Domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia

Ventimiglia to dość spore miasto, które położone jest w zachodniej części Włoch, zaledwie 4 kilometry od granicy z Francją, także można zaliczyć go nawet do kurortu wchodzącego w skład Lazurowego Wybrzeża (zainteresowani powinni zerknąć na naszą specjalną ofertę „Lazurowe Wybrzeże noclegi”). Ventimiglia to ceniony ośrodek turystyczny słynący z plaż i licznych zabytków, a także położenia, bowiem nazywane jest „zachodnią bramą Italii”. Co ciekawe, samo miasto nie ma jasno określonych granic i wraz z okolicznymi miejscowościami tworzy jeden ośrodek, który podzielony jest na pół przez rzekę Roia. Dało to taki efekt, że jedna strona ma zabudowę średniowieczną, a druga powstałą po XIX wieku.

Domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia to opcja noclegów dla miłośników wypoczynku nad morzem w miejscu, gdzie pogoda jest gwarantowana przez ponad pół roku. Noclegi w tym mieście to również sposób na wypoczynek na słynnym Lazurowym Wybrzeżu, ale w niższej cenie (po francuskiej stronie, ceny usług są o wiele wyższe). Ventimiglia świetnie się więc sprawdza jako ekonomiczna baza do wycieczek zarówno po francuskiej, jak i włoskiej riwierze. Oczywiście, oprócz plaż, znajdziecie tu bogatą infrastrukturę turystyczną, zabytki, możliwość wycieczki po górach i oazach dzikiej natury, a także liczne imprezy i wydarzenia kulturalne, jak np. średniowieczny sierpień. Rezerwujcie więc kwatery w Ventimiglia na udane wakacje we Włoszech i Francji.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia

Popularne domy wakacyjne w Ventimiglia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ventimiglia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ventimiglia

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia

Jeśli szukacie kwater, które nie tylko służyć będą do noclegów, ale i również do codziennego relaksu – zapoznajcie się z naszą urlopową ofertą w Ventimiglia. W kurorcie tym mamy Wam do zaoferowania prywatne obiekty, które, spośród podobnych propozycji, wyróżnia m.in. to, że:

 1. Wszystkie apartamenty wakacyjne w Ventimiglia są kompleksowo wyposażone,

 2. Obiekty NOVASOL posiadają urządzoną kuchnię lub aneks kuchenny,

 3. Gwarantują prywatną atmosferę, pełną indywidualność i bezpieczne warunki pobytu,

 4. Kwatery z katalogu „Liguria wakacje” są także wyposażone w dodatkowe atrakcje, a całość jest dostępna w atrakcyjnych cenach.

Polecamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia

Specjalna oferta wakacyjna w Ventimiglia

Równie gorąco polecamy Wam nasze domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia, które posiadają specjalne cechy mające na celu tylko jedno – zapewnić Wam jak najwięcej wrażeń i przyjemnych chwil. Dlatego też sprawdźcie takie kwatery wakaycjne jak:

 • Domy i apartamenty z basenem – opcja dla miłośników prywatności podczas kąpieli i opalania,

 • Domy z panoramicznym widokiem – obiekty umiejscowione na wzgórzach, z których podziwiać można niezwykłe krajobrazy,

 • Kwatery przyjazne dzieciom – wyposażone w takie atrakcje, jak np. plac zabaw, pokój zabaw, konsola, itp.,

 • Kwatery all inclusive – z wliczonymi (w cenę najmu) opłatami za zużycie mediów, sprzątanie końcowe, pościel oraz ręczniki.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia

Wakacje w Ventimiglia

Planując urlop w Ventimiglia, pamiętajcie, że czeka tu na Was sporo atrakcji oraz ciekawych miejsc. Jeśli nawet doszłoby do sytuacji, że każdy zakamarek miasta byłby Wam znany, a plażowanie Was już nużyło, to w okolicy czeka na Was kolejna dawka emocji oraz wrażeń. Dlatego też, śmiało rezerwujcie domy i apartamenty wakacyjne w Ventimiglia z katalogu „apartamenty Włochy” i wyruszcie na niezapomniane wakacje! Oto kilka podpowiedzi, czego warto nie pominąć podczas urlopu:

 • Piękna plaża miejska,

 • Katedra miejska, Zamek d’Appio i forteca San Paolo,

 • Balzi Rossi,

 • Ogrody botaniczne Hanbury,

 • Oaza Nervia

 • Ciekawe miasta w okolicy, jak np. Nicea, Imperia czy San Remo.