Urlop w Motovun - apartamenty wakacyjne

Motovun

Urlop w Motovun - apartamenty wakacyjne

Marzą Wam się wakacje z niesamowitymi widokami? Chcecie codziennie podziwiać piękny krajobraz? Zatem na wakacje w Chorwacji, wybierzcie się do miasteczka Motovun. Ta słynna średniowieczna osada, położona jest na szczycie i zboczach wzniesienia o wysokości 280m n.p.m. Praktycznie z każdego miejsca możecie tu podziwiać piękno istryjskich, zielonych krajobrazów. Oprócz tego, będziecie mieli okazję poznać bogatą historię Istrii, bowiem pierwsze zabudowania powstały tu już w starożytności. Dziś, ta miejscowość położona w samym sercu Istrii, jest najlepiej zachowanym na półwyspie średniowiecznym zabytkiem. Motovun jest również położony niedaleko pięknego wybrzeża Morza Adriatyckiego (niecałe 30 kilometró), także atrakcji i możliwości przyjemnego spędzania czasu nie zabraknie! Zapraszamy do Miasta w Górach!

Popularne domy wakacyjne w Motovun

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Motovun

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Motovun

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Motovun

Loading...

Kwatery wakacyjne w Motovun

W Motovun i okolicy czeka na Was wiele domów i apartamentów wakacyjnych. Różnią się one metrażem i wyglądem, ale łączy je jedno: wszystkie obiekty NOVASOL są w pełni wyposażone w sprzęty niezbędne do codziennego życia. Dotyczy to również kuchni, co jest szczególnie pomocne dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Domy i apartamenty wakacyjne z oferty "Istria noclegi" posiadają również dodatkowe udogodnienia, które umilą Wam pobyt podczas zasłużonego urlopu. W naszej ofercie są obiekty z własnymi basenami, placami zabaw, saunami oraz panoramicznymi widokami. Ostatni dodatek jest tu szczególnie ważny, bowiem zarówno z samego Motovun jak i z miejscowości położonych poniżej wzniesienia, roztaczają się tu przepiękne widoki, które nie raz i nie dwa sprawią, że zatrzymacie się na chwilę i zauroczycie Chorwacją.

Motovun

Wakacje w Motovun

Motovun jest świetnym miejscem na pełne atrakcji wakacje. Już sama miejscowości dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Spacerując uliczkami co chwila będziecie mogli podziwiać budynki i domostwa, których historia sięga czasów średniowiecza. Szczególnie polecamy odwiedzenie Bramy Miejskiej, Kościoła Św. Stjepana i placu Andrea Antico. W gąszczu uliczek czeka na Was również wiele pracowni lokalnych artystów oraz kolorowe stragany miejscowych rolników, a po dotarciu na szczyt miasteczka czekają na Was zapierające dech w piersiach widoki. Juz to powinno wystarczyć, aby zerknąć do oferty "domy i apartamenty Chorwacja" w Motovun.

Okolice Motovun świetnie nadają się na piesze i rowerowe eskapady. Pełen wzgórz i wzniesień, zielony krajobraz półwyspu Istryjskiego, sprawi, że Wasze mięśnie nóg czeka spory, ale przyjemny wysiłek. Podczas wojaży czekają na Was zaciszne i sielskie miasteczka i wioski oraz plantacje oliwek i winogron, gdzie prosto od plantatora można zakupić świeże produkty.

Urlop nad morzem jest również jak najbardziej możliwy! Warto dodać, że szczególną korzyść będą tu miały osoby, które chcą wypocząć z dala od hałasu i tłumów w wielkich kurortów. Tutaj zaznacie ciszy i spokoju, a pół godziny jazdy autem dalej znajdziecie żwirowe i kamieniste plaże Morza Adriatyckiego. Czekają tu na Was zarówno wyposażone we wszelkie atrakcje plaże miejskie, jak i zaciszne zatoczki, gdzie cisza i prywatność są na pierwszym miejscu. Na wybrzeżu będziecie mieli również możliwość wybrania się w rejs po morzu, uprawiania sportów wodnych, nurkowania oraz snorkelingu.

Z racji swojego położenia, Motovun jest również świetną bazą wypadową po najpiękniejszych i pełnych atrakcji oraz zabytków miastach Istrii. W promieniu 80 kilometrów czekają na Was m.in. Pula (przy okazji, zachęcamy do spojrzenia do oferty "Pula noclegi"), Opatija, Rovinj, Umag czy Porec. Równie blisko znajduje się także granica Chorwacji ze Słowenią i jej istryjską częścią, która również jest warta odwiedzenia.