Noto - domy i apartamenty wakacyjne

Wakacje w Noto

Noto - domy i apartamenty wakacyjne

Nie wiesz jeszcze, jakie miejsce wybrać na swoje wakacje we Włoszech? Na Sycylii, w zachodniej części prowincji Syrakuzy, leży elegancka wioska Noto. Kolorowe, małe domy, w ciepłych piaskowych barwach oferują widok na rozległą równinę i dolinę rzeki Asinaro. Jednocześnie, zaledwie kilka kroków dzieli was stąd od pięknego sycylijskiego wybrzeża. W 2002 r. centrum mijscowości zostało uznane za dziedzictwo architektoniczne i wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Noto jest dumą narodową i tym samym koniecznością dla każdego podróżnika. Nasze apartamenty i domki są ulokowane są pośród uroku tego miejsca. Nasze zakwaterowanie, wyposażone we wszelkie udogodnienia i przeznaczone wyłącznie do wypoczynku, oferuje wam niezapomniane wakacje oraz możliwość odkrywania tradycji i kultury Sycylii. Jest to prawdziwy klejnot Włoch, którego absolutnie nie powinno się przegapić. Sprawdź, już dzisiaj, nasze domy we Włoszech w Noto.

Popularne domy wakacyjne w Noto

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Noto

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Noto

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Noto

Loading...

Wakacje w Noto

Swoje wyjątkowe piękno, miejsce to zawdzięcza wielkiej katastrofie - trzęsieniu ziemi z 1693 roku, które co prawda zniszczyło starożytne zabudowania, ale ustąpiło miejsca budowie barokowego Noto. W rzeczywistości miasto zostało odbudowane zgodnie z zasadami sycylijskiego baroku. Głównym celem było ukierunkowanie architektury wsi w taki spoób, aby fasady budynków były doskonale oświetlone. Efekt krajobrazowy tworzy wspaniały widok o zachodzie słońca, kiedy czerwone słońce całuje pastelowe kolorowe fasady. Nasze apartamenty w Noto są idealne na relaksujące wakacje na Sycylii. Pomiędzy basenami, pięknymi ogrodami, tarasami z widokami i eleganckimi wnętrzami nigdy nie będziesz chciał opuścić swojego domku letniskowego w tym pięknym i uroczym mieście. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z całą rodziną i dziećmi, czy też spędzasz wakacje we Włoszech z przyjaciółmi - na pewno znajdziemy odpowiedni dom lub mieszkanie z katalogu "Sycylia noclegi" w Noto dla Ciebie i Twoich bliskich. Przejrzyj naszą ofertę i pozwól nam się zaskoczyć!

Urlop w Noto

Wycieczki w czasie urlopu

Z domu wakacyjnego lub apartamentu w Noto można wybrać się na fantastyczne wycieczki po okolicy. Aby rozpocząć zwiedzanie, polecamy zacząć od głównej drogi Corso Vittorio Emanuele, otoczonej pięknymi placami i eleganckimi budynkami. Na szczególną uwagę zasługuje Piazza Immacolata, z niezwykłym kościołem San Francesco i Piazza del Municipio, z jego wspaniałą katedrą. Nasze domy wakacyjne są dobrze usytuowane i w łatwy sposób można dotrzeć z nich do głównych atrakcji turystycznych w okolicy. Bez ograniczeń czasowych i innych obciążeń związanych z pobytem w pokoju hotelowym, nasze domki na wakacje we Włoszech oferują pełen komfort, którego potrzebujesz. Poznaj otaczającą cię przyrodę i wybierz się na wycieczkę pieszą lub rowerową. Wakacje w Noto z pewnością cię nie znudzą.

Oferta zakwaterowania w Noto

NOVASOL oferuje liczne domy i apartamenty wakacyjne w Noto. W prosty sposób możesz zarezerwować  dom wakacyjny, który będzie najlepiej odpowiadać twoim potrzebom i wakacyjnym marzeniom. Jeśli ustawisz kryteria wyszukiwania na naszej stronie internetowej zgodnie z twoimi potrzebami, możesz znaleźć swoje wymarzone lokum na urlop we Włoszech. Zaplanuj swoją następną podróż i pobyt w jednym z naszych pięknych domów wakacyjnych i ciesz się swoim zasłużonym czasem wolnym. Pamiętaj, że każde zakwaterowanie oferowane przez NOVASOL to gwarancja komfortu. Nasze obiekty opisane pod hasłem "domy i apartamenty Włochy", a także w całej Europie są w pełni wyposażone i posiadają udogodnienia, które zagwarantują ci beztroskie, pełne swobody wakacje.