Banjole noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Banjole noclegi

Banjole noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Banjole, miejscowość z portem na wybrzeżu w południowej części zachodniej Istrii, oddalona od Puli 6 km. Mieszkańcy Banjole do dzisiaj żyją z połowu ryb i turystyki, czego potwierdzeniem jest popularność oferty "Banjole noclegi". Banjole leży na półwyspie między zatokami Solin i Slatana. Zatoka Kanalic jest znana z pozostałości muru Kościoła Św.Michała (St. Michael). Niedaleko od Banjole leży miasteczko Pomer z portem jachtowym. Od pokoleń morze odgrywa ogromną rolę w życiu mieszkańców Banjole. Każdego dnia wypływa w nie mała flota łodzi i kutrów rybackich, które zaopatrują w świeże ryby i owoce morza nie tylko restauracje, ale też gospodarstwa prywatne. To piękne miasto jest pełne atrakcji, a otaczająca go natura zapewnia wyjątkowe przeżycia. Sprawdźcie więc naszą ofertę "Chorwacja noclegi" i w drogę.

Banjole, podobnie jak oferta "Banjole noclegi", które są świetną opcją na wakacje w Chorwacji, jest zarówno klasyczną miejscowością nadmorską, jak i modnym kurortem. Jest tutaj czczona tradycja, ale pomimo to można skorzystać z wielu nowoczesnych udogodnień. Do wielu możliwości spędzania tutaj wolnego czasu należą m.in. korty tenisowe, ścieżki spacerowe, wynajem łodzi żaglowych i motorowych. Wybrzeże porośnięte jest lasem sosnowym i dobrze podzielone. Wiele zatok, półwyspów i naturalnych plaż zaprasza do aktywności fizycznej, ale także do relaksu. Dom lub apartament z oferty "Istria noclegi" to idealna baza wypadowa na Wasz urlop. Jeżeli preferujecie aktywny wypoczynek, to lepiej nie mogliście trafić. W Banjole czekają na Was ścieżki piesze i rowerowe, prowadzące do innych miejscowości. Ponadto znajdziecie tu także wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Popularne domy wakacyjne w Banjole

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Banjole

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Banjole

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Banjole

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne z oferty "Banjole noclegi"

Ta część Chorwacji jest znana ze swoich fantastycznych plaż i małych zatoczek. Można rozkoszować się urlopem w Banjole i jego przepięknym otoczeniem wprost ze swojego dobrze wyposażonego domu wakacyjnego NOVASOL. Każdy, kto choć raz spędził wakacje w Banjole, chce tu wrócić. Ta zasada obejmuje wszystkie nasze kwatery z oferty "Chorwacja apartamenty i domy". W naszej ofercie znajdziecie kwatery wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. Od najprostszych funkcjonalnych apartamentów poprzez standardowe trzygwiazdkowe domy wakacyjne aż po prawdziwe wille z wszelkimi udogodnieniami. Decydując się na rezerwację domu wakacyjnego, to Wy sami określacie poziom luksusu, w jakim chcecie spędzić wakacje.

Podobnie jak w innych chorwackich miejscowościach, również w Banjole czekają na Was kawiarnie i restauracje, serwujące lokalne dania. Chorwacka kuchnia bazuje na świeżych warzywach i owocach morza. Do dań używa się tu oliwy z oliwek. W Banjole nie będziecie mieć problemów z kupnem prezentów dla najbliższych. Gorąco zachęcamy do obejrzenia i kupienia, ręcznie robionych na Istrii, koronek i obrusów - nie są one najtańsze, ale bardzo dobrej jakości. Dobrym pomysłem na prezent są również: lokalne wino, ręcznie robiona oliwa z oliwek, rakija oraz lokalne sery. Jeżeli zechcecie wybrać się na dyskotekę lub do nocnego klubu, polecamy odwiedzenie Puli, które może pochwalić się wieloma atrakcjami. Planując wakacje, prosimy pamiętać, iż NOVASOL dysponuje nie tylko katalogiem "Banjole noclegi". W naszej ofercie "Chorwacja noclegi", znajdziecie wspaniałe, sprawdzone domy wakacyjne na całej Istrii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowania kwatery na wymarzone wakacje w Chorwacji!

Banjole noclegi