Medulin noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Medulin noclegi

Medulin noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Medulin, miejscowość rybacka z 1700 mieszkańców i wpaniałym, długim wybrzeżem, otoczonym łańcuchem małych wysp. Można tu znaleźć pozostałości prehistorycznych budowli i starorzymskich willi rustykalnych. Dzisiejszy Medulin to znane centrum turystyczne, które jest jednym z najczęściej wybieranych na wakacje w Chorwacji. Kiedyś, piękne i szerokie plaże Medulinu były odwiedzane jedynie przez lokalnych rybaków, którzy wciągali swoje łodzie na ląd. Dzisiaj napływają tutaj odwiedzający, aby napawać się przyjemnym klimatem, przyjazną atmosferą i piękną naturą. Także muzyka, płynąca z wielu scen znajdujących się na świeżym powietrzu, przyciąga do miasta wielu turystów. Możliwe więc, że i Was przyciągnie ten kurort i jego oferta "Medulin noclegi" na następne, niezapomniane wakacje.

Popularne domy wakacyjne w Medulin

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Medulin

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Medulin

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Medulin

Loading...

Wakacje w domu wakacyjnym z oferty "Medulin noclegi"

Każdego lata w Medulinie ma miejsce szereg festynów i imprez plenerowych. Niektóre z imprez mają tradycję sięgającą kilkuset lat, inne są znacznie młodsze. W tym czasie wszyscy mieszkańcy opuszczają swoje domy, aby móc wspólnie świętować - grzechem by było się do tego nie przyłączyć. Jeżeli chielibyście odpocząć na plaży, możecie wybierać pomiędzy plażami piaszczystymi lub kamienistymi, plażami z wysokimi skałami lub zatokami z plażami żwirowymi. Można się zdecydować na plaże z prysznicami, leżakami i udogodnieniami do aktywnego spędzania czasu, lub na relaks w zatoce, gdzie można delektować się piękną, nietkniętą naturą i czystym morzem. Godną polecenia jest wycieczka na wyspę Levan z plażą piaszczystą lub wyspę Cea i Bodulaš, gdzie znajdą Państwo skaliste zatoki. Na wyspy można dostać się taksówką wodną. Aby tego doświadczyć, wystarczy zerknąć na naszą ofertę "apartamenty Chorwacja" i wybrać obiekt wakacyjny.

To Wy decydujecie, jak chcecie spędzić swój urlop: spokojnie czy aktywnie. W obydwu przypadkach dom lubapartament wakacyjny z oferty "Istria noclegi" to idealna baza wypadowa na Wasze wakacje. W ofercie NOVASOL czeka na Was wiele sprawdzonych domów i apartamentów wakacyjnych w Medulinie i jego okolicy. Rezerwując kwaterę wakacyjną z naszej oferty sami decydujecie o wyposażeniu i komforcie domu wakacyjnego. Znajdziecie tu zarówno małe, urocze apartamenty wakacyjne, idealne na urlop we dwoje, jak i większe domy wakacyjne, przeznaczone dla większych rodzin czy podróżujących wspólnie przyjaciół. Do części naszych apartamentów wakacyjnych z oferty "Medulin noclegi" możecie przyjechać ze zwierzakiem domowym - teraz planując urlop, możecie, bez obaw, zabrać swojego pupila z sobą. Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na temat jak spędzić wakacje z psem w domu NOVASOL.

Medulin - wspaniała natura i nie tylko

W Medulinie koniecznie powinniście odwiedzić restauracje lub konoby, serwujące typowo istriańskie posiłki. Szczególnie warte spróbowania są zupa rybna oraz dania ze świeżych owoców morza. Nic nie smakuje tu lepiej do posiłki niż lampka wyśmienitego lokalngo wina. A jeśli zatęsknicie jednak za domowymi posiłkami, w kuchni domu wakacyjnego z katalogu "Medulin noclegi", znajdziecie dobre warunki do przygotowania wspaniałych dań. Medulin to idealne miejsce na urlop niezależnie od pory roku. Tutaj przez cały rok możecie nieskrępowanie skorzystać z oferty banków, bankomatów, poczty, opieki medycznej oraz oferty handlowej. Ze względu na łagodne zejście do wody, plaża piaszczysta w Medulinie polecana jest dla rodzin z dziećmi. Zachęcamy do zapoznania z informacjami na temat oferty "Chorwacja apartamenty".

Wybierając kwaterę na wakację spod znaku "Medulin noclegi", prosimy pamiętać, iż w ofercie NOVASOL znajdują się również domy i apartamenty wakacyjne w na całej Istrii. Tylko od Was zależy, w jakiej miejscowości spędzicie wakacje. Jednak bez względu na lokalizację i wyposażenie wybranego domu wakacyjnego z oferty "Chorwacja noclegi", możecie pewni, iż urlop z NOVASOL będzie niezapomnianym przeżyciem.