Domy i apartamenty w Sveti Lovrec

Sveti Lovrec

Domy i apartamenty w Sveti Lovrec

Sveti Lovrec to niewielkie miasteczko, położone w głębi chorwackiego półwyspu Istria. Pisząc „w głębi”, mamy na myśli nie nad samym morzem, bowiem najbliższe kurorty jak Vrsar czy Porec, (sprawdźcie także nasz produkt „Porec noclegi”) oddalone są o zaledwie 15 – 20 kilometrów. Taka lokalizacja sprawia, że urlop w Sveti Lovrec jest idealny dla tych, którzy chcą odpocząć pośród zielonych i spokojnych krajobrazów, a jednocześnie chcą łatwo i szybko dostać się na plażę.

Sveti Lovrec to jedna z najlepiej zachowanych średniowiecznych fortyfikacji w Chorwacji. Dlatego też, mimo niewielkich rozmiarów, oferuje liczne zabytki, które sprawiają, że można poczuć tu prawdziwie średniowiecznego ducha.

Wakacje w obiekcie z oferty "Istria noclegi", to także urlop dla poszukujących aktywnych form wypoczynku. Wnętrze Istrii pełne jest zielonych wzgórz przez które prowadzą ciekawe szlaki piesze i rowerowe, a na wybrzeżu Adriatyku można z powodzeniem uprawiać sporty wodne. Zapowiada się niezapomniany wypoczynek!

 

Popularne domy wakacyjne w Sveti Lovrec

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sveti Lovrec

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sveti Lovrec

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sveti Lovrec

Loading...

Noclegi w Sveti Lovrec

Rezerwujcie nasz produkt „domy i apartamenty w Sveti Lovrec”  już teraz. Wybierając obiekty wakacyjne z naszej oferty, możecie być pewni, że na miejscu będzie na Was czekać w pełni wyposażona i komfortowa kwatera, gdzie spędzicie niezapomniany urlop. Nasza oferta to alternatywa do małych hotelowych pokojów oraz wynajmu pojedynczych izb ze współdzieloną łazienką czy kuchnią – w naszych obiektach, cieszyć się będziecie pełną niezależnością i prywatnością.

W Sveti Lovrec szczególnie polecamy nasze domy z dużymi ogrodami oraz domy z basenem. Świetnie nadają się one na urlop w rodzinnym gronie lub z grupą znajomych. Ogrody posłużą Wam do łapania promieni istryjskiego Słońca lub Waszym dzieciom do zabawy. W ogrodach czekają też na Was paleniska na grilla lub specjalne zabudowania zwane konobami -  w nich, będziecie mogli zaprezentować swoje zdolności kulinarne, np. podczas przygotowywania wieczornej biesiady. Z kolei w basenie, czeka na Was przyjemne orzeźwienie, czy to w ciągu gorącego dnia, czy też rano lub wieczorem.

Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mogli spędzić niezapomniany urlop z psem lub innym, posiadanym przez Was, zwierzakiem domowym. Wystarczy że, w momencie wyszukiwania, wpiszecie liczbę zwierząt (tak, można zabrać ich często więcej niż jedno!) lub zastosujecie filtr „domy przyjazne zwierzętom”, a strona pokaże Wam tylko obiekty, gdzie można zabrać ze sobą domowego ulubieńca. Zapraszamy!

 

Sveti Lovrec

Atrakcje w okolicy Sveti Lovrec

Gdy już w pełni wypoczniecie w Sveti Lovrec i zapragniecie dodatkowych emocji, to w samym miasteczku i okolicy, z łatwością je odnajdziecie. Już sam spacer wąskimi uliczkami średniowiecznego miasteczka, dostarczy Wam niezwykłych wrażeń, a wizyta w miejscowej tawernie lub restauracji pozwoli Wam poznać unikalne smaki Istrii. Z kolei w okolicy czekają na Was takie miejsca i atrakcje jak:

  • Pazin – piękne miasteczko położone w samym sercu Istrii. Warto w nim odwiedzić Zamek Pazin, o którym wspominano już w X wieku. Z kolei pod miastem, czekają na Was piękne kaniony i jaskinia z bogatymi zdobieniami krasowymi.

  • Pula (sprawdźcie także nasz produkt „Pula noclegi”) – miasto, w którym podziwiać można port, amfiteatr oraz liczne budowle z czasów panowania Cesarstwa Rzymskie.

  • Rovinj – miasto łączące w sobie najlepsze cechy pełnej zabytków miejscowości i nadmorskiego kurortu. Z tutejszego portu, warto wybrać się w rejs po okolicznych wyspach lub do Parku Narodowego Brijuni.

  • Zatoka Limska – wąska i niezwykła zatoka, która, ze względu na swoją budowę, nazywana jest chorwackim fiordem.