Altavilla Milicia - domy i apartamenty wakacyjne

Altavilla Milicia na wakacje

Altavilla Milicia - domy i apartamenty wakacyjne

Małe miasteczko Altavilla Milicia leży w północno-zachodniej części Sycylii i znajduje się niedaleko od stolicy wyspy - Palermo. Nic dziwnego, że dom wakacyjny Altavilla Milicia może zagwarantować spokój i ciszę, a jednocześnie wiele atrakcji w bezpośrednim sąsiedztwie. Nasze noclegi w Altavilla Milicia spełniają wszelkie wymagania. Chcesz spędzić wakacje na Sycylii sam na sam ze swoją drugą połową? Zdecyduje się na wygodny apartament wakacyjny bezpośrednio nad morzem. Może planujesz towarzyską wycieczkę z 10 osobami? W takim wypadku poszukaj w naszej ofercie przestronnego, prywatnego domu wakacyjnego, w którym będziecie mogli bez skrępowania cieszyć się wakacjami w dużej grupie od pierwszego do ostatniego dnia pobytu. Nasze domy  we Włoszech są do Waszej dyspozycji przez cały rok.

Popularne domy wakacyjne w Altavilla Milicia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Altavilla Milicia

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Altavilla Milicia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Altavilla Milicia

Loading...

Zajęcia i atrakcje wakacyjne dla każdego

Wynajmując dom lub apartament wakacyjny z oferty "Sycylia noclegi", nic już nie stanie na drodze na wymarzone wakacje. Lubisz czuć się zrelaksowany i wypoczęty i chcesz naładować akumulatory? Wybierz się na piękną plażę, ciesz się słońcem i orzeźwieniem w turkusowej wodzie. Wiele z naszych obiektów wakacyjnych w Altavilla Milicia znajduje się bezpośrednio przy plaży. Podczas wakacji spędzanych tutaj możesz także zadbać o zdorwię i formę i codziennie wybierać inny kierunek pieszych wędrówek. Szczególnie urokliwe są wycieczki przez rezerwaty Pizzo Cane i Pizzo Trigna e Grotta Mazzamuto. Profil trasy nie jest zbyt uciążliwy i daje wgląd w typową florę i faunę Sycylii. Być może zabrałeś ze sobą na wakacje psa? Wybierzcie się na wspólne spacery i podziwiajcie piękno Sycylii o każdej porze roku.

Urlop na Sycylii

Wakacje we Włoszech - tutaj przyjemność jest najwyższym priorytetem

Nasze domy i apartamenty na wakacje we Włoszech, są idealnym miejscem na relaks i odpoczynek. Również, a może właśnie w szczególności na Sycylii, hołduje się zasadzie "la dolce vita". Dzięki wynajęciu apartamentu wakacyjnego w Altavilla Milicia możesz spędzić komfortowe wakacje we Włoszech nawet podczas nieco słabszej pogody. Wystarczy wynająć po prostu zakwaterowanie z własnym basenem i od pierwszego dnia cieszyć się prywatnymi wakacjami w stylu wellness. Podczas wakacji w Altavilla Milicia gwarantowane są również kulinarne doznania. Po południu można spróbować cappuccino lub espresso i sycylijskich migdałów w jednej z kawiarni w centrum miasta. Następnie można wybrać się na spokojny spacer spokojnie po małym miasteczku i zwiedźić jego zabytki. Po pełnym wrażeń dniu, zatrzymaj się wieczorem w małej restauracji i zamów wino regionalne lub specjalność ze słynną sycylijską oliwą z oliwek. Zrób coś dobrego dla siebie - podczas wakacji w Altavilla Milicia będziesz miał wiele okazji, aby poczuć się dobrze i uczcić ten wyjątkowy, urlopowy czas.

Atrakcje od progu apartamentu wakacyjnego w Altavilla Milicia

Altavilla Milicja zachowała swój pierwotny urok małego miasteczka. Jest tu cicho i spokojnie. Jeśli zdecydujecie się na obiekt z katalogu "apartamenty Włochy", rozpocznij odkrywczą wycieczkę od tzw. Belvedere. Belvedere to duży taras z widokiem na morze. Tutaj zawsze coś się dzieje i zawsze można tu spotkać ciekawych ludzi. Następnie odwiedź kościół pielgrzymkowy Madonna della Milicia i poznaj największą na świecie kolekcję obrazów wotywnych. Wotywne obrazy odzwierciedlają codzienne troski ludzi. Inne atrakcje to amfiteatr i Torre Normanna, imponujące świadectwo podboju Normanów w XI wieku. Podczas wakacji w Altavilla Milicia możesz również odwiedzić stolicę Sycylii, Palermo. Znajduje się około 30 km od miasteczka i stanowi wielki kontrast do spokojnej Altavilla Milicia.