Domy i apartamenty w Sarzana

W południowej części włoskiej Ligurii, a dokładniej w dolinie rzeki Magra znajdziecie piękne miasto Sarzana. Położona jest zaledwie kilka kilometrów od słynnej La Spezii, w której również oferujemy produkt „La Spezia noclegi”. Miejscowość położona jest pomiędzy górskimi szczytami, a błękitnymi wodami Morza Liguryjskiego, co sprawia, że jest to bardzo popularne miejsce wśród turystów.

Wakacje w Sarzana to oferta dla chcących połączyć wakacje w górach z urlopem nad morzem. To również propozycja dla amatorów historii i zwiedzania, gdyż zarówno Sarzana, jak i okoliczne miejscowości oferują mnóstwo interesujących atrakcji powstałych na przestrzeni wieków. Urlop w tej części Ligurii pozwala również na poznanie słynnych miast północnej Toskanii oraz wycieczkę na Cinque Terre – jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Jasno więc wychodzi na to, że domy i apartamenty w Sarzana to idealne zakwaterowanie na, pełne niezwykłych przeżyć, wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Sarzana

Popularne domy wakacyjne w Sarzana

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sarzana

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sarzana

Loading...

Domy i apartamenty w Sarzana

Każdy, kto po przeczytaniu powyższego opisu poczuł ciarki i zainteresowanie miejscowością Sarzana, powinien czym prędzej obejrzeć ofertę NOVASOL. Proponujemy Wam tu prawdziwą alternatywę dla pensjonatów i hoteli, a mianowicie domy i apartamenty w Sarzana i okolicy. Są to prywatne kwatery, a więc nie dość, że zamieszkacie w obiektach urządzonych według włoskich zwyczajów, to jeszcze będziecie mieli możliwość poczucia się tu jak we własnym domu. Oczywistym jest również fakt, iż cała nasza oferta „Liguria domy i apartamenty” to pewność kompletnego wyposażenia, komfortu, wygody oraz prywatności.

Na wakacje w Sarzana, największą popularnością cieszą się domy tematyczne, które mają dodatkowe atuty odpowiadające za satysfakcję. Są to między innymi:

  • Domy przy plaży – w Marinella di Sarzana, która jest nadmorską dzielnicą miasta, możecie zamieszkać kilka kroków od kąpieliska.

  • Domy z widokiem – te obiekty oferuję widok na morze lub góry z tarasu lub nawet okien.

  • Domy przyjazne zwierzętom – idealne kwatery na wspólne wakacje z domowym psem lub kotem.

  • Domy z basenem – czy o zaletach posiadania prywatnego akweny trzeba kogoś przekonywać?

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Sarzana

Wakacje w Sarzana

Rezerwując domy i apartamenty w Sarzana, będziecie mieli niepowtarzalną okazję na:

  1. Wypoczynek nad wodą – jak każdy szanujący się nadmorski kurort, Sarzana posiada swoją plażę. Ma ona kamieniste oraz ciemno piaskowe podłoże, dlatego też zachęcamy do zaopatrzenia się w obuwie ochronne. Zabierzcie ze sobą także sprzęt do snurkingu, aby obserwować bogate życie morskie w tym rejonie. Z plaży podziwiać można piękne widoki na morze oraz na góry, które otaczają miasto.

  2. Poznanie Cinque Terre – kilkanaście kilometrów na północ od Sarzana znajduje się ten niezwykły Park Narodowy. Obejmuje on pięć miejscowości orz trzy wsypy położone tuż przy zjawiskowym wybrzeżu. Jet to miejsce ważne także pod względem kulturowym, także atrakcji tu nie zabraknie.

  3. Odkrycie zabytków miasta – przemierzając uliczki miasta nie da się przegapić takich miejsc jak Katedra miejska (wykonana z białego marmuru), Miejskiej fortecy, Cytadeli zbudowanej przez Pinezyjczyków oraz kościoła Sant’Andrea z X wieku.

  4. Dreszczyk emocji – rzeka Magra oferuje możliwość spływów kajakowych i raftingu – niepowtarzalne emocje gwarantowane.

  5. Wędrówki po Alpach Apuańskich – piękne, zielone wzniesienia oferują wszystko to co amatorzy górskich wycieczek lubią najbardziej. Spacery z elementami wspinaczki, bogactwo fauny i flory i oszałamiające widoki – czegóż można chcieć więcej.

  6. Zwiedzenie ciekawych miast Ligurii i Toskanii – autem bądź koleją, szybko dotrzecie do takich miast jak La Spezia, Lukka czy Piza (sprawdźcie także nasz produkt „Piza noclegi”) ze słynną Krzywą Wieżą.