Groznjan - domy i apartamenty

Groznjan

Groznjan - domy i apartamenty

Groznjan to miejscowość położona w północnej części chorwackiej Istrii, niedaleko granicy ze Słowenią (polecamy także nasz produkt „domy i apartamenty w Słowenii”). Miasteczko to jest bardzo charakterystyczne dla tej części kraju, bowiem umiejscowone jest na wzgórzu, a jego zabudowa pochodzi z czasów średniowiecza. Otoczenie miejscowości jest równie malownicze, bowiem w okół Groznjan wznosza się zielone pagóry pełne winnic i gajów oliwnych. Słowem, wszystko to co potrzebne na pełne radości i relaksu wakacje.

Wakacje w Groznjan to również miejsce dla osób interesujących się szeroko rozumianą kulturą, ponieważ nazywane jest miastem muzyki i artystów. Jest to w pełni zasłużone miano, bowiem znajdziecie tu liczne pracownie plastyków, a w sezonie wakacyjnym mają tu miejsce liczne festyny i festiwale muzyczne. Także, jeśli planujecie wakacje w otoczeniu sztuki, urlop w Groznjan wydaje się bardzo ciekawą propozycją. Podobnie jak nasza oferta "Chorwacja apartamenty"!

 

Popularne domy wakacyjne w Groznjan

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Groznjan

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Groznjan

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Groznjan

Loading...

Domy i apartamenty w Groznjan

Na niezapomniane wakacje w Groznjan polecamy ofertę NOVASOL, która zawiera domy i apartamenty wakacyjne na każdy gust i na każdą kieszeń. Wszystkie nasze kwatery są w pełni wyposażone oraz gwarantują Wam pełną prywatność podczas wypoczynku. Jeśli szukacie więc alternatywy dla ciasnych hotelowych pokoi i kolejek do basenu. W naszych obiektach wakacyjnych spędzisz urlop tak jak zechcesz i z kim zechcesz.

Nasz produkt „Istria noclegi” posiada bardzo róznorodne parametry i udogodnienia, a wszystko to po abyście mogli znaleźć jak najbardziej dopasowaną do waszych potrzeb kwaterę wakacyjną. W Groznjan szczególnie polecamy:

  • Domy z basenem – ponieważ do wybrzeża Morza Adriatyckiego jest ok. 20 kilometrów, warto wynająć obiekt z prywatnym akwenem, który sprawi dużo frajdy nie tylko najmłodszym Gościom.

  • Domy z panoramicznym widokiem – z okien i tarasów tych obiektów, będziecie mogli codziennie podziwiać piękne krajobrazy. Poranna kawa lub wieczorne wino nabiorą zupełnie nowego smaku.

  • Domy dla aktywnych – są to kwatery, które posiadają dodatkowe wyposażenie dla osób lubiących aktywny wypoczynek. W takich obiektach znajdziecie np. siłownię, sprzęt do gier zespołowych, rowery, itp.

  • Domy przyjazne zwierzętom – w tych obiektach spędzicie niezapomniane wakacje z psem, kotem lub innym domowym ulubieńcem. Jest to opcja tym bardziej atrakcyjna, bowiem okolica sprzyja długim wędrówkom, a niektóre plaże wybrzeża Istrii zezwalają na wypoczynek ze zwierzakiem.

 

Groznjan

Wakacje w Groznjan

Już tego lata możecie przeżyć ekscytujące i pełne przygód wakacje – wystarczy tylko wybrać obiekt z naszej oferty „domy i apartamenty w Groznjan”. Tutaj, przeżyjecie fantastyczne chwile już od progu Waszej kwatery wakacyjnej. Polecamy spacer zarówno wąskimi uliczkami miasteczka, jak i po pełnej wzniesień okolicy. W Groznjan podziwiać można budowle powstałe od czasów antyku po dzień dzisiejszy, jednak największe wrażenie zrobią na Was świetnie zachowane średniowieczne budynki. W nich znajdziecie również sklepiki i pracownie artystów, restauracje i tawerny oraz atrakcje dla całej rodziny. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi”, spędzicie też przyjemne chwile na łonie natury. Już od granic miasta rozpoczynają się szlaki turystyczne, wędrując którymi, będziecie mieli okazję poznać zielone oazy, strome wzgórza, winnic i gaje oliwne. W dwóch ostatnich będziecie też mogli spróbowac oraz zakupić miejscowe produkty.

Urlop w Groznjan, to również okazja na poznanie całego półwyspu istryjskiego. 20 kilometrów od miejscowości, czeka na Was piękne wybrzeże z licznymi kurortami i plażami, z kolei w takich miastach jak Porec, Rovinj czy Pula (polecamy także nasz produkt „Pula noclegi”) znajdziecie światowej sławy zabytki i ciekawe miejsca.