Donnalucata - domy i apartmenty wakacyjne

Donnalucata

Donnalucata - domy i apartmenty wakacyjne

Malownicze miasto Donnalucata jest znane wielu Włochom (a także niektórym Niemcom) z serii kryminalnej "Commissario Montalbano". To niewielkie sycylijskie miasteczko w pobliżu Scicli jest lokalną perełką . Wynajmij komfortowe zakwaterowanie w Donnalucata z oferty "apartamenty i domy we Włoszech", a następnie poznaj i pokochaj najpiękniejszą stronę Sycylii. Donnalucata ma wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić idealne wakacje we Włoszech: gościnni mieszkańcy, piękna plaża i łagodne temperatury przez cały rok. Urozmaicony program sportowo-kulturalny gwarantuje, że nie będziesz się nudzić. Zarówno duże rodziny, jak indywidualni urlopowicze poczują się tu jak u siebie w domu. Naładuj baterie, zrelaksuj się i świętuj najpiękniejsze dni w roku w mieszkaniu wakacyjnym lub domu wakacyjnym Donnalucata. 

Popularne domy wakacyjne w Donnalucata

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Donnalucata

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Donnalucata

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Donnalucata

Loading...

Zakwaterowanie w Donnalucata na idealne dni wakacji

Na Sycylii dostępne są liczne domy wakacyjne, które naprawdę spełniają wszystkie urlopowe wymagania. Oferta obejmuje zarówno małe mieszkania wakacyjnego dla dwóch osób, jak i duże domy wakacyjne dla 10 osób. Z wielu domów rozpościera się fantastyczny widok na morze. Nie ma chyba bardziej nastrojowego sposobu na rozpoczęcie idealnego dnia urlopu, niż poranna filiżanka kawy na tarasie z takim widokiem. Może jednym z członków twojej rodziny jest także pies i nie jesteś sobie w stanie wyobrazić spędzenia wakacji bez niego? Po prostu zabierz go ze sobą, gdyż w wielu kwaterach w Donnalucata zwierzęta są mile widziane. na wakacje do kwatery z oferty "Sycylia noclegi" możecie się wybrać przez cały rok, ponieważ nawet zimy są tu dość łagodne. Piękna plaża zaprasza do relaksu o każdej porze. Już teraz zaplanuj, kiedy chcesz zacząć odkrywać skarby Donnalucaty?

Wakacje Donnalucata

Miejscowość wypoczynkowa o ciekawej historii

Wybierając zakwaterowanie w Donnalucata, zamieszkasz w historycznej okolicy, ponieważ miejsce to było już zamieszkałe przez Fenicjan. Przez długi czas Donnalucata była ważnym miastem morskim, dziś to turystyka jest na pierwszym planie. Mimo wszystko nie musisz obawiać się masowej turystyki spędzając urlop na Sycylii w tym miejscu. Małe miasto zachowało swój sycylijski urok. Znakiem rozpoznawczym Donnalucaty i jednocześnie najczęściej odwiedzaną atrakcją małego miasta jest kaplica pielgrzymkowa usytuowana w centrum. Podczas porannego spaceru po mieście zapraszamy na cappuccino i typowe sycylijskie śniadanie z Cornetto. Jeśli planujesz dłuższą wycieczkę, udaj się na wycieczkę do Scicli i podążaj śladami późnego baroku. Wakacje we Włoszech będą więc nie tylko przyjemną wycieczką, ale i kulturalnym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci. 

Donnalucata

Wakacje przy plaży

Domy wakacyjne w Donnalucata są szczególnie popularne wśród prywatnych urlopowiczów lubiących spędzać wakacje przy plaży. Wynajmij mieszkanie na tej największej włoskiej wyspie bezpośrednio nad morzem, z którego do plaży dojdziesz na pieszo. Złota piaszczysta plaża i krystalicznie czysta woda zapraszają do kąpieli. Dzięki ciągłym wiatrom miłośnicy sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu, również poczują się jak tu jak w raju. Mimo to jest tu przyjemnie cicho, ponieważ cały odcinek plaży ma ponad 3 kilometry szerokości. Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz gdzieś przytulne miejsce. Nawet poza sezonem kąpielowym, plaża zaprasza na relaksujący spacer. Dzięki temu, możesz spędzić wyjątkowe wakacje we Włoszech o każdej porze roku, nie rezygnując nawet z okazji kąpielowych. Wiele domów wakacyjnych z oferty "noclegi Włochy", posiada własny basen. Ciesz się tym szczególnym luksusem i zrób coś dobrego dla ciała i duszy. Podczas urlopu w Donnalucata zagwarantowany jest relaks. Sprawdź sam – z pewnością będziesz zachwycony.