Sveti Petar u Sumi - noclegi

Sveti Petar u Sumi to nazwa miejscowości połozonej praktycznie w centrum chorwackiego półwyspu Istria, zaledwie 10 kilometrów od znanego miasta Pazin (sprawdźcie także nasz produkt „Pazin noclegi”). Nazwa miasteczka pochodzi od benedyktyńskiego klasztoru, który powstał tu w XII wieku. Co ciekawe, Sveti Petar u Sumi jest zbudowany inaczej niż większość istryjskich miejscowości, które najczęściej znajdują się na szczycie wzgórza i składają się z kościoła otocznego domami. Tutaj, klasztor stał z boku miejscowości, a domy znajdują się w pewnj odległości od niego. Dzięki temu (jak i lokalizacji) panują tu wręcz idylliczne warunki wypoczynku, jakże odmienne od nadmorskich, pełnych turystów kurortów.

Urlop w Sveti Petar u Sumi i nasz produkt „Chorwacja noclegi”, polecamy więc każdemu kto szuka spokojnej atmosfery i możliwości relaksu pośród zielonych i rolniczych krajobrazów. Tutaj naładujecie naturalne akumulatory i będziecie mogli odbywać całodziennie wycieczki pośród zielonych istryjskich wzgórz pełnych winnic i gajów oliwnych. Zapraszamy!

 

Sveti Petar u Sumi

Popularne domy wakacyjne w Sveti Petar u Sumi

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sveti Petar u Sumi

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sveti Petar u Sumi

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sveti Petar u Sumi

Loading...

Noclegi w Sveti Petar u Sumi

Jeśli planujecie wakacje w Sveti Petar u Sumi, zachęcamy do zapoznania się z ofertą NOVASOL w tej miejscowości i jej okolicy. Proponujemy Wam alternatywę dla, pełnych turystów, hoteli, w których trudno o prywatność i swobodę. Nasz produkt to domy i apartamenty wakacyjne, które są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas najmu. Nasze obiekty są także w pełni wyposażone, co dotyczy także kuchni lub aneksów kuchennych – z pewnością będzie to główne kryterium dla osób podróżujących z małymi dziećmi.

W naszej ofercie "Istria noclegi" znajdziecie różnorodne kwatery. Czekają tu na Was zarówno przytulne apartamenty typu studio dla par, jak i wielkie domostwa mogące swobodnie pomieścić kilkanaście osób wspólnie spędzających wymarzony urlop. Nasze kwatery w Istrii, posiadają również dodatkowe udogodnienia, które znajdziecie w opisach obiektów. Możecie wynająć m.in. domy z basenami, domy z ogrodami, domy z siłownią, domy przy plaży, domy blisko natury i wiele, wiele innych.

Warto także dodać, że cała nasza oferta w Chorwacji objęta jest programem all inclusvie. W jej ramach, w cenę najmu sa już wliczone: opłaty za wszelkie media, sprzątanie końcowe oraz pościel. Gorąco polecamy nasze kwatery w Sveti Petar u Sumi!

 

Sveti Petar u Sumi

Wakacje w Sveti Petar u Sumi

W Sveti Petar u Sumi nie będziecie mieć czasu na nudę i przeżyjecie tu naprawdę udane wakacje w Chorwacji. Już od progu Waszego domu wakacyjnego czeka na Was przygoda podczas której, poznacie ciekawe miejsca i miejscowe zwyczaj oraz legendy. Tutejsza okolica bogata jest w zieleń, wzgórza, gaje oliwne, winnice, kaniony, przez które prowadzą piesze i rowerowe szlaki turystyczne. Podczas takich eskapad, warto udać się do miejscowych oliwiarni i winnice, gdzie można zakupić świeże produkty prosto od producenta.

Sveti Petar u Sumi położony jest ok. 30 kilometrów od nadmorskich kurotów położonych nad Adriatykiem. warto zarezerwować sobie przynajmniej jeden dzień, aby zrelaksować się na plaży w Vrsar lub Porec (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi w Porec"). W  nich, będziecie mogli także uprawiać sporty wodne, wybrac się w rejs lub zapoznać się z atrakcjami dla całej rodziny.

 Wakacje w Sveti Petar u Sumi moga być także cenną lekcją historii. Polecamy wizytę w Puli (gdzie podziwiać można zabytki z czasów panowania Rzymian) oraz w Rovinj, który jest przykładem świetnie zachowanego budownictwa z czasów średniowiecza. Zapowiada się niezapomniany urlop w Sveti Petar u Sumi.