Domy i apartamenty w Imperii

Domy i apartamenty w Imperii

Domy i apartamenty w Imperii

Imperia to uznany kurort turystyczny, położony w zachodniej części Ligurii, w pobliżu granicy z Francją, na trasie pomiędzy San Remo (polecamy Wam również nasz produkt „noclegi w San Remo”) i Albengą. Miejscowość jest dość młoda, bowiem powstała w 1923 po połączeniu dwóch ośrodków Porto Maurizio oraz Oneglia. Dziś, jest to jeden z najpopularniejszych ośrodków jachtowych oraz atrakcyjny kurort nadmorski.

Wakacje w Imperii to ciekawa propozycja dla amatorów słonecznych i morskich kąpieli. To także miejsce dla aktywnych urlopowiczów, którym niestraszny charakterystyczny gwar i ścisk typowy dla miejscowości nadmorskich. Poza tym, miasto oferuje liczne zabytki, ciekawe zaplecze gastronomiczne oraz moc atrakcji dla małych i dużych. Rezerwując domy i apartamenty w Imperii, można tu również z powodzeniem spędzić wakacje w górach oraz poznać dwie specjalności Imperii, czyli gaje oliwne i wielkie kwiatowe plantacje. Jak widać, możliwości jest aż nadto, dlatego spakujcie walizki i wyruszcie na niezapomniane wakacje we Włoszech!

 

Popularne domy wakacyjne w Imperia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Imperia

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Imperia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Imperia

Loading...

Domy i apartamenty w Imperii

Morza szum, Słońca blask – jeszcze chwila i może to być w zasięgu Waszej ręki. Wystarczy tylko decyzja: Tak, w tym roku jedziemy tutaj! Następnie, wystarczy już tylko poczynić niezbędne przygotowania i można śmiało ruszać w drogę. Jednym z elementów organizacji niezapomnianego urlopu jest znalezienie adekwatnego miejsca noclegowego. Dlatego też polecamy nasz produkt, a mianowicie domy i apartamenty w Imperii. Obiekty te dostępne są w ramach oferty „noclegi w Ligurii” i posiadają kilka unikalnych cech, dzięki którym czeka Was bardzo udany urlop. Nasze kwatery to gwarancja:

  1. Kompletnego wyposażenia

  2. Prywatności

  3. Komfortu i wygody

  4. Pełnej samodzielności i indywidualnego charakteru wypoczynku

Możemy Was o tym zapewnić, ponieważ przed wpisaniem domów do oferty, zostały one dokładnie sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów. Domy i apartamenty w Imperii posiadają również dodatkowe udogodnienia, dzięki którym znacząco podniesie się Wasze satysfakcja z urlopu. Nasze kwatery oferują baseny, sauny, ogrody, place zabaw, sprzęt do ćwiczeń i wiele innych atrakcji. Gorąco zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Imperii

Z psem na wakacje w Imperii

Osobny akapit chcielibyśmy poświęcić obiektom wakacyjnym, których właściciela akceptują pobyt z psem, kotem i innym zwierzakiem domowym. W domach tego typu, możecie spędzić wakacje z domowym ulubieńcem – bez zostawiania go w kraju u znajomych lub specjalnym hotelu. Kwatery takie, często posiadają dodatkowe udogodnienia, jak np. ogrodzona duża działka, dzięki czemu i Wasz zwierzak poczuje się jak na urlopie. Polecamy wakacje z psem (lub innym zwierzakiem) w Imperii tym bardziej, gdyż w okolicy znajdziecie plaże, na których zwierzęta są dozwolone. Jeszcze raz zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Imperii

Wakacje w Imperii

Rezerwując produkt z oferty „apartamenty Włochy” spędzicie niezapomniane chwile. Najciekawsze miejsca na wakacje w Imperii to:

  • Plaże i wybrzeże – kilometry wybrzeża oferują zarówno plaże miejskie, jak i zaciszne zatoczki, w których można wypocząć w spokojnej atmosferze. Tutejsze plaże są piaszczyste, kamieniste oraz skaliste, dlatego zabierzcie ze sobą ochronne obuwie.

  • Miejska starówka Paraiso i ciekawe zabytki miejskie, jak np. katedra z XVIII wieku, zabytkowe domostwa i kościoły.

  • Muzeum Oliwy (miejscowy specjał) oraz Muzeum Morskie

  • Góry i wzgórza – wchodzą one w skład Alp Liguryjskich. Polecamy Wam również wizytę w Parku Naturalnym, w którym podziwiać można obszary nieprzetworzone przez człowieka.

  • Nicea – rezerwując domy i apartamenty w Imperii, będziecie mieć okazję na poznanie atrakcji tego słynnego francuskiego kurortu i jego otoczenia. Dzięki NOVASOL możecie także wybrać noclegi w Nicei.