zatoki Limskiej. Brzmi świetnie? Rezerwujcie, już dziś, dom lub apartament z oferty "Vrsar noclegi"!

Samo miasteczko Vrsar urzeknie Was swoją zabytkową zabudową i ciekawymi budowlami, które przetrwały próbę czasu. Z miasteczka możecie także zorganizować piesze lub rowerowe ekspedycje po okolicy, podczas których poznacie miejscowe winiarnie, wzgórza, gaje oliwne i ciekawe zakątki. Z kolei, jeśli lubicie zwiedzać, to polecamy wizytę w Puli lub Rovinj (wszystkie obiekty, znajdziecie w ofercie „domki i apartamenty Chorwacja”).