Brtonigla - domy i apartamenty

Brtonigla

Brtonigla - domy i apartamenty

Wyobraźcie sobie miejsce, które otoczone jest naturalnymi krajobrazami, leśnymi parkami, pięknymi wzgórzami oraz bogatą florą i fauną. Dodajcie do tego złudzenie jakby czas się tu zatrzymał kila wieków temu, a otrzymacie obraz miejscowości Brtonigla. Miasteczko to położone jest w północno-zachodniej części chorwackiej Istrii, blisko granicy ze Słowenią oraz zaledwie 9 kilometrów od przepięknego wybrzeża Adriatyku.

Wakacje w Brtonigla to gwaranacja wypoczynku w zapierających dech w piersiach okolicznościach oraz możliwość odetchnięcia czystym powietrzem, coraz rzadziej spotykanym w europejskich miastach. Urlop w Brtonigla to propozycja dla osób aktywnie zwiedzających oraz uprawiających pieszą i rowerową turystykę. To również możliwość połączenia wypoczynku w spokojnym miejscu, z możliwością szybkiego dostania się na adriatyckie plaże. Nie ma więc co się dłużej zastanawiać – pakujcie torby, plecaki, walizki i wyruszajcie na niezapomniane wakacje. Oczywiście, wcześniej zapoznajcie się z katalogiem "Chorwacja apartamenty".

 

Popularne domy wakacyjne w Brtonigla

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Brtonigla

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Brtonigla

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Brtonigla

Loading...

Domy i apartamenty w Brtonigla

Zarezerwujcie kwatery wakacyjne w Brtonigla i cieszcie się niezwykła atmosferą miejscowości i jej okolicy. Nasza oferta noclegowa to w pełni wyposażone (we wszelkie niezbędne meble i urządzenia) domy i apartamenty w Brtonigla, które gwarantują swobodę, prywatność i i indywidualny tryb wypoczynku. Koniec z opalaniem się przy zatłoczonym hotelowym basenie czy kolejek do posiłków w hotelowej stołówce – z nami robisz co chcesz i kiedy zechcesz. Również, w przeciwieństwie do hoteli, nie oferujemy Wam jednego lub dwóch pokojów, ale całe kwatery wakacyjne (z własną łazienką i kuchnia lub aneksem kuchennym), które będa dostępne tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas najmu.

Jeśli zdecydujecie się na kwaterę z oferty "Istria noclegi", to polecamy Wam nasze domy z basenem, domy z widokiem na zielone wzgórza, kwatery przyjazne dzieciom, domy dla rowerzystów oraz obiekty wakacyjne przyjazne zwierzętom. Tu, każdy znajdzie kwaterę, która spełni jego wymagania i potrzeby, niezbędne do wymarzonego wypoczynku. Warto również dodać, że wszystkie obiekty wakacyjne w Chorwacji są objęte dodatkiem zwanym all inclusive. Dzięki niemu, w cenę najmu są już wliczone: opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel. Zapraszamy!

 

Brtonigla

Wakacje w Brtonigla

Mieszkańcy miasteczka Brtonigla zapraszają na niezapomniany urlop. Wybierzcie się na spacer uliczkami miejscowości i odkryjcie jej skarby. Warto wybrać się chociazby do XV-wiecznego kościoła św. Zenona, którego, wysoka na 36 metrów dzwonnica, góruje nad miasteczkiem. Ale to nie koniec atrakcji, Brtonigla słynie z licznych festiwali kulinarnych, jak np. festiwal czekolady czy festiwal malwazji – produkowanego tu, słodkiego wina. Z racji tego, że Brtonigla otoczona jest polami, winnicami i gajami oliwnymi, toteż tutejsze restauracje oferują pyszne lokalne dania z produktów dostarczonych prosto od rolników.

Okolica miejscowości również bogata jest w atrakcje. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi”, możecie odwiedzić takie miejsca jak:

  • Park przyrody Scarlini – w nim można podziwiać zielony kanion rzeki Scarlini oraz florę i faunę terenów bagiennych.

  • Istrialandia – aquapark oferujący m.in basen z falami oraz 20 różnego rodzaju zjezdżalni – idealne miejsce na rodzinne chwile pełne zabawy.

  • Jaskinia Mramornica – jeden z cudów podziemnego świata Istrii. Można tu podziwiac niezwykłe nacieki skalne.

  • Lovrecica – najbliżej położony kurort nadmorski. Oprócz żwirowych i kamienistych plaż, oferuje on mnóstwo rozrywki, atrakcji dla całej rodziny oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

  • Porec – kurort oraz miasto, który jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast (polecamy także nasz produkt „Porec noclegi”).