Pićan - domy i apartamenty

Pićan to niewielka miejscowość i gmina położona w środkowej części chorwackiej Istrii, ok. 12 kilometrów na wschód od miasta Pazin (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi w Pazin”). Pićan jest charakterystyczną dla tej części kraju osadą położoną na wzgórzu, której centrum stanowi średniowieczna starówka z kościołem w samym środku. Pićan nazwyane jest często miasteczkiem tysiąca nazw, bowiem w historycznych materiałach przewijają się rozmaite miana tej miejscowości, więc tak naprawdę do końca nie wiadomo, czemu zawdzięcza swoją aktualną nazwę.

Nasz produkt „Chorwacja noclegi” w Pićan polecamy wszystkim tym, którzy szukają wypoczynku pośród zielonych i naturalnych krajobrazów, gdzie będzie można odetchnąć świeżym powietrzem, a okolica jest spokojna i zaciszna. Pićan przyciąga także amatorów pieszych wycieczek i miłośników odkrywania ciekawych miejsc, bowiem okolica pełna jest niewielkich osad, których zabytkowa zabudowa wprawia w zachwyt. Dodatkowo, wokół miejscowości wznoszą się liczne wzgórza, które zachęcają do całodziennych wojaży. Gorąco polecamy wakacje w Pićan!

 

Pićan

Popularne domy wakacyjne w Pican

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pican

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pican

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pican

Loading...

Domy i apartamenty w Pićan

Na wymarzony urlop w Pićan polecamy naszą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych, w których spędzicie komfortowe i niezapomniane wakacje. Kwatery z katalogu NOVASOL to alternatywa dla hotelowych pokojów i wycieczek objazdowych. W naszych obiektach wakacyjnych czeka Was pełna prywatność oraz swoboda w spędzaniu wolnego czasu. Koniec bieganiny po najważniejszych zabytkach i kolejek do hotelowej stołówki czy basenu – domy i apartamenty w Pićan to nowa forma relaksującego urlopu. Warto również dodać,  że nasz produkt „Istria noclegi” w Pićan gwarantuje Wam pełne wyposażenie kwater oraz opcję all inclusive, w ramach której, w cenę najmu są już wliczone: opłaty za media, pościel oraz sprzątanie końcowe.

Wybierając kwatery w Pićan, Waszą uwagę chcemy zwrócić na domy z basenem, ponieważ do najbliższych plaż Adriatyku jest stąd około 18 kilometrów. Własny akwen da Wam możliwość doznania orzeźwienia o dowolnej porze dnia, bez tłumu gapiów i w spokojnej atmosferze. Poza tym, najmłodsi Goście będą mieć dużo frajdy podczas zabaw w wodzie, podczas gdy dorośli będą mieli chwilę dla siebie. W Pićan polecamy także kwatery przyjazne zwierzętom, w których można przeżyć niezapomniane wakacje z psem, kotem lub innym domowym ulubieńcem. Pakujcie więc walizki, plecaki, torby i w drogę!

 

Pićan

Wakacje w Pićan

Urlop w Pićan, o urlop pełen przygód i wypoczynku. Wybierając nasza usługę „domy i apartamenty w Chorwacji”, będziecie mogli:

  • Odkryć ciekawe miejsca i miasteczka – spacerując charakterystycznymi uliczkami starówki, podziwiać będziecie mogli zabytkowe budynki, kościół z XVIII wieku (w jego skarbcu podziwiać można m.in. kielichy z XV wieku) oraz widok z punktu widokowego księcia Franciszka Ferdynanda.

  • Odkrywać skarby centralnej Istrii – spakujcie plecak i wyruszcie na całodzienną wyprawę przez wzgórza i wzniesienia, które pełne są winnic, gajów oliwnych oraz lasów. Ta część Istrii nazywana jest także chorwacką Toskanią, a więc tym bardziej polecamy wędrówki po okolicy. Zajrzyjcie także w pobliże miasta Pazin, gdzie znajdują się skałki, kaniony oraz jaskinia, w której podziwiać można piękne nacieki skalne.

  • Wypocząć nad Morzem Adriatyckim – oddalone, o około 18 kilometrów, plaże żwirowe i kamieniste zapraszają na relaks. Znajdziecie tu zarówno plaże miejskie z bogatą infrastrukturą, jak i plaże otoczone dziką przyrodą. Z kolei na błękitnych wodach Adriatyku można uprawiać sporty wodne oraz wziąć udział w rejsie.

  • Odwiedzić ciekawe miasta Istrii – dzięki położeniu Pićan, szybko i łatwo dostaniecie się do takich miast jak Pula (sprawdźcie także nasz produkt „Pula noclegi”), Rovinj, Porec, Pazin czy Rijeka.