Sciacca - domy i apartamenty wakacyjne

Sciacca na wakacje

Sciacca - domy i apartamenty wakacyjne

Miasto portowe Sciacca, liczące około 40.000 mieszkańców, jest jednym z większych miast, w którym możecie spędzić wymarzone wakacje na Sycylii (a gdybyście szukali innych regionów Italii, sprawdźcie nasz całościowy katalog "apartamenty i domy we Włoszech"). Mimo upływu czasu, miasto zachowało jednak tradycyjny, sycylijski urok. Bezpośrednie położenie nad Morzem Śródziemnym w prowincji Agrigento sprawia, że Sciacca jest idealnym miejscem na wakacje. To jednak nie wszystko. Miasto jest znane także z karnawałowych festiwali i przyjemnych źródeł termalnych. Jakie są Twoje upodobania na wakacje w Sciacca? Muzyka i sycylijska radość życia czy relaks i wellness? Obie te formy spędzania urlopu są możliwe dzięki wynajęciu apartamentu wakacyjnego lub domu wakacyjnego Sciacca. Warto wybrać się na wycieczkę do Sciacca również poza sezonem karnawałowym, ponieważ miasto to wyróżnia się połączeniem wielu zalet charaktersytycznych dla małego miasteczka z rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. Tutaj macie gwarancję udanego urlopu nad morzem.

Popularne domy wakacyjne w Sciacca

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sciacca

Loading...

Idealne zakwaterowanie w Sciacca na Twój gust

W naszej ofercie znajdziecie wiele domów wakacyjnych w najpiękniejszych miejscach Sycylii. Sciacca jest zdecydowanie jednym z nich. Niezależnie od tego, czy na Sycylię podróżujesz sam, zabierasz ze sobą rodzinę, czy nawet wybierasz się na wakacje z dużą grupą 10 osób, nie stanowi to najmniejszego problemu. Nasze kwatery prywatne z katalogu "Sycylia noclegi" spełniają wszelkie wymagania. Jeśli marzysz głównie o leżeniu na plaży, wynajmij dom wakacyjny w Sciacca bezpośrednio nad wodą. Może po prostu chcesz cieszyć się sycylijskim stylem życia, dużo zwiedzać i zanurzyć się w tej szczególnej, sycylisjkiej kulturze? W takim razie apartament w centrum jest właściwym miejscem dla Ciebie. Stąd również szybko dotrzesz do plaży, więc tak na prawdę nie musisz rezygnować z żadnego aspektu wakacji. Jeżeli jesteś szczęśliwym właścicielem psa i nie wyobrażasz sobie spędzenia wakacji we Włoszech bez niego,  to dobrze trafiłeś. W wielu miejscach zakwaterowania Twój czworonożny przyjaciel będzie mile widziany. Przecież nie ma nic lepszego niż spędzić najpiękniejszy czas w roku z naprawdę wszystkimi członkami rodziny.

Wakacje w Sciacca

Znajdź prawdziwą przyjemność

Jesteś jednym z tych urlopowiczów, którzy spędzając wakacje we Włoszech chcą poczuć odrobinę luksusu i odprężenia zarówno dla ciała, jak i dla duszy? Zapraszamy do skorzystania z licznych ofert wellness dostępnych podczas wakacji w Sciacca. Misto to słynie ze źródeł termalnych, o których wspominano już w 340 r. p.n.e. Jako uzupełenie pełnego relaksu dnia, pozwól sobie na masaż, weź gorącą kąpiel lub skorzystaj z jednego z zabiegów kosmetycznych. Oferta jest bogata i szczególnie w zimie stanowi korzyść dla organizmu. Wieczorem można skosztować sycylijskiego wina i zrelaksować się na tarasie swojego domu. Dodatkowo, możesz także wybrać jeden z wielu domów wakacyjnych posiadających swój basen. Możesz więc kontynuować swój osobisty program wellness w zaciszu prywatnego zakwaterowania.  Po takim pobycie we Włoszech wrócisz całkowicie zrelaksowany i zregenerowany – gotowy by podjąć nowe wyzwania, jakie stawia przed nami codzienność.  Czy można oczekiwać więcej od udanego urlopu?

Sciacca - centrum kultury i tradycji

Podczas wakacji w Sciacca nie będziesz miał czasu na nudę. Oprócz urozmaiconej oferty sportowo-rekreacyjnej, miasto wyróżnia się przede wszystkim licznymi atrakcjami turystycznymi. Sciacca słynie ze swoich sklepów ceramicznych. Odwiedzając małe, rodzinne sklepy, przy odrobinie szczęścia będziecie mogli nawet poobserwować rzemieślników wykonujących swoją sztukę, a następnie kupić taką jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Skorzystaj z okazji, aby pospacerować po pięknym starym mieście i podziwiać tutejszą architekturę. Różne kościoły, muzea i parki ilustrują długą historię tego małego miasta. Wieczorem, we własnym komfortowym zakwaterowaniu z oferty "domy i apartamenty Włochy" będziesz mógł ochłonąć po pełnym wrażeń dniu i zaplanujesz następne etapy swojego urlopu na Sycylii.