Trappeto - domy i apartamenty wakacyjne

Trappeto

Trappeto - domy i apartamenty wakacyjne

Zdecydowałeś się spędzić wakacje na Sycylii, ale chciałbyś je spędzić z dala od wątpliwych uroków masowej turstyki? Trafiłeś idealnie - zarezerwuj prywatne zakwaterowanie w Trappeto i ciesz się bliskoscią morza, przyjemnym spokojem i towarzystwem przyjaznych mieszkańców. Z ponad 3000 mieszkańców, Trappeto jest bardziej wioską niż miastem, mimo to nadal jest doskonałym miejscem na wakacje we Włoszech. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz sam, czy z grupą 10 osób, Trappeto powita cię mnogością różnorodnych ofert zakwaterowania. Tutaj możesz zorganizować swój urlop według własnego uznania, aktywny lub cudownie relaksujący.  Nasze apartamenty i domy we Włoszech są tak przytulne, że od razu poczujesz się jak we własnym domu. 

Popularne domy wakacyjne w Trappeto

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Trappeto

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Trappeto

Loading...

Wakacje w Trappeto

Chociaż Trappeto jest dość spokojne, nie musisz obawiać się nudy. Wręcz przeciwnie, Twój dom wakacyjny z oferty "Sycylia noclegi" będzie cechował się dogodnym położoniem pomiędzy prowincjami Palermo i Trapani. Dzięki temu Twoje zakwaterowanie w Trappeto jest doskonałym punktem wyjścia dla ekscytujących wycieczek jednodniowych. Palermo, stolica Sycylii, licząca ponad 200.000 mieszkańców, stanowi imponujący kontrast do Trappeto. Tutaj możesz cieszyć się wszystkimi zaletami dużego miasta. Udaj się na zakupy, odwiedź atrakcje miasta (np. katedrę w Palermo lub pałac Normanów) lub przejdź się wzdłuż zatoki Mondello, popularnej plaży miejskiej. Po pełnym atrakcji dniu w stolicy możesz odpocząć i zrelaksować się spędzając wieczór w cichym Trappeto. Możesz wybrać się tu do lokalnej restautacji i skorsztować tutejszych smakolyków lub po prostu odpręzyć się na tarasie swojego domu z kieliszkiem wina w jednej, a z ulubioną książką w durgiej ręce.

Trappeto na wakacje

Urlop dla całej rodziny

Trappeto nadaje się szczególnie do korzystania z uroków plaży, ponieważ ta mała wioska położona jest bezpośrednio nad morzem. Szczególnie piękna jest plaża Casello. Biały piasek cudownie kontrastuje tu z turkusowo-niebieską wodą, co wprawi w zachwyt nawet najbardziej wymagających osób planujacych swoje wakacje we Włoszech. Woda jest tu dość spokojna, dzięki czemu ta część wybrzeża idealnie nadaje się na wakacje dla rodzin z dziećmi. Warto wybrać się także na 3-kilometrową piaszczystą plażę Ciammarita. Możesz tu zarówno popływać, wygrzewać się w słońcu lub skorzystać z oferty sportów wodnych.

Trappeto

Dla miłośników przyrody

Jeśli nie chcesz po prostu leżeć na plaży, a interesuje Cię także okolica, warto wybrać się na wycieczkę i zwiedzić okolicę. Szczególnie atrakcyjna jest wycieczka przez park przyrodniczy "Lo Zingaro" w sąsiedniej prowincji Trapani. Przy okazji, warto pamiętać, że urlop na Sycylii będzie atrakcyjny o każdej porze roku. Na przykład wiosną, kwitną tu dzikie orchidee i dęby korkowe. Zwróćcie uwagę, że w większości naszych apartamentów wakacyjnych w Trappeto dozwolony jest przyjazd ze zwierzęciem, bez żadnych dodatkowych opłat! Dzięki temu będziecie mogli odkrywać uroki Sycylii dosłownie całą rodziną.

Trappeto

Indywidualne wakacje w Trappeto

Własny obiekt z oferty "apartamenty Włochy", także ten w Trappeto na Sycylii, da tobie i całej twojej rodzinie możliwość spędzenia naprawdę nieskrępowanych pełnych swobody atrakcji. Tutaj d początku ty decydujesz, jak ma wyglądać Twój urlop. Nie masz narzuconych sztywnych godzin posiłków, zwiedzania w biegu czy korzystania tylko z wybranych atrakcji. Posiłki możesz przygotowywać samodzielnie z lokalnie zakupionych produktów lub codziennie odwiedzać inną restaurację w poszukiwaniu najlepszych kulinarnych doznań. Więc na co czekasz? Wynajmij odpowiedni dom wakacyjny w Trappeto, zakochaj się w Sycylii i ciesz się luksusem i spokojem dokładnie tak, jak tego pragniesz.