Mazara del Vallo - apartamenty wakacyjne

Marzysz o kilkudniowym relakie i naładowaniu baterii? Bezpośrednie położenie nad morzem jest dla Ciebie równie ważne jak gościnni mieszkańcy i atrakcje kulturalne? W takim razie koniecznie zarezerwuj apartament lub dom wakacyjny w Mazara del Vallo na Sycylii, a zapewnisz sobie gwarancję indywidualnych, wymarzonych wakacji. Mazara del Vallo znajduje się na Sycylii w prowincji Trapani i jest prawdziwym rajem wakacyjnym. Ze względu na swoje bezpośrednie położenie nad morzem i ujściem rzeki, Twoje zakwaterowanie w Mazara del Vallo będzie zewsząd otoczone wodą. Jest to fantastyczna lokalizacja nie tylko na lato. Nawet poza sezonem kąpielowym, nasze apartamenty i domy we Włoszech, obiecują relaksujące wakacje. 

Wakacje mazara del vallo

Odpowiednie zakwaterowanie dla Ciebie

Mamy duży wybór komfortowych apartamentów na największej włoskiej wyspie. Niezależnie od tego, czy wolisz spokojne miejsce na relaksujący wypoczynek z partnerem, czy też chcesz mieszkać z 10 osobami bezpośrednio na plaży, u nas znajdziesz odpowiednie zakwaterowanie. Niektóre z naszych domów wakacyjnych w Mazara del Vallo mają nawet własny basen. Dzięki temu będziesz niezależny nawet w zimie lub w deszczowy dzień, a popływać i popluskać się w wodzie możesz według własnego upodobania i nastroju. Jednak mając na uwadze, że oferuje około 300 słonecznych dni w roku, szanse na deszcz podczas Twoich wakacji w obiekcie z oferty "Sycylia noclegi" nie są wielkie. Pamiętajcie także, że wiele ofert zakwaterowania z oferty NOVASOL zaprasza do przyjechania również z psem. Wiele prywatnych domów wakacyjnych akceptuje zwierzęta, oczywiście bez żadnych dopłat! Natomiast w okolicy znajdziesz liczne szlaki wędrówkowe, idealne zarówno na spacer z psem, jak i pieszą wyprawę z najbliższymi.

Mazara del Vallo

Atrakcje podczas wakacji w Mazara del Vallo

Miasto portowe Mazara del Vallo jest szczególnie popularne wśród amatorów kąpieli. Zadbane piaszczyste plaże zapraszają do opalania się lub uprawiania różnych sportów wodnych. Niezależnie od tego, czy lubisz błogi wypoczynek, czy aktywne spędzanie czasu, znajdziesz tu odpowiednie dla siebie warunki. Wiele z naszych kwater znajduje się w pobliżu najpiękniejszych plaż miasta, dzięki czemu można dotrzeć do wielu fantastycznych miejsc pieszo. Jeśli spędzając urlop na Sycylii liczysz na trochę więcej wrażeń, z pewnością ustasfakcjoniuje cię oferta nurkowania, pływania łodzią i czy kajakiem. Miłośnicy pieszych wędrówek znajdą najlepsze warunki do uprawiania tej aktywności tuż za Mazara del Vallo. W rezerwatach przyrody Lago Preola i Gorghi Tondi można z powodzeniem połączyć sport na świeżym powietrzu z obserwacją przyrody. Tak więc, jakie są twoje plany podczas urlopu w obiekcie z oferty "domy i apartamenty Włochy" w Mazara del Vallo?

Urlop mazara del vallo

Najważniejsze wydarzenia kulturalne

Mazara del Vallo to niewielka gmina licząca około 50.000 mieszkańców, mimo to jest tu wiele zabytków kultury do odkrycia. Wykorzystaj swoje wakacje we Włoszech, aby dowiedzieć się więcej o historii tej największej włoskiej wyspy. Piazza della Repubblica jest otoczona wspaniałymi barokowymi budynkami. Kolejną atrakcją jest dzielnica Kasbah. Znajdziesz tu liczne odniesienia do starożytnej arabskiej okupacji miasta. Wśród krętych uliczkach poczujecie się przez chwilę, jakbyście przenieśli się na Wschód. Ponadto, istnieje tu wiele możliwości robienia zakupów w małych butikach. Być może znajdziesz tu pamiątkę, która zawsze będzie przypominać Ci o Twoim urlopie w tej części Sycylii? Liczne kościoły, muzea i port dopełniają dzień pełen wrażeń w Mazara del Vallo. Wieczorem można zrelaksować się w komfortowym apartamencie w Mazara del Vallo i zaplanować następne wyprawy.