Apartamenty wakacyjne w Mondello

Apartamenty wakacyjne w Mondello

Apartamenty wakacyjne w Mondello

Ciężko określić status Mondello. Jedni twierdzą, że jest to samodzielny kurort turystyczny, a inni z kolei dowodzą, że jest to część miasta Palermo. Jednego natomiast można być pewnym, ta dawna osada rybacka, jest świetnym miejscem na niezapomniane wakacje. Mondello mieści się pomiędzy dwoma zjawiskowymi górami, a mianowicie Gallo i Pellegrino, a od strony morza oferuje aż 1,5 kilometra piaszczystego wybrzeża. Koniecznie więc sprawdźcie nasze domy we Włoszech w tej miejscowości.

Domy i apartamenty wakacyjne w Mondello to zakwaterowanie dla miłośników wypoczynku w eleganckich i pełnych atrakcji kurortach nadmorskich. Oprócz plażowego relaksu, miasteczko zapewnia dostęp do wszelkich turystycznych wygód, które sprawiają, że każdy wraca stąd z myślą o powrocie w następnych latach. Atutem miejscowości jest również jej położenie, dzięki czemu łatwo dostać się tu z Polski – wystarczy tylko bilet lotniczy do Palermo, a resztę trasy można pokonać nawet pieszo. Lokalizacja pozwala także na liczne wypady do Palermo właśnie, ale również do innych miast północnego i zachodniego wybrzeża Sycylii. Dlatego też, można dojść do jednego wniosku – Mondello to idealna miejscówka na Wasze wakacje we Włoszech!

 

Popularne domy wakacyjne w Mondello

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Mondello

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Mondello

Loading...

Apartamenty wakacyjne w Mondello

Jeśli szukacie pewnego i solidnego dachu nad głową, koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą wakacyjną. NOVASOL proponuje Wam obiekty, które są samodzielnymi kwaterami z wszelkimi udogodnieniami. Oznacza to, że wybierając domy i apartamenty wakacyjne w Mondello, będziecie mieć pewność, że na miejscu czeka na Was kwatera:

 • Gotowa do zamieszkania;

 • Gwarantująca prywatny charakter wypoczynku;

 • Oferująca dostęp do niezbędnych mediów;

 • Posiadająca meble i urządzenia, dzięki którym można komfortowo wypocząć;

 • Z wyposażoną kuchnią;

 • Z własną łazienką lub łazienkami (w zależności od wielkości domu).

Oprócz tego, wszystkie nasze obiekty z oferty "Sycylia noclegi" są otwarte dla Was przez prawie cały rok oraz są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach – każdy więc znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

 

Apartamenty wakacyjne w Mondello

Obiekty specjalne w Mondello

Oprócz wymienionych wyżej stałych cech naszych kwater wakacyjnych, część z nich posiada dodatkowe atuty, dzięki którym Wasz urlop będzie miał więcej przyjemnych doznań. Takie domy i apartamenty wakacyjne w Mondello, to m.in.:

 1. Apartamenty przy plaży – dla osób lubiących szybko dostać się na kąpielisko;

 2. Domy dla grup – propozycja dla wczasowiczów, którzy lubią spędzać urlop w większym gronie;

 3. Domy z basenem – to z kolei opcja, dla osób ceniących sobie przede wszystkim prywatność;

 4. Domy przyjazne dzieciom – obiekty z dodatkowymi atrakcjami dla dzieci.

Gorąco polecamy naszą ofertę!

 

Apartamenty wakacyjne w Mondello

Wakacje w Mondello

Znacie już zalety naszych kwater wakacyjnych, warto teraz poznać atuty Mondello. Oczywiście, przed wyjazdem, warto zaopatrzyć się w przewodnik lub zasięgnąć informacji na stronach stricte turystycznych, jednak i my mamy dla Was kilka propozycji spędzenia wolnego czasu. Otóż, wybierając apartamenty wakacyjne w Mondello z oferty „apartamenty Włochy”, nie możecie ominąć takich atrakcji jak:

 • Plaża – półtorakilometrowy odcinek wybrzeża z drobnym, żółtym piaskiem, który oblewany jest błękitnymi wodami Morza Śródziemnego – czy trzeba więcej rekomendacji?

 • Promenada miejska – pełna zabytkowych willi w stylu Art Nouveau oraz sklepów, kawiarni i restauracji;

 • Jaskinie – wycieczka po grotach Monte Pellegrino oraz Monte Gallo, z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem,

 • Góry – oba wyżej wymienione szczyty można zdobyć, wystarczy tylko trzymać się wyznaczonego szlaku. Warto to zrobić, chociażby dla możliwości podziwiania przepięknych widoków.

 • Palermo – uważamy, że grzechem byłoby nie odwiedzenie tego pięknego miasta, które oddalone jest o przysłowiowy „rzut beretem”.