Apartamenty i domy wakacyjne w Varese Ligure

Varese Ligure jest miejscowością położoną w północnej części włoskiej Ligurii, blisko granicy z regionami Toskanii oraz Emilii-Romanii, ok. 50 kilometrów na północ od portu La Spezia (sprawdźcie również ofertę „domy i apartamenty w La Spezia”) oraz wybrzeża Cinque Terre. Varese Ligure znajduje się w górnej części Val di Vara, otoczona jest zielonymi wzgórzami i znajduje się na szlaku najpiękniejszych miasteczek we Włoszech. Miasto posiada również odznaczenie Pomarańczowej Flagi, która jest nadawana przez włoskie towarzystwo turystyczne.

Powyższe wyróżnienia oraz położenie sprawiają, że oferta „apartamenty i domy wakacyjne w Varese Ligure” to propozycja dla osób szukających nowych i miłych doznań. Lecz nie tylko to przyciąga turystów na ten kraniec Ligurii. Otóż, w Varese Ligure prąd wytwarzany jest tylko dzięki wykorzystaniu wiatru, wody i promieni słonecznych. To sprawia, że poziom zanieczyszczenia powietrza jest tu bardzo niski, a Wy będziecie mogli pełną piersią oddychać świeżym i czystym powietrzem. Zaletą urlopu w Varese Ligure jest również mnóstwo sposobów spędzania wolnego czasu. Połączycie tu wakacje nad wodą z urlopem w górach, intensywnym zwiedzaniem miasta i okolicy, odkrywaniem kulinarnych specjałów oraz aktywnym wypoczynkiem. To wszystko sprawia, że Varese Ligure jest idealnym miejscem na wakacje we Włoszech!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Varese Ligure

Popularne domy wakacyjne w Varese Ligure

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Varese Ligure

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Varese Ligure

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Varese Ligure

Loading...

Apartamenty i domy wakacyjne w Varese Ligure

Varese Ligure jest tak świetnym miejscem do życia (jednym z najlepszych w kraju), że i NOVASOL postanowiło mieć w nim swoje obiekty wakacyjne. Nasi inspektorzy więc wyruszyli do miasta w celu znalezienia kwater, które sprawią, że spędzicie w nich udane wakacje. Udało im się i dziś możemy z dumą zaprezentować Wam nasze apartamenty i domy wakacyjne w Varese Ligure. Co je wyróżnia spośród podobnych ofert z katalogu „wakacje w Ligurii”? Kilka czynników, takich jak:

 1. Kompletne wyposażenie obiektu;

 2. Dostępność tylko dla Was;

 3. Prywatność i niezależność;

 4. Dostęp do mediów;

 5. Kuchnia (lub aneks) tylko do Waszej dyspozycji;

 6. Zaplecze sanitarne;

 7. Opieka lokalnego oddziału.

Również wyróżniającym nas faktem, jest to, że nasze kwatery wakacyjne w Varese Ligure są wyposażone w dodatkowe atrakcje, które sprawią, że zechcecie wrócić tu jeszcze nie raz. Szczególnie polecamy Wam takie obiekty jak:

 • Domy z widokiem – z tarasu lub okna podziwiać będziecie piękne krajobrazy;

 • Domy z basenem – aby zaznać orzeźwiającej kąpieli nie będziecie musieli jechać nad morze;

 • Domy przyjazne dzieciom – z atrakcjami dla najmłodszych Gości.

Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Varese Ligure

Aktywne wakacje w Varese Ligure

Relaks podczas urlopu jest jak najbardziej wskazany, ale przecież nie można chyba przeleżeć całego turnusu na leżaku. Jeśli więc już dostatecznie wypoczniecie to mamy dla Was kilka propozycji na spędzenie niezapomnianego urlopu. Każdy kto zarezerwuje apartamenty i domy wakacyjne w Varese Ligure będzie mógł:

 • Wędrować po wzgórzach i górach – piękne widoki ze szczytów są idealną nagrodą za włożony trud podczas wędrówki, a i po drodze podziwiać będziecie piękne, naturalne krajobrazy.

 • Odkryć atrakcje miasta – wybierając obiekt z katalogu „noclegi Włochy” w Varese Ligure, poznacie między innymi: Zamek Fieschi, Borgo Rotondo, kościół San Giovannni Battisa, Zamek na górze Tanano, ruiny antycznego fortu, Miejski Ratusz oraz Palazzo Ferrari.

 • Spędzić czas nad morzem – ok. 50 kilometrów na południe czekają na Was piękne plaże i kąpieliska Morza Liguryjskiego. Na wybrzeżu znajdziecie także liczne atrakcje.

 • Odkryć piękno Cinque Terre – czy od strony lądu, czy od strony morza – te widoki na zawsze pozostaną w Waszej pamięci!