Kastelir-Labinci - domy i apartamenty

Kastelir-Labinci to nazwa gminy położonej w zachodniej części chorwackiego półwyspu Istria, około 15 kilometrów od znanego portu oraz nadmorskiego kurortu Porec (sprawdźcie także naszą ofertę wakacyjną „Porec noclegi”). Nazwa gminy pochodzi od dwóch miejscowości (Kastelir oraz Labinci), które rozciągały się urbanistycznie na tyle, że dziś praktycznie tworzą jedność.

Bliskie położenie od wybrzeża (ok. 8 kilometrów) gminy sprawia, że jest to świetne miejsce na wypoczynek nad morzem dla osób, które nie lubią mieszkać w gwarnych i wielkich ośrodkach nadmorskich. W Kastelir-Labinci wypoczniecie w otoczeniu sielskiej i zacisznej atmosfery, a jednocześnie będziecie mogli szybko i łatwo dotrzeć na wybrzeże Adriatyku. Wakacje w Kastelir-Labinci polecamy także osobom szukającym nowych miejsc i gdzie będą mogli odkrywać ciekawe i mniej znane miejsca. Również amatorzy aktywnego wypoczynku będą usatysfakcjonowani tutejszymi osadami jak i zieloną okolicą. Zapowiadają się niezapomniane wakacje w Chorwacji.

 

Kastelir-Labinci

Popularne domy wakacyjne w Kastelir-Labinci

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kastelir-Labinci

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kastelir-Labinci

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Kastelir-Labinci

Loading...

Domy i apartamenty w Kastelir-Labinci

Zachęcamy do sprawdzenia, jaką ofertę noclegową przygotowała dla Was NOVASOL w gminie Kastelir-Labinci. Czekają tu na Was w pełni wyposażone domy i apartamenty wakacyjne, w których spędzicie urlop w komfortowych warunkach. Gwarantujemy Wam także komfort i pełną swobodę, bowiem nasze kwatery są tylko i wyłącznie do Waszego użytku podczas trwania najmu. Oprócz tego, podczas pobytu, będziecie pod opieką naszych lokalnych inspektorów, dzięki czemu będziecie mieli się do kogo zwrócić w razie jakichkolwiek pytań. Gorąco polecamy Wam nasz produkt „Istria noclegi”.

Nasza usługa „domy i apartamenty w Kastelir-Labinci” to duży wybór różnorodnych obiektów wakacyjnych. Na naszej stronie, szybko i łatwo dostosujecie obiekt do swoich wymagań, np. ze względu na:

  • Lokalizację – nasze kwatery położone są zarówno w miasteczkach gminy, jak i na ich obrzeżach oraz na łonie natury, w otoczeniu istryjskich krajobrazów.

  • Wielkość obiektu – proponujemy Wam kwatery od przytulnych apartamentów dla par, po wielkie domy mogące pomieścić kilkanaście osób.

  • Dodatkowe udogodnienia – wiele naszych obiektów posiada specjalne dodatki, dzięki czemu Wasz pobyt będzie jeszcze wygodniejszy. Czekają tu na Was m.in. domy z basenem, domy z ogrodem, kwatery z panoramicznym widokiem, domy przyjazne zwierzętom na wspólne wakacje z psem, itp.

Jak widać wybór jest bardzo duży, a dodatkową zachętą będzie fakt, że wszystkie nasze obiekty wakacyjne w Kastelir-Labinci są objęte programem all inclusive. Program ten zwalnia Was z dodatkowych opłat za media, pościel oraz sprzątanie końcowe. Są one już wliczone w cenę najmu.

 

Kastelir-Labinci

Wakacje w Kastelir-Labinci

W Kastelir-Labinci nie będzie czasu na nudę. Czeka tu na Was mnóstwo atrakcji, zarówno naturalnych, jak i tych stworzonych przez człowieka. W licznych wioskach i miasteczkach gminy, czekają na Was piękne zabytkowe budowle, jakże charakterystyczne dla półwyspu istryjskiego. Warto także sprawdzić jakie skarby ukrywają lokalne kościoły, które stoją tu od wieków. Z kolei poza miejscowościami, czekają na Was lasy, pełne śródziemnomorskiej roślinności wzgórza, pola, winnice i gaje oliwne – wędrówki tutaj to sama przyjemność!

Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” spędzicie niezapomniane chwile nad błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego. Wybrzeże Istrii pełne jest pięknych plaż, uroczych zatoczek oraz klifów, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. W nadmorskich kurortach czeka na Was możliwość uprawiania sportów wodnych oraz wzięcia udziału w rejsie po okolicznych wyspach. Spędzając urlop w Kastelir-Labinci, warto także poświęcić kilka chwil na odwiedziny w znanych miastach półwyspu, jak Porec, Rovinj, Pazin czy Pula.