Domki i apartamenty wakacyjne w Iławie

Iława to jeden z największych ośrodków miejskich w północno-wschodniej Polsce (jeśli szukacie więcej ofert z kraju, zapraszamy do katalogu “domy wakacyjne Polska”). Miasto znajduje się we wschodniej części regionu Mazur, nad najdłuższym jeziorem w kraju - Jeziorakiem. Całość, otoczona jest lasami i parkami krajobrazowymi, dzięki czemu Iława położona jest na terenie nazywanym „Zielonymi Płucami Polski”. Iława została założona w XIV wieku ją przez wieki nazywana była Perłą Oberlandu. Dziś, jest to jeden z najbardziej popularnych ośrodków żeglarskich i turystycznych w kraju, o czym świadczy m.in. duży ruch wczasowiczów ora bogactwo katalogu „Iława noclegi”.

Wakacje w Iławie to propozycja dla każdego wczasowicza, bowiem każdy znajdzie tu cos dla siebie. Strzeżone kąpieliska, lasy, zabytki, liczne atrakcje dla całej rodziny, przystanie, wypożyczalnie wodne, stadniny koni – można by wymieniać jeszcze długo. Na pewno w Iławie znajdziecie mnóstwo rozwiązań na przyjemne spędzenie wolnego czasu, tego jesteśmy pewni. Jednak, gdyby to nie było do końca przekonujące, to pamiętajcie, ze urlop w obiekcie wakacyjnym z oferty „Iława noclegi” to gwarancja wypoczynku na łonie natury i możliwość odetchnięcia czystym powietrzem. Poza tym, polecamy to miejsce także osobom szukającym wyciszenia i ucieczki od wielkich miast – ciszy i sielskiej atmosfery na pewno tu nie zabraknie rezerwujcie więc domki na Mazurach i w drogę!

 

Iława noclegi

Popularne domy wakacyjne w Ilawa

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ilawa

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ilawa

Loading...

Wakacje na łonie natury

Urlop w Iławie to prawdziwa gratka dla miłośników wypoczynku w naturalnym otoczeniu. To, ze miasto położone jest nad pięknym jeziorem Jeziorak to jedno, ale w okolicy czekają na Was także i inne „zielone atrakcje” na wakacje w Polsce. Dlatego też, decydując się na kwaterę wakacyjną z katalogu „Iława noclegi”, będziecie mieć szanse poznać tak niezwykle miejsca jak:

  • Park Krajobrazowy Gór Dylewskich;

  • Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego;

  • Rezerwaty jezior: Gaudy, Jasne, Karaś, Iłgi, Francuskie;

  • Rezerwat Czerwica oraz Rzeka Drwęca.

Wszystkie te miejsca zapraszają Was na swoje szlaki turystyczne oraz do podziwianie fantastycznych widoków. Zapraszamy!

 

Iława noclegi

Wakacje nad wodą w Iławie

Każdy, kto wybiera Iławę, marzy o wypoczynku nad wodą i jego potrzeby zostaną zaspokojone w stu procentach. Jezioro Jeziorak, idealnie nadaje się do kąpieli, żeglugi oraz uprawiania sportów wodnych. Co ciekawe, dzięki polaczeniu jeziora ze słynnym Kanałem Elbląskim, można z Iławy dopłynąć aż do Bałtyku. Oczywiście, wybierając ofertę „Iława noclegi” możecie skorzystać i z innych akwenów, jakich wiele w okolicy. Tu, na pewno, nie będzie grozić Wam nuda. Sprawdźcie więc nasz katalog „Mazury domki” i poznajcie prawdziwy smak przygody oraz chwile, które na długo pozostaną w Waszej pamięci!

 

Iława noclegi

Domki i mieszkania z katalogu „Iława noclegi”

Pozostała już tylko formalność, a mianowicie rezerwacja kwatery wakacyjnej. W tym zadanie, z pomocą przychodzi Wam NOVASOL. Proponujemy Wam wypoczynek w samodzielnych i całkowicie wyposażonych obiektach, w których przyjemnie i komfortowo spędzicie urlop. Zaletami domków i apartamentów wakacyjnych z oferty „Iława noclegi” są również: bezpieczeństwo, wygoda, atrakcyjne lokalizacje oraz pełna prywatność. Nasze kwatery są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego koniecznie sprawdźcie je już dziś, a jeśli szukacie obiektów o podwyższonym komforcie, to polecamy Wam m.in. nasze domy z basenem. W tych obiektach poznacie prawdziwe oblicze luksusu i wypoczynku nad wodą z dala od tłumów. Jeszcze raz – zapraszamy!