Domy i apartamenty w Tinjan

Dom wakacyjny w Tinjan

Domy i apartamenty w Tinjan

Tinjan to niewielka miejscowość położona w samym sercu chorwackiej Istrii, która nazywana jest chorwacką Toskanią (sprawdźcie także nasz produkt „wakacje w Toskanii”). Jest to charakterystyczne miasteczko położone na wzgórzu, z zabytkową starówką i otoczoną zielonymi krajobrazami, na które składają się zalesione pagórki, pola uprawne, rozległe gaje oliwne i winnice. Taki opis wprost wskazuje jakiej atmosferze spędzicie wakacje w Tinjan – a będzie to wypoczynek w zacisznej atmosferze i w otoczeniu zielonej natury. Miejsce to polecamy także miłośnikom odkrywania zabytkowych i niezwykłych miejsc, bowiem (oprócz Tinjan) w okolicy znajdziecie mnóstwo miasteczek, w których czas jakby zatrzymał się kilka wieków temu. To również świetna lokalizacja na aktywne wakacje, które spędzicie na całodziennych wędrówkach po pięknej okolicy. Wreszcie, to okazja na relaks nad morzem, które oddalone jest o około 22 kilometry. Zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjne wakacje, a więc zachęcamy do przejrzenia katalogu "Chorwacja apartamenty".

 

Popularne domy wakacyjne w Tinjan

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Tinjan

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Tinjan

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Tinjan

Loading...

Domy i apartamenty w Tinjan

Rozkoszuj się przyjemnym relaksem w jednym z naszych domów i apartamentów wakacyjnych w Tinjan i okolicy. W naszych kwaterach czeka na Was pełne wyposażenie oraz gwarancja prywatności. Nad tym czuwają nasi lokalni inspektorzy, którzy na bieżąco kontrolują kwatery na Istrii. Dzięki temu, możemy Wam zapewnić jak najlepszy produkt, dzięki któremu przeżyjecie niezapomniane wakacje w Tinjan.

Jeśli akurat teraz przeglądacie domy i apartamenty w Tinjan, to polecamy Wam domy z basenem. Co prawda, do morza nie jest zbyt daleko, ale przecież żeby schłodzić się podczas chorwackiego upału nie trzeba będzie jeździć co chwilę na wybrzeże. Poza tym, prywatny akwen to to świetne miejsce na zabawy w rodzinnym gronie. W Tinjan dużą popularnością cieszą się także domy dla aktywnych. Ten produkt jest skierowany do osób uprawiających sporty oraz inne formy aktywnej rekreacji. W obiektach tego tupu znajdziecie dodatkowe udogodnienia, jak np. siłownię, sprzęt do ćwiczeń czy boisko do gry.

Urlop w Tinjan to także możliwość skorzystania z naszej oferty pt. „wakacje z psem”. Otóż część obiektów wakacyjnych, zezwala na pobyt z psem lub innym domowym zwierzakiem. Dzięki temu, nie będziecie musieli zostawiać swojego pupila w specjalnym hotelu lub u znajomych.

 

Dom wakacyjny w Tinjan

Wakacje w Tinjan

Wybierając domy i apartamenty w Tinjan, zagwarantujecie sobie, pełne niezapomnianych przeżyć, wakacje. Już sam spacer zabytkowymi uliczkami miasta wprawi Was w niemały zachwyt, a przecież w okolicy aż roi się równie pięknych miejscowości. W Tinjan będziecie też mogli posmakować lokalnego specjału, jakim jest prsut – czyli wędzona szynka. Będziecie mieli także okazję zakupić istryjskie wino oraz oliwę z oliwek – prosto od miejscowego plantatora.

Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” zapewnicie sobie, pełne relaksu, godziny na chorwackim wybrzeżu. Zaledwie 20 kilometrów od Tinjan czekają na Was nadmorskie kurorty, które oprócz licznych plaż, mają do zaoferowania możliwość uprawiania sportów wodnych, bogatą ofertą gastronomiczną oraz atrakcje dla całej rodziny. Urlop w Tinjan to także możliwość odwiedzenia ciekawych miast  i miejsc Istrii, jak np.:

  • Pazin – szczególnie polecamy wizytę w Zamku oraz znajdującej się pod nim jaskini.

  • Pula (sprawdźcie także nasz produkt „Pula noclegi”) – miasto słynące ze, świetnie zachowanego, rzymskiego amfiteatru.

  • Porec – kurort oraz port, który jest jednym z najlepszych przykładów średniowiecznej zabudowy.

  • Park przyrody Ucka – rezerwat chroniący masyw Ucka, który słynie z licznych jaskiń oraz roślinności wysokogórskiej.

  • Park Naorodowy Brijuni – niezwykły rezerwat znajdujący się na archipelagu wysp Brijuni – polecamy rejs wycieczkowy, który startuje z Puli.