Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Riviera di Levante to pas wybrzeża Morza Liguryjskiego, który ciągnie się w północno-zachodniej części Włoch, a dokładniej w pięknej Ligurii, a jeszcze dokładniej od wschodnich przedmieść Genoi po La Spezię (sprawdźcie także nasz produkt „La Spezia noclegi”) i całą Zatokę Poetów. Całość ma prawie 140 kilometrów i słynie z oszałamiających krajobrazów, na które składają się góry i strome wybrzeże morskie.

Domy wakacyjne na Riviera di Levante to propozycja zakwaterowania dla osób chcących połączyć relaks nad morzem z możliwością podziwiania pięknych widoków –obu tych atrakcji nie zabraknie. To również miejsce na wakacje w górach, aktywny wypoczynek na łonie natury czy urlop pozwalający na godziny zwiedzania i podziwiania miejsc stworzonych przez człowieka. Tak naprawdę, już sama wędrówka, przejazd rowerem, a nawet autem wzdłuż wybrzeża, sprawi, że Wasze serca zabiją mocniej. W sumie to nie sposób wymienić wszystkich zalet, dlatego można założyć, że Riviera di Levante to miejsce dla każdego na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Riviera di Levante

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Riviera di Levante

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Riviera di Levante

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Riviera di Levante

Loading...

Wakacje na Riviera di Levante

Podejrzewamy, że każdy kto zarezerwuje produkt „Liguria wakacje”, spędzi niezapomniane chwile w takich miejscach jak:

Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Plaże

Na Riwierze czekają na Was kilometry ślicznych i zróżnicowanych plaż. Wypocząć tu można na plażach piaszczystych, żwirowych, kamienistych, a nawet rozłożyć ręcznik na jednym z wielkich i płaskich głazów. Miejsca te są idealne na relaks i regeneracje organizmu. Generalnie, kąpieliska riwiery można podzielić na dwa rodzaje:

  • Plaże miejskie – kąpieliska w kurortach, jak np. Lerici (sprawdźcie także nasz produkt „Lerici noclegi”), które oprócz relaksu oferują bogatą infrastrukturę oraz możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Warto zapamiętać, że plaże w kurortach są płatne lub darmowe, dlatego rozważnie wybierzcie miejsce plażowania

  • Dzikie plaże – kąpieliska w małych zatokach, często otoczone skałami i klifami. Na tych plażach, czeka na Was spokojniejsza atmosfera oraz piękne widoki. To również świetne miejsca do obserwacji flory i fauny dna morskiego. Szczególnie polecamy Wam też plaże, na które można dostać się tylko drogą morską.

Na koniec - niezależnie jednak od tego jakie miejsce na plażowanie wybierzecie, pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich najbliższych!

Naturalne ostoje

Na wybrzeżu Riwiery di Levante znajdują się także miejsca, w których ingerencja człowieka została zastopowana, ze względu na wyjątkowe walory przyrodnicze i geologiczne. Praktycznie cały obszar wybrzeża oferuje góry, klify, skały, jaskinie, lasy i zielone wzgórza – pośród których wędrując, Wasze zmysły zachwycą się nie raz. Wybierając domy wakacyjna na Riviera di Levante, poznacie także chronione obszary, takie jak: Park Narodowy Cinque Terre, Park Naturalny Montemarcello-Magra-Vara, park Naturalny Porto Venere oraz Park Naturalny Portofino. Sprawdźcie więc, co mamy dla Was pod hasłem "apartamenty Włochy" i w drogę na niezapomnianą przygodę.

Miasta

Wakacje na Riwiera di Levante to również okazja na odkrycie zabytków i pięknych miejsc stworzonych przez człowieka. Znajdziecie je zarówno w miastach portowych jak Genua, La Spezia, Portofino czy Rapallo (polecamy Wam również produkt „Rapallo apartamenty”), jak i ukrytych w głębi lądu – pośród gór i wzgórz.

 

Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Znając wyżej wymienione atuty, nie będzie już trudno przekonać Was do urlopu w tym miejscu. Tym bardziej, ze NOVASOL ma Wam tu do zaoferowania swój produkt, a mianowicie apartamenty i domy wakacyjne na Riviera di Levante. Wzdłuż całego wybrzeża znajdziecie zróżnicowane kwatery, w których spędzicie komfortowe wakacje w prywatnej atmosferze. Szczególnie polecamy Wam tu nasze domy z basenem, domy przyjazne dzieciom oraz kwatery z widokiem na morze oraz góry. Zapraszamy!