Domy i apartamenty w Moneglia

Domy i apartamenty w Moneglia

Domy i apartamenty w Moneglia

Moneglia to jeden z tych słonecznych, włoskich kurortów, do których chce się wracać co roku. Miejscowość położona jest na zjawiskowo pięknym wybrzeżu Ligurii, na trasie pomiędzy Rapallo i La Spezią (w której oferujemy produkt „La Spezia noclegi”). Kurort znajduje się pomiędzy dwoma przylądkami i oferuje wszystko, czego turyści szukają na wymarzony urlop.

Domy i apartamenty w Moneglia, jak jasno wynika z powyższego opisu, to oferta dla każdego. Połączycie tu wypoczynek nad krystalicznie czystym Morzem Liguryjskim, możliwość intensywnych eksploracji pofałdowanych terenów, wakacje kulinarne i wiele innych. Dodatkowo, wszystko to okraszone będzie bogatą ofertą atrakcji dla małych i dużych. To również miejsce na wypoczynek w zacisznej atmosferze – wystarczy tylko zarezerwować obiekt na tyłach kurortu i plaże, które są dostępne tylko drogą morską. Planujcie więc następny urlop w Moneglii, a wcześniej sprawdźcie ofertę "domy i apartamenty Włochy".

 

Popularne domy wakacyjne w Moneglia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Moneglia

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Moneglia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Moneglia

Loading...

Domy i apartamenty w Moneglia

Sam kurort, jak i słoneczna Italia, dostarczą Wam wszelkich niezbędnych wrażeń. Jest jednak coś, co zapewni Wam NOVASOL. Otóż, my, jako dopełnienie niezapomnianego urlopu, proponujemy Wam komfortowe domy i apartamenty w Moneglia. Oprócz pełnego wyposażenia i pełnej niezależności, zapewnią Wam one odpoczynek, wygodę oraz prywatność, co z pewnością jest niezbędnym elementem udanego urlopu. Decydując się na nasz produkt „wakacje w Ligurii”, zapewnicie sobie także możliwość relaksu w obiektach o zróżnicowanym standardzie, wielkości oraz dodatkowych udogodnieniach. W Moneglii szczególnie polecamy Wam domy blisko plaży, domy z panoramicznym widokiem na wybrzeże oraz domy z basenem. Gorąco zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Moneglia

Wakacje nad morzem

Głównym atutem Moneglii jest jej położenie nad błękitnymi wodami morskimi, ale przecież gdyby nie odpowiednie zarządzanie i dbałość o przyrodę przez mieszkańców, wątpliwe aby było to miejsce tak chętnie odwiedzane przez turystów. Już sam fakt, że miasto jest nagradzane prestiżową Błękitną Flagą, sprawia, że jest wręcz idealne miejsce na wakacje nad morzem. W Moneglii znajdziecie plaże kamieniste i piaszczyste, które można podzielić na trzy rodzaje:

  • Wyposażone plaże miejskie – są to kąpieliska płatne, ale bogato wyposażone w infrastrukturę oraz atrakcje.

  • Plaże miejskie – darmowe odcinki, z podstawowym wyposażeniem, jak np. natryski, kabiny, itp.

  • Plaże dzikie – znajdują się poza miastem, w uroczych zatoczkach i u stóp zjawiskowych klifów. Część z nich, jest dostępna jedynie drogą morską.

Poza tym, wybrzeże Moneglii oferuje dużo więcej. Otóż wybierając domy i apartamenty w Moneglii z oferty „noclegi Włochy”, będziecie mogli uprawiać sporty wodne, nurkowanie, snurking, wspinaczkę po klifach (na specjalnych trasach). Jakby tego było mało, to wzdłuż wybrzeża, jak i na przylądkach, czekają na Was szlaki turystyczne, prowadzące przez piękne miejsca okraszone śródziemnomorską roślinnością.

Domy i apartamenty w Moneglia

Wakacje w Moneglia

Urlop w Moneglia to nie tylko plaże i morze. Miasto ma wiele więcej do zaoferowania. Czekają tu na Was m.in.:

  1. Wieża Villafranca – z XII wieku.

  2. Zamek Monleone – budowla z XII wieku, w której mieści się między innymi Galeria Sztuki Współczesnej.

  3. Kościół św. Jerzego – z XIV wieku.

  4. Zabytkowe domostwa z czasów średniowiecza.

  5. Bogata oferta kawiarenek, restauracji, klubów nocnych oraz sklepów.

  6. Oliwa z oliwek – jeden z symboli regionu, produkowany jest w miejscowych gajach oliwnych.

Gdyby jednak i tego było Wam mało, to wystarczy wsiąść w auto lub udać się na miejscową stacje kolejową, z której startują pociągi do Mediolanu, La Spezia, Genui czy Rapallo (gdzie oferujemy produkt „noclegi w Rapallo”).