Domy i apartamenty w Rapallo

Domy i apartamenty w Rapallo

Domy i apartamenty w Rapallo

Rapallo to znany i ceniony ośrodek turystyczny, który znajduje się w samym sercu regionu Ligurii, pomiędzy Chiavari a Genoą (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi w Genui”). Miasto położone jest na słynnej włoskie riwierze, która oblewana jest krystalicznie czystymi wodami Morza Liguryjskiego, a dokładniej wodami Zatoki Tigullio.

Rapallo to niezwykle piękne miejsce, w którym wysokie wzgórza i góry łączą się z morzem, tworząc niesamowite krajobrazy, a więc miłe dla oka widoki. Wakacje w Rapallo, będą więc świetnym połączeniem urlopu nad morzem z wypoczynkiem w górach. Jest to również miejsce polecane osobom, które lubią intensywne życie, a szczególnie cenią sobie nocną część wakacji. Jeśli zaś szukacie spokojniejszych klimatów, to sprawdźcie domy i apartamenty w głębi gminy, skąd, co prawda, będziecie mieli dalej do wybrzeża, ale za to zrelaksujecie się w zacisznej atmosferze. Urlop w Rapallo to również okazja na poznanie najpiękniejszych i najciekawszych miejsc regionu, także spakujcie torby oraz walizki i wybierzcie się na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Rapallo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rapallo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Rapallo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rapallo

Loading...

Domy i apartamenty w Rapallo

Każdemu kto wybiera się na liguryjską riwierę, powinna przypaść do gustu nasza oferta. Zawiera ona domy i apartamenty w Rapallo, w których można wypocząć w komfortowych i prywatnych warunkach. Koniec z hotelowymi, ciasnymi pokojami i hałasami z okolic basenu przez całą dobę – z nami wypoczniecie w ciszy i spokoju. Możemy za to poręczyć, gdyż nasze kwatery wakacyjne są dostępne tylko Wam podczas urlopu, a najczęściej działka na której znajduje się dom, również jest tylko dla Waszego indywidualnego użytku. Nasza oferta „wakacje w Ligurii” to również gwarancja kompletnego wyposażenia, co odnosi się również do pomieszczeń kuchennych – dzięki temu, będziecie mogli sami przygotowywać posiłki z miejscowych, świeżych produktów, np. owoców morza. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Rapallo

Wakacje nad morzem w domu wakacyjnym w Rapallo

Jak wcześniej wspomniano, Rapallo położone jest bezpośrednio nad morzem, co od razu dodaje dużo do atrakcyjności miejscowości. Wzdłuż wybrzeża znajdziecie więc kąpieliska, na których będziecie mogli zrelaksować się oraz zażyć morskich, orzeźwiających kąpieli. Pamiętajcie tylko, że plaże tutaj mają dość niewielkie rozmiary i w głównym sezonie jest na nich dość tłoczno – jednak poza miastem również znajdują się kąpieliska, z których można skorzystać.

Wakacje nad morzem w Rapallo to również możliwość alternatywnego czasu spędzanego nad wodą. Można tu bowiem uprawiać sporty wodne, nurkować, żeglować oraz wziąć udział w rejsie wycieczkowym. Szczególnie ostatni opcja jest tu wyjątkowo atrakcyjna, gdyż tutejsze wybrzeże składa się z pięknych klifów, gór nagle znikających pod wodą oraz górskich krajobrazów lądowych widzianych od strony wody. Piękne widoki można także podziwiać podczas wędrówek wzdłuż wybrzeża, czy to spacerując nadmorską promenadą obsadzoną piniami i palmami, czy też przemierzając szlaki turystyczne prowadzące przez podnóża klifów oraz wzgórz. Emocji tu nie zabraknie!

 

Domy i apartamenty w Rapallo

Atrakcje na wakacje w Rapallo

Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” poznacie definicję słowa rozrywka oraz atrakcje dla całej rodziny. Jak na prawdziwy kurort przystało, znajdziecie tu mnóstwo restauracji, tawern, sklepów, barów, klubów nocnych i atrakcji dla najmłodszych. Poza tym, w Rapallo znajdują się również ciekawe zabytki. Rezerwując domy i apartamenty w Rapallo, poznacie:

  • Zamek na morzu – powstały w XVI wieku, był celem ataków piratów.

  • Castello di Punta Pagana z XVII wieku

  • Wieżę Fieschi oraz Bramę Civica

  • Antyczne mury Porta delle Saline

  • Ruiny klasztoru Nostra Signora di Montallegro oraz klasztoru Valle Christi

  • Kościół św. Franciszka z Asyżu