Domki wakacyjne w Majdach

Majdy to nazwa niewielkiej wsi, położonej w zachodniej części Warmii i Mazur, w północno-wschodniej części naszego kraju (po więcej ofert w Polsce kliknijcie w katalog „domy wakacyjne Polska”). Majdy to wioska o charakterze rolniczo-letniskowym. O tym drugim jej znaczeniu świadczy położenie nad pięknym Jeziorem Wulpińskim i możliwościach wypoczynku przez nie oferowanych. Drugim atutem miejscowości, jest bliskość lasów, co daje świetną okazję do wypoczynku pośród zieleni.

Kto powinien rozważyć wypoczynek we wsi Majdy? Na pewno osoby, które szukają ucieczki od cywilizacji i codziennego harmidru towarzyszącego w życiu w wielkich miastach. Podobnie rozważyć powinni to miłośnicy relaksu na łonie natury, amatorzy rekreacji na świeżym powietrzu oraz osoby, chcące spędzić urlop nad wodą. Majdy oraz Jezioro Wulpińskie oferują również moc wrażeń wędkarzom, a także miłośnikom kajaków i rowerów wodnych. Dlatego też, każdy kto planuje wakacje pośród ciszy i zieleni powinien zerknąć łaskawym okiem na nasze domki na Mazurach w miejscowości Majdy.

 

Domki wakacyjne w Majdach

Popularne domy wakacyjne w Majdy

Loading...

Domki wakacyjne w Majdach

Już dziś zapoznajcie się z naszą ofertą kwater wakacyjnych nad Jeziorem Wulpińskim. Zapewniamy Was, że nie będziecie zawiedzeni! W naszym katalogu bowiem, czekają na Was całoroczne i w pełni wyposażone obiekty, które są całkowicie niezależnymi i samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi. Oprócz tego, nasze domki w Majdach zapewniają komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność – trzy niezbędne cechy na udane wakacje w Polsce. Jeśli zaś macie jakieś pytania odnośnie naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi Klienta. Nasz dział jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9 – 17 i chętnie pomoże w znalezieniu idealnej kwatery.

 

Domki wakacyjne w Majdach

Tematyczne domki letniskowe w Majdach

Z NOVASOL możecie zamieszkać w obiektach o specjalnym przeznaczeniu. Są to kwatery w Majdach, które są wyposażone w dodatkowe atuty bądź cechy, a te z kolei, jeszcze bardziej poprawią jakość Waszego wypoczynku. Takimi obiektami mogą być np. domek przy jeziorze, dom z basenem, domek przyjazny zwierzętom, itp. Jak znaleźć taki domek? Bardzo łatwo – zerknijcie do panelu wyszukiwarki i zobaczycie filtry, które to właśnie służą do wyselekcjonowania kwatery. Oprócz dodatków, dzięki filtrom, możecie również wyselekcjonować kwatery pod względem wielkości, ceny, ilości sypialń, itd. Zapraszamy!

 

Domki wakacyjne w Majdach

Wakacje nad wodą w Majdach

Największym atutem miejscowości Majdy jest jej atrakcyjna lokalizacja nad Jeziorem Wulpińskim. Akwen ten jest dość spory (długość ok. 8 metrów), a wody bardzo czyste, które sprzyjają kąpieli. W Majdach znajdziecie więc plażę i drewniany pomost, z które można wyruszyć w rejs łodzią wiosłową lub rowerem wodnym. Korzystając z kąpieliska pamiętajcie tylko, że jest ono niestrzeżone, a więc zachowajcie ostrożność podczas kąpieli. Poza tym, decydując się na ofertę „Mazury domki”, możecie uprawiać wędkarstwo, ciche sporty wodne oraz wybrać się na piesze wycieczki wzdłuż wybrzeża. Polecamy!

 

Domki wakacyjne w Majdach

Atrakcje w okolicy Majd

Warmia i Mazury budzą jednoznaczne skojarzenie z Krainą tysiąca Jezior, a co za tym idzie, znajdziecie tu mnóstwo możliwości na wypoczynek nad wodą. Wybierając się na urlop do Majd, będziecie mogli poznać najsłynniejsze jeziora naszego kraju i atrakcje przez nie oferowane. Prócz tego, zlokalizowanych tu jest mnóstwo większych i mniejszych miejscowości, jak Olsztyn, Mikołajki czy Mrągowo (polecamy ofertę „Mrągowo noclegi’) oraz parki rozrywki, parki linowe czy wodne atrakcje dla całej rodziny. Cóż, nie pozostaje nam już nic innego, jak jeszcze raz zaprosić Was na wakacje do Majd.