Domy i apartamenty wakacyjne w Modica

Modica to jedno z głównych miast znajdujących się w południowo-wschodniej części Sycylii, we Włoszech (sprawdźcie także nasz produkt „apartamenty i domy we Włoszech”) oraz od wybrzeża Morza Śródziemnomorskiego. Modica jest, charakterystyczną miejscowością dla tej części kraju, bowiem znajduje się na płaskowyżu poprzecinanym głębokimi kanionami. Efektem tego jest bardzo ciekawa zabudowa miasta, na którą składają się jaskinie i domostwa w nich znajdujące. Warto również dodać, że Modica może się pochwalić unikalną późnobarokową architekturą, dzięki czemu została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Domy i apartamenty wakacyjne w Modica to oferta, którą kierujemy do osób, które lubią wakacje w mieście i udogodnienia z tym związane, czyli szybki dostęp do zabytków, atrakcji oraz bogatej bazy turystycznej. Oprócz tego, charakterystyczne położenie miasta powoduje, że można tu ciekawie połączyć wakacje nad morzem z urlopem pośród gór i wzgórz. Warto tutaj dodać, że mało kto wie, ale w tej części wsypy, plaże są bardzo podobne do naszych bałtyckich, z tą różnicą, że morskie wody je oblewające, są znacznie czystsze i cieplejsze. Nie ma więc sensu dłużej drążyć tematu pt. „wybór miejsca na urlop” – jeśli powyższy opis do Was przemawia – rezerwujcie kwatery w Modica na wymarzone wakacje we Włoszech!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Modica

Popularne domy wakacyjne w Modica

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Modica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Modica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Modica

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Modica

Miasto Modica i jego okolice to kolejne miejsca, w których dostępna jest oferta NOVASOL. Jest ona propozycją dla wszystkich, którzy mają dość hoteli i innych form zbiorowego wypoczynku oraz chcieliby odpocząć w kameralnej atmosferze. Jednak to nie wszystko. Otóż obiekty wakacyjne z oferty „Sycylia noclegi” są całkowicie niezależnymi jednostkami gotowymi do zamieszkania o dowolnej porze roku. Oznacza to, że są kompletnie urządzone, posiadają dostęp do wszelkich mediów, zapewniają bezpieczne i komfortowe warunki pobytu, itd. Dodatkowo, wszystkie domy i apartamenty wakacyjne w Modica są pod stałą kuratelą naszych lokalnych oddziałów, których pracownicy sprawdzili je przed dodaniem do oferty. Dzięki temu, możecie być pewni, że na miejscu zastaniecie obiekt taki jaki widnieje w naszej witrynie. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Modica

Kwatery specjalne w Modica

W naszej bogatej ofercie znajdziecie różne kwatery, które pomogą Wam nie tylko wypocząć, ale i wycisnąć z urlopu jak najwięcej – wszystko po to, abyście zadowoleni i szczęśliwi wrócili do domu. Dlatego też, polecamy Wam nasze domy tematyczne, takie jak np.:

  • Domy akceptujące zwierzęta,

  • Domy z basenem,

  • Apartamenty w centrum miasta,

  • Domy z udogodnieniami dla dzieci,

I wiele innych. Jeszcze raz – serdecznie zapraszamy!

Domy i apartamenty wakacyjne w Modica

Wakacje w Modica

Wybraliście już obiekt wakacyjny, który spełnia Wasze wszystkie wymagania – to świetnie. Sprawdźcie teraz, co czeka Was w Modica i okolicy, a zapewniamy Was, ze jest z czego wybierać. Otóż, rezerwując kwaterę z katalogu „apartamenty Włochy” poznacie:

  1. KatedrySan Giorgio z XVII wieku oraz św. Piotra z XIV wieku,

  2. Liczne kościoły – z bogato zdobionymi wnętrzami,

  3. ZamekCastello dei Conti” - który góruje nad miastem, a pod nim widoczne są jaskinie,

  4. Pałace miejskie – świetnie zachowane obiekty prezentujące późny barok,

  5. Stare Miasto – charakterystyczna, „ciasna” zabudowa. Co ciekawe, część domów znajduje się w jaskiniach.

  6. Jaskinie oraz tunele – są bardzo cennym miejscem, ze względu na odkryte w nich, archeologiczne skarby.

Polecamy Wam również jednodniowy wypad nad morze do jednego ze słonecznych kurortów oraz wyprawy do innych, równie atrakcyjnych miast Sycylii. Tegoroczny urlop we Włoszech, będzie bardzo udany!