Domy i apartamenty wakacyjne w Pietra Ligure

Pietra Ligurie to jeden z najpopularniejszych kurortów położonych na słynnej Riwierze di Ponente. Miejscowość znajduje się w zachodniej części Ligurii, pomiędzy Imperią (sprawdźcie również naszą ofertę „Imperia noclegi”) i Savoną – równie popularnymi ośrodkami turystycznymi. Pietra Ligure z jednej strony oblewana jest wodami Morza Liguryjskiego, a z drugiej otoczona pasmem Alp Liguryjskich, w tym górą Carmi di Loano, która ma prawie 1400 metrów n.p.m.

Domy i apartamenty wakacyjne w Pietra Ligure to obiekty wakacyjne, które proponujemy każdemu typowi wczasowicza. Można tu połączyć wypoczynek na plaży z wędrówkami po górach; uprawianie sportów wodnych z uprawianiem kolarstwa górskiego oraz wspinaczki; aktywne zwiedzanie i odkrywanie ciekawych miejsc z całodziennym relaksem i wiele innych możliwości. Poza tym, miasto aż kipi od ilości atrakcji i wszelkich dóbr, które wpływają na maksymalne zadowolenie z urlopu. Jeśli więc szukacie miejsca oferującego kompletny pakiet niezbędny do wymarzonego wypoczynku, to Pietra Ligurie będą idealnym miejscem na wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Pietra Ligure

Popularne domy wakacyjne w Pietra Ligure

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pietra Ligure

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pietra Ligure

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Pietra Ligure

Koniecznie już dziś sprawdźcie ofertę NOVASOL w Pietra Ligure i okolicy. Nasza propozycja to samodzielne i dostępne tylko dla Was domy i apartamenty wakacyjne w Pietra Ligure, które są udostępnione jako indywidualne kwatery bez konieczności współdzielenia ich z obcymi ludźmi. To oznacza, ze urlop z nami odbędziecie w prywatnej atmosferze oraz gwarancją indywidualnego spędzania wolnego czasu. Oprócz tego, nasze domy i apartamenty w Ligurii są wyposażone w sprzęty oraz meble, a także oferują wypoczynek w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

W Pietra Ligure szczególnie polecamy Wam kwatery wyposażone we własne baseny. Takie obiekty to propozycja dla osób, które nie lubią tłumów oraz hałasu na plaży. Przy basenie możecie swobodnie się opalać z dala od wścibskich oczu lub przyjemnie schłodzić podczas słynnych liguryjskich upałów. Nasze domy z basenem, dzielą się na dwa rodzaje:

  • Kwatery z basenem na wyłączność – basen jest dostępny tylko dla użytkowników wynajmowanego domu. Najczęściej jest on oferowany w domach wakacyjnych dla grup (np. dwóch 4-osobowych rodzin) wspólnie spędzających wakacje.

  • Kwatery z współdzielonym basenem – basen jest dostępny dla kilku apartamentów mieszczących się w tym samym budynku. Tutaj warto dodać, że basen znajduje się na działce prywatnej, a więc osoby spoza tych apartamentów, nie mają do niego dostępu.

Wszelkie szczegóły (dostępność, wymiary, itp.) znajdziecie w opisach obiektów. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Pietra Ligure

Atrakcje w Pietra Ligure

Największą atrakcją Pietra Ligure jest oczywiście plaża. Ma ona ponad 6 kilometrów długości, także każdy znajdzie tu skrawek miejsca dla siebie (jeśli lubicie spokojną atmosferę, warto udać się na obrzeża miejscowości, gdzie jest mniejszy ruch). Plaże Pietra Ligure są piaszczysto-żwirowe, dlatego też polecamy używania obuwia ochronnego, które nie przeszkadza w relaksie bądź pływaniu. Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli wybierzecie kwaterę z katalogu „apartamenty Włochy” to musicie być przygotowani na fakt, że duża część plaż to obiekty płatne. W ramach opłaty dostaniecie przydzielone miejsce ze sprzętem oraz dostęp do licznych atrakcji. Z kolei na darmowych odcinkach, znajdziecie wszelkie niezbędne udogodnienia (toalety, natryski, itp.).

Pietra Ligure oferuje również liczne zabytki i ciekawe miejsca. Na pewno warto zajrzeć do miasta i odkryć takie miejsca jak:

  • Zamek Pietra Ligure

  • Most Madonnina

  • Obserwatorium astronomiczne Castagnabanca

  • Palazzo Golli

  • Bazylika św. Mikołaja

  • Liczne fontanny oraz rzeźby i pomniki miejskie

Można też wybrać się poza miasto, pomiędzy góry i lasy – wybór należy tylko do Was!