Witajcie w Pluskach

Pluski noclegi

Witajcie w Pluskach

Pluski to nazwa wioski, która znajduje się na ziemiach Warmii, w północno-wschodniej części naszego kraju (jeśli jednak szukacie obiektu w innym regionie kraju, zerknijcie do pełnej oferty „domy wakacyjne Polska”). Pluski to miejscowość o długiej, bo ponad 500-letniej historii, a dziś jest to popularne miejsce letniskowe. Jedną z przyczyn sławy wioski, jest atrakcyjne położenie przy sporym jeziorze Pluszne Wielkie, pośród lasów należących do Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej oraz zaledwie 20 kilometrów od Olsztyna. Takie atrakcyjna lokalizacja sprawia, że zarówno miejscowość, jak i oferta „Pluski noclegi” cieszy się dużym powodzeniem wśród wczasowiczów. Dlatego też i my, proponujemy Wam tu nasze obiekty wakacyjne z katalogu „Mazury domki”.

Domy i apartamenty wakacyjne z katalogu „Pluski noclegi”

Wakacje w obiektach NOVASOL to nowa jakość wypoczynku, którą możemy Wam zaproponować. W odróżnieniu od innych tego typu ofert noclegów, u nas zawsze macie pewność, że:

 • Spędzicie urlop w prywatnej atmosferze oraz nikt nie zakłóci Wasze wypoczynku.

 • Zamieszkacie w samodzielnym obiekcie, w którym równie dobrze można mieszkać cały czas.

 • Dom domu lub apartamentu będziecie mieć dostęp tylko Wy.

 • Kwatery wakacyjne z oferty „Pluski noclegi” będą posiadały wszystkie niezbędne meble, urządzenia oraz przedmioty codziennego użytku.

 • Każdy obiekt ma własną kuchnię (luba aneks) oraz pełny węzeł sanitarny.

 • Zaoferujemy Wam konkurencyjne ceny, a wakacje w Polsce w naszych obiektach, możecie spędzić o dowolnej porze roku.

Mamy nadzieję, że powyższe argumenty Was przekonały do naszych domów i apartamentów, dlatego też, zachęcamy do rezerwacji.

 

Pluski noclegi

Szeroki wybór obiektów wakacyjnych w Pluskach

Wyżej opisane walory naszych kwater to pewnik, ale część naszych domów i apartamentów posiada jeszcze dodatkowe niespodzianki, które mają za zadanie tylko jedno: jak najbardziej uprzyjemnić Wam pobyt. Obiekty takie to „domki tematyczne” i wśród nich, najbardziej popularne są:

 1. Domki z basenem – krytym lub zewnętrznym. Te obiekty z oferty „Pluski noclegi” to największa frajda dla małych i dużych.

 2. Domki nad jeziorem – zamieszkaj nad brzegiem akwenu i ciesz się pięknymi widokami z okien i tarasu.

 3. Domy przyjazne dzieciom – obiekty ze specjalnymi dodatkami dla najmłodszych Gości naszych kwater.

 4. Domki dla wędkarzy – specjalna kategoria domów, które posiadają dodatkowe wyposażenie dla miłośników wędkarstwa.

 5. Domki akceptujące pobyt ze zwierzakiem – kwatery na przyjemne wakacje z psem lub kotem. Są to obiekty ogrodzone, także Wasz pupil może swobodnie hasać po ogrodzie.

Zapraszamy!

 

Pluski noclegi

Wakacje w Pluskach

Urlop w Pluskach to sporo możliwości na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Przede wszystkim to świetne miejsce na wakacje nad wodą. Jezioro Pluszne Wielkie jest dość spore i oferuje nie tylko możliwość kąpieli i opalania się, ale i uprawiania sportów wodnych oraz organizowania całodniowych przepraw kajakowych np. wzdłuż wybrzeża. Gdyby jednak rozmiar akwenu stał się dla Was niewystarczający, to w okolicy znajdziecie mnóstwo jezior oraz kanałów, które je łączą. To wszystko sprawia, że na wodzie, można się tu bawić w nieskończoność. Jakby tego było mało, w ofercie „Pluski noclegi” czekają na Was, wyżej wspomniane, domy z basenem, a to oznacza praktycznie cały urlop spędzony w wodzie.

Oczywiście, jeziora i możliwości z nimi związane, to nie jedyne atrakcje, jakie na Was tu czekają. Pluski bowiem położone są w pięknej puszczy, przez którą prowadzą ciekawe szlaki turystyczne. Oprócz tego, w okolicy Plusków, znajdziecie ciekawe miasta Warmii i Mazur, jak chociażby Olsztyn, Ostróda czy Szczytno, także miejsc na atrakcyjne wycieczki również Wam nie zabraknie. Dlatego, jeszcze raz, zachęcamy do sprawdzenia, jakie domki na Mazurach i Warmii przygotowaliśmy dla Was w ramach oferty „Pluski noclegi”. Gorąco zapraszamy!