Custonaci - domy i apartamenty wakacyjne

Wakacje w Custonaci

Custonaci - domy i apartamenty wakacyjne

Marzysz o relaksującym urlopie w otoczeniu jak z pocztówki? Chciałbyś cieszyć się morzem, kulinarnymi przysmakami i włoską gościnnością? W takim razie wakacje na Sycylii są czymś właśnie dla Ciebie. Małe sycylijskie miasteczko Custonaci znajduje się w prowincji Trapani i położone jest niedaleko od morza. Wciąż nie dosięga tu chaos codzienności. Zapomnij o stresie i gorączkowym tempie życia i zatrzymaj się na chwilę. W mieszkaniu wakacyjnym lub domku w Custonaci, naprawdę łatwo jest się w pełni zrelaksować. Wiele z naszych obiektów noclegowych z oferty "apartamenty i domy we Włoszech", jest idealnych na wakacje dla dwóch osób. Ale mamy również domy wakacyjne na tej największej włoskiej wyspie, w których można wygodnie zamieszkać w 10 osób. Niezależnie od tego, jak wygląda Twoja grupa, znajdzie tu odpowiednie zakwaterowanie wakacyjne dla siebie.

Popularne domy wakacyjne w Custonaci

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Custonaci

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Custonaci

Loading...

Doświadcz "La dolce Vita" na własnej skórze

„Słodkie życie” lub po włosku „La dolce Vita" odgrywa ważną rolę we Włoszech. Nic więc dziwnego, że w domu wakacyjnym z oferty "Sycylia noclegi"można się wspaniale zrelaksować. Wczuj się w nastrój i specyficzną atmosferę w małej, włoskiej kawiarni. W pobliżu domu wakacyjnego w Custonaci z pewnością znajdziesz niejeden przyjemny lokal, w którym rozsmakujesz się w cappuccino, ciastach i innych sycylijskich przysmakach. Będzie to też dobre miejsce do obserwowania codziennego, zwykłego życia miejscowej ludności. Mała wioska nie jest zatłoczona przez turystów, dzięki czemu będziesz mieć tu możliwość naprawdę zanurzyć się w szczególny sposób życia Sycylijczyków. Pomimo, że Custonaci nie znajduje się bezpośrednio przy plaży, to spędzając wakacje w tej miejscowości nie musisz się rezygnować z odgłosu morza i głębokiej, błękitnej wody. Morze znajduje się w odległości krótkiego spaceru od dowolnego, wybranego przez Ciebie zakwaterowania w Custonaci. Tutaj możesz cieszyć się słońcem i orzeźwić się w krystalicznej wodzie. Jeśli podczas urlopu będziesz mieć ochotę pomieszkać wśród odrobiny luksusu, zarezerwuj dom wakacyjny z własnym basenem.

Aktywny wypoczynek w okolicy domu wakacyjnego Custonaci

Zastanawiasz się, w jaki sposób aktywnie zwiedzać okolicę spędzając wakacje we Włoszech? Wystarczy, że  zabierzesz ze sobą buty turystyczne i rozpocznij swoją podróż już od drzwi swojego apartamentu wakacyjnego. Przy okazji, warto pamiętać, że do wielu naszych kwater prywatnych również można bez problemu przyjechać z psem. Czy jest coś lepszego niż spędzenie najbardziej relaksujących dni w roku z naprawdę wszystkimi członkami rodziny? Trasy piesze wokół Custonaci nie są zbyt wymagające, dzięki czemu będą dobrą alternatywa na przyjemny spacer rodzinny lub aktywne popołudnie. Na większe wycieczki polecamy wizytę w rezerwacie Monte Cofano. Ten rezerwat przyrody znajduje się około 15 kilometrów na północny wschód od Trapani. Można tu spacerować wśród typowej śródziemnomorskiej roślinności i podziwiać specyficzną florę skalną tego regionu. Wieczorem warto wybrać się na spacer po nadmorskiej promenadzie.

Atrakcje wokół Custonaci

Mimo, że Custonaci to spokojne miasteczko, jest tu wciąż wiele do odkrycia podczas urlopu na Sycylii. Sanktuarium Madonny z Custonaci jest jedną z najbardziej znanych budowli w mieście. Kolejną atrakcją jest Grotta Mangiapane. Imponujące jaskinie były zamieszkiwane już w czasach prehistorycznych, a dziś stanowią popularny cel wycieczek. W małej wiosce w grocie odkryjecie wiele niespodzianek, od prawdziwych zwierząt po sklepy z wyrobami rzemiosła. Nawet najmłodsi urlopowicze poczują się tu świetnie. Czy spodziewałbyś się aż takiej różnorodności po wakacjach w małym miasteczku Custonaci? Nie? W taki razie szybko zarezerwuj odpowiednie dla siebie zakwaterowanie, by na własnej skórze doświadczyć uroku małego sycylijskiego miasteczka i spędzić wyjątkowe wakacje w obiekcie z oferty "apartamenty Włochy".