Domy i apartamenty w Savonie

Domy i apartamenty w Savonie

Domy i apartamenty w Savonie

Savona to duży port oraz kurort turystyczny, który położony jest w zachodniej części włoskiej Ligurii, pomiędzy Genuą a kurortem Pietra Ligure (w którym to kurorcie, dostępna jest również nasza oferta „noclegi w Pietra Ligure”). Savona jest malowniczo położona, bowiem jej południową część stanowi atrakcyjne wybrzeże Morza Liguryjskiego, a północną – pierwsze wzniesienia Alp Liguryjskich. Savona słynie również z tego, że lata młodzieńcze spędził tu Krzysztof Kolumb i zapewne piękna lokalizacja sprawiał, że zamarzył o karierze żeglarza.

Domy i apartamenty w Savonie to zakwaterowanie, które polecamy wszystkim szukającym słonecznego miejsca z dużą ilością miejsca do plażowego relaksu. Miejsce to polecane jest również amatorom wycieczek po górach i uprawiania sportów wyczynowych jak wspinaczka czy kolarstwo górskie. Savona jest również miastem, które aż pęka w szwach od ilości zabytków i niezwykłych miejsc, a o bardzo rozbudowanej infrastrukturze turystycznej nie trzeba nawet nikogo informować. Jest to miasto pełne atrakcji dla każdego typu turysty, także wyciągajcie walizki z szafy i planujcie niezapomniane wakacje w obiektach z katalogu "noclegi Włochy".

 

Popularne domy wakacyjne w Savona

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Savona

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Savona

Loading...

Domy i apartamenty w Savonie

Tak właśnie nazywa się nasza oferta wakacyjna w tym pięknym mieście. Jest ona alternatywą dla tradycyjnych hoteli czy pojedynczo wynajmowanych pokojów – w NOVASOL wygląda to zupełnie inaczej! Aby obiekt mógł być dostępny w naszej witrynie, musi spełnić kilka warunków, które szczegółowo sprawdzają nasi lokalni inspektorzy. Otóż, wszystkie domy i apartamenty w Savonie muszą:

 • Być niezależne i samodzielne.

 • Być wyposażone we wszelkie niezbędne meble, urządzenia oraz przybory.

 • Posiadać funkcjonalną kuchnię lub aneks kuchenny.

 • Zapewnić dostęp do mediów.

 • Zagwarantować prywatność oraz komfort wypoczynku.

 • Zapewnić bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom.

 • Być udostępnione tylko wynajmującym.

I tylko takie obiekty w katalogu „wakacje w Ligurii” czekają na Was w Savonie.

Oprócz tego, nasze kwatery posiadają szereg dodatkowych udogodnień i cech, które sprawią, że Wasz wypoczynek będzie jeszcze bardziej intensywny i udany. Na naszej stronie możecie wyszukać takie kwatery jak:

 1. Apartamenty przy plaży.

 2. Domy przyjazne zwierzętom – obiekty, do których można przyjechać z domowym zwierzęciem.

 3. Domy dla aktywnych – kwatery z siłownią, boiskiem, sprzętem do ćwiczeń, itp. – szczegółowe informacje znajdziecie w opisie domu.

 4. Domy i apartamenty z basenem – kwatery z własnym akwenem.

 5. Kwatery z widokiem na morze lub góry.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Savonie

Wakacje w Savonie

Urlop pełen słońca i wrażeń – to szybka definicja wypoczynku w Savonie. Jesteśmy niemal na sto procent pewni, że swoje pierwsze kroki skierujecie na tutejszą plażę. Na plażę, która pokryta jest drobnym, białym piaskiem, a błękitne wody Morza Liguryjskiego zapraszają do kąpieli. Warto dodać, że spadek dna morskiego jest tu bardzo łagodny, a więc kąpielisko jest bezpieczne dla każdego. Należy jedynie pamiętać, że wybierając obiekt z oferty „apartamenty Włochy”, na włoskich plażach spotkacie strefy płatne i darmowe, ale tu już wybór należy do Was. No i nie zapomnijcie skorzystać z wodnych atrakcji, rejsów i możliwości uprawiania sportów wodnych.

Miasto Savona to również gratka dla odwiedzających. Znajdziecie tu bowiem mnóstwo zabytkowych budowli oraz miejsc, jak np.

 • Twierdza Priamar – z XVI wieku.

 • Katedra miejska – w której znajdują się relikty św. Walentego.

 • Wieże: Brandale oraz Leon Pancaldo.

 • Liczne pałace i kościoły.

 • Muzeum fajansu.

 • Miejski port.

Koniecznie wybierzcie się również za miasto. Spędzając urlop w Ligurii, będziecie mogli zdobywać szczyty Alp Liguryjskich oraz znajdziecie pozostałości po domu, w którym dorastał Krzysztof Kolumb.