Giżycko - domki i apartamenty

Giżycko domki

Giżycko - domki i apartamenty

Giżycko to miasto położone w północnej części Mazur, pomiędzy Olsztynem i Suwałkami. Miasto otoczone jest czterema dużymi i połączonymi kanałami jeziorami, nad którymi czeka na Was aż 11 portów żeglarskich. I dlatego też, Giżycko nazywane jest stolicą żeglarstwa w Polsce - stąd też duza popularność oferty "Giżycko domki". Oprócz jezior, miasto oferuje także liczne atrakcje, zabytki oraz ofertę gastronomiczną bogatą w miejscowe unikalne specjały. Dlatego też, nasz produkt „Mazury domki” w Giżycku polecamy zarówno osobom szukającym relaksu, jak i osobom aktywnie spędzającym urlop. Jedno jest pewne – nikt nie będzie się tutaj nudził i to nawet podczas deszczowej pogody! 

 

Popularne domy wakacyjne w Gizycko

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gizycko

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Gizycko

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gizycko

Loading...

Oferta "Giżycko domki i apartamenty"

Polecamy nasze domy i apartamenty wakacyjne w Giżycku i okolicy. W naszej ofercie, zawsze czekają na Was w pełni wyposażone (zapis ten dotyczy również kuchni i aneksów kuchennych) kwatery, w których wypoczniecie w komfortowych warunkach. Co ważne, nasze obiekty wakacyjne są dostępne tylko dla Was na okres najmu, więc nie ma obaw, że będziecie współdzielić z kimś pomieszczenia. Poza tym, nasz produkt „wakacje w Polsce” to również dostępność praktycznie przez okrągły rok – dzięki temu, możecie poznać piękno Warmii i Mazur nie tylko latem!

W Giżycku i okolicy szczególnie polecamy obiekty wakacyjne wyposażone w łódź. Takie rozwiązanie pozwoli Wam uniknąć dodatkowych kosztów z tytułu wynajmowania łodzi, a w miejscu, które jest stworzone do rejsów, jest to szczególnie ważne.

Nasze kwatery z oferty "Giżycko domki" są również dostępne dla osób, które spędzają wakacje z psem lub kotem. Wystarczy wybrać tylko (w liczbie uczestników) wybrać ilość towarzyszących Wam zwierząt, a pokażą Wam się tylko obiekty, których właściciele nie widzą przeszkód do wspólnego wypoczynku z domowym zwierzakiem. Zapraszamy!

 

Giżycko domki

Atrakcje Giżycka

Wybierając kwaterę z katalogu "Giżycko domki i apartamenty", wybierzecie możliwość bardzo aktywnego wypoczynku. Nie od dziś wiadomo, że domki na Mazurach to gwarancja niezapomnianych wakacji nad jeziorem. Tych w okolicy, oczywiście nie brakuje. Samo Giżycko otoczone jest czterema dużymi akwenami, a wystarczy podejść lub podjechać kilka kilometrów dalej w dowolnym kierunku, a znajdziecie kolejne jeziora. To sprawia, że szczególnie to miejsce upodobają sobie amatorzy kąpieli, opalania oraz sportów wodnych. W okolicy znajdziecie specjalnie utworzone plaże, na których oprócz wypoczynku, czekają na Was liczne atrakcje dla całej rodziny. Z kolei 11 portów żeglarskich to gwarancja przeżycia niezapomnianych chwil podczas rejsu łodzią. Jeśli jednak nie macie uprawnień na żaglówki, to zawsze możecie wybrać się na zorganizowany rejs lub wypożyczyć łódź wiosłową czy kajak i wybrać się na niezapomnianą przygodę.

Na lądzie również czekają na Was atrakcje. Turystyczne szlaki piesze i rowerowe, poprowadzą Was przez najpiękniejsza zakątki Mazur, a punkty widokowe zaoferują Wam wrażenia, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. W samym Giżycku czekają na Was także ciekawe zabytki, takie jak Twierdza Boyen z XIX wieku, Wieża Ciśnień z XIX wieku czy Most Obrotowy na Kanale Łuczańskim. Również znajdziecie tu mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, żeby wymienić tylko park linowy, Park Safari, rezerwat żubrów czy WakePark, gdzie można spróbować swoich sił w narciarstwie wodnym. Już dziś zarezerujcie obiekt wakacyjny spod znaku "Giżycko domki" na następne wakacje!