Gioiosa Marea - domy i apartamenty wakacyjne

Gioiosa Marea na wakacje

Gioiosa Marea - domy i apartamenty wakacyjne

Nie chcesz iść na kolejny kompromis w sprawie następnych wakacji? W takim razie wynajmij jeden z naszych domów wakacyjnych w Gioiosa Marea (lub sprawdź inne domy we Włoszech) i przeżyj takie wakacje, na jakie masz ochotę. Oprócz komfortowych warunków zakwaterowania, to małe miasteczko gwarantuje także dużą różnorodność. To miasto na północy Sycylii liczy sobie około 7.000 mieszkańców, dzięki czemu zapewnia spokój i autentyczne doznania. Dlatego też zakwaterowanie w Gioiosa Marea jest idealnym miejscem na relaks. Jeśli jednak nie chcesz rezygnować z atrakcji i miejskiego stylu życie, niedaleko znajdziesz miasto portowe Mesyna, położone w północno-wschodniej części wyspy. Więc jak chciałbyś spędzić swoje wakacje na Sycylii? Tutaj będziesz mógł cieszyć się zarówno spokojem i ciszą, a także korzystać z uroków tętniącego życiem miasta.

Popularne domy wakacyjne w Gioiosa Marea

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Gioiosa Marea

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gioiosa Marea

Loading...

Gioiosa Marea - wakacje bezpośrednio nad morzem

Dzięki ponad 10-cio kilometrowej linii brzegowej, Gioiosa Marea ma wszystko, czego mogą sobie życzyć nadmorscy urlopowicze. Jeśli chcesz głównie leżeć na plaży, wynajmij jeden z naszych domów wakacyjnych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Tutaj możesz cieszyć się szumem morza już od śniadania. Pobliska Capo Calavá jest jedną z najpiękniejszych plaż w regionie. Plaża żwirowa wyróżnia się głównie cudownym, turkusowo-błękitnym kolorem wody. Idź popływać, rozkoszuj się słońcem albo zaczerpnij trochę energii podczas aktywności i sportów wodnych. Wieczorem zrelaksuj się przy kieliszku sycylijskiego wina na tarasie swojego własnego apartamentu wakacyjnego. Chyba nie ma lepszego sposobu na wakacje we Włoszech, prawda? Rezerwuj więc, już teraz, kwaterę z oferty "Sycylia noclegi"!

Wakacje w Gioiosa Marea

Idealny dom wakacyjny w Gioiosa Marea

W swojej ofercie posiadamy doskonały apartament wakacyjny na każdy rodzaj wakacji. Być może planujesz swój urlop na Sycylii większą grupą lub w kilka rodzin? Wystarczy wynająć jeden z naszych dużych domów wakacyjnych, a cała Wasza grupa  komfortowy sposób spędzi swoje wakacje. Rodziny z dziećmi będą szczególnie zadowolone gdy wybiorą dom z basenem. Nawet miłośnicy psów mogą beztrosko korzystać z wakacji w Gioiosa Marea, gdyż w wielu domach we Włoszech psy są mile widziane. Wszystkie domy wakacyjne w naszej ofercie są dobrze wyposażone i położone w urokliwym otoczeniu. Warto także mieć na uwadze, że każde zakwaterowanie, które znajdziesz w naszej ofercie zostało osobiście sprawdzone przez naszych pracowników. Dzięki temu możemy Ci obiecać, że już od samego początku poczujesz się tu jak w domu.

Wycieczki z domu wakacyjnego Gioiosa Marea

Być może swój urlop we Włoszech chcesz spędzić nie tylko na leżeniu na plaży, ale także na zwiedzaniu? Wybrany pzez Ciebie obiekt z oferty "apartamenty Włochy",  będzie idealnym punktem wyjścia dla różnych wycieczek. Miłośnicy przyrody powinni odwiedzić Etnę, największy wulkan w Europie. Odległość do Gioiosa Marea wynosi około 80 kilometrów. W okolicy miejscowości możesz także wybrać się na piesze wycieczki lub zwiedzanie terenu na rowerze. Gioiosa Marea ma wiele do zaoferowania także pod wzgledem kulturowym. Do najważniejszych atrakcji należy kościół parafialny z 1825 r., muzeum diecezjalne i ruiny z 800 r. n.e. Przejdź się po małym mieście i samodzielnie odkrywaj ciekawostki z historii Gioiosa Marea.

Mesyna

Niedaleko usytuowana Mesyna przyciąga zarówno zabytkami, jak i bogatym programem kulturalnym. To trzecie co do wielkości miasto Sycylii znane jest z katedry z dzwonnicą. Znajdziecie tutaj również największy zegar astronomiczny na świecie. Liczne możliwości robienia zakupów i spożywania posiłków dopełniają pobytu w Mesynie. Poznaj i pokochaj Sycylię podczas indywidualnych wakacji we Włoszech, w Gioiosa Marea. Z pewnością zawsze będziesz chciał wrócić do swojego domu wakacyjnego w Gioiosa Marea. To będą niezapomniane wakacje we Włoszech!