Kretowiny zapraszają

Kretowiny to znana miejscowość wypoczynkowa, która położona jest między Olsztynem i Elblągiem, w północnej części Polski (całą ofertę naszm kraju, znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Miejscowość znajduje się na wybrzeżu Jeziora Narie, a półwysep kretowiński, który znajduje się w jej granicach, pełen jest ośrodków letniskowych oraz obiektów wchodzących w skład oferty „Kretowiny domki”. Kretowiny to dość historyczna osada, bowiem pierwsze wzmianki na jej temat pojawiły się w XV wieku, ale nie brak śladów sugerujących, że wieś była dobrym miejscem do życia już w epoce żelaza. Stąd dość łatwo wysnuć wniosek, że i Wam będzie tu dobrze, a Wasze wakacje będą udane.

 

Kretowiny domki

Popularne domy wakacyjne w Kretowiny

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kretowiny

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kretowiny

Loading...

Kwatery z oferty „Kretowiny domki i apartamenty wakacyjne”

Jeśli jeszcze nie zarezerwowaliście noclegów na nadchodzący urlop, zerknijcie do naszej wakacyjnej oferty. Znajdziecie w niej bowiem, komfortowe oraz kompletnie wyposażone mieszkania i domy, w których poczujecie się jak u siebie. Dodatkowo, każdy obiekt z naszego katalogu „Mazury domki” jest samodzielną jednostką mieszkalną, także urlop z nami to gwarancja prywatności i kameralnego charakteru wypoczynku. Oznacza to również brak współdzielenia np. kuchni czy łazienki – cały obiekt jest oddany tylko do Waszej dyspozycji. Poza tym, nasze kwatery z oferty „Kretowiny domki i apartamenty wakacyjne” są gotowe na Wasz przyjazd przez cały rok, a ich ceny są bardzo konkurencyjne, a więc i atrakcyjne dla Waszej kieszeni. Zapraszamy!

 

Kretowiny domki

Domki specjalne w Kretowinach

W katalogu NOVASOL, czeka na Was mnóstwo zróżnicowanych obiektów. Nasze kwatery różnią się nie tylko standardem, lokalizacją czy wielkością. Sporo domów i apartamentów posiada dodatkowe atrakcje, które mogą znacząco umilić Wam urlop. Do najbardziej popularnych kwater tego typu należą m.in.:

  1. Domy z basenem – domy w własnym akwenem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą opalać i kąpać się z dala od tłumów.

  2. Domy przyjazne dzieciom – obiekty, w których przygotowano dodatkowe udogodnienia dla najmłodszych. Wśród nich są np. krzesełko do karmienia, plac zabaw, pokój dziecięcy, itp.

  3. Domy na łonie natury – te kwatery z katalogu „Kretowiny domki” położone są z dala od zabudowań, najczęściej na skraju lasu lub zielonej łąki.

  4. Domy akceptujące zwierzęta – w tych obiektach, spędzicie przyjemne wakacje z psem, kotem lub innym Waszym domowym ulubieńcem.

  5. Domy dla aktywnych – kwatery, w których czeka na Was, np. sprzęt sportowy, rowery, stoły do gier czy nawet place do grania w gry zespołowe na świeżym powietrzu.

Zapraszamy!

 

Kretowiny domki

Wakacje w Kretowinach

Urlop w obiekcie z oferty „Kretowiny domki i mieszkania wakacyjne” to doskonała okazja na emocjonujący lub/i relaksacyjny wypoczynek. Głównym miejscem zabawy jest, oczywiście, Jezioro Narie i atrakcje mu towarzyszące, czyli piaszczyste plaże, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz firmy organizujące niezapomniane wycieczki na wodzie oraz lądzie. Jezioro Narie jest również cenione przez nurków oraz wędkarzy, a wielkość akwenu sprawia, że dla nikogo nie zabraknie miejsca. Rezerwujcie więc domki na Mazurach na wymarzony urlop nad wodą.

Lokalizacja nad jeziorem to nie jedyna zaleta Kretowin. Położenie osady jest również atrakcyjne pod kątem organizowania wycieczek do ciekawych miejsc na Warmii, Mazurach i Pomorzu Wschodnim. W bliższej i dalszej okolicy, czekają na Was takie miasta jak Elbląg, Olsztyn, Ostróda czy Lidzbark Warmiński. Zaplanujcie więc swoje wakacje w Polsce tak, abyście jak najlepiej wypoczęli i jak najwięcej zobaczyli. Polecamy