Domy i apartamenty wakacyjne w Nidzicy

Nidzica to miasto, które położone jest w południowej części region Mazur, we wschodniej Polsce (przy okazji zerknijcie do naszego katalogu “domy wakacyjne Polska”). Nidzica znajduje się na uboczu Krainy Tysiąca Jezior – w przeciwieństwie do typowych mazurskich ośrodków, nie jest otoczona jeziorami. Jednak do akwenów nie jest stąd daleko, a ciekawe zabytki i zielona okolica, przyciągają tu co roku tysiące turystów z kraju i Europy. Stąd tez duże zainteresowanie ofertą „Nidzica noclegi”. Warto również wspomnieć tu o pewnej ciekawostce, jaką jest to, że przez wieki miejscowość znana była jako Nibork, a nazwa ta pochodzi od słowa Nida, która nawiązuje do odcinka rzeki Wkry, która przepływa przez miasto.

Wakacje w Nidzicy to kolejna propozycja na, pełen atrakcji, wypoczynek. Swoje miejsca znajdą tu zarówno miłośnicy wakacji w mieście, jak i amatorzy urlopu na łonie natury. Z kolei bliskość mazurskich jezior sprawia, że oferta „Nidzica noclegi” cieszy się zainteresowaniem miłośników odpoczynku nad wodą. Urlop w Nidzicy polecany jest również osobom lubiącym piesze oraz rowerowe eskapady oraz szukającym nowych i ciekawych doznań. Sprawdźcie więc nasze domki na Mazurach, wybierzcie ten najbardziej interesujący i już możecie zacząć snuć plany o kolejnych niezapomnianych wakacjach. Nidzica i okolice, serdecznie zapraszają!

 

Nidzica noclegi

„Nidzica noclegi” – kwatery na udane wakacje

Każdy kto wybiera się do Nidzicy, powinien wcześniej zarezerwować komfortowe miejsce do wypoczynku. Z pomocą w tym niełatwym zadaniu, przychodzi Wam NOVASOL i jej oferta domów oraz apartamentów wakacyjnych. W naszym katalogu znajdziecie bogaty wybór różnorodnych obiektów, w sam raz na udane wakacje w Polsce. Musicie bowiem wiedzieć, ze wszystkie nasze kwatery z oferty „Nidzica noclegi” są komfortowe, wyposażone oraz zapewniają bezpieczne i przyjemne warunki odpoczynku. Mało tego, nasze domy i mieszkania oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, bez ukrytych kosztów. Jeszcze jednym atutem naszej oferty jest fakt, iż proponujemy Wam urlop przez okrągły rok, a nie tylko w sezonie wakacyjnym. Zapraszamy!

 

Nidzica noclegi

Domki tematyczne w Nidzicy

W naszej ofercie w Nidzicy, czekają na Was m.in. takie kwatery jak:

  • Domy z ogrodem – dla miłośników spokojnego wypoczynku w otoczeniu zieleni;

  • Domy z basenem – najpopularniejsze kwatery z katalogu „Nidzica noclegi”;

  • Domki akceptujące przyjazd ze zwierzakiem domowym – spędźcie wakacje wspólnie z Waszym domowym ulubieńcem;

  • Domy przyjazne dzieciom – w tych kwaterach, na najmłodszych Gości, czeka wiele atrakcji;

  • Domy dla grup – idealna opcja dla osób chcących spędzić wymarzone wakacje w większym gronie.

Te, i inne obiekty specjalne, wyszukacie za pomocą filtrów, które widoczne są w panelu wyszukiwarki. Z kolei w opisach obiektów, znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Jeszcze raz – zapraszamy!

 

Nidzica noclegi

Wakacje w Nidzicy

Nidzica ma sporo do zaoferowania swoim Gościom. Najbardziej znaną atrakcją jest gotycki zamek krzyżacki z XIV wieku. Mieści się w nim także Muzeum Ziemi Nidzickiej. Poza tym, na wybierających dom lub apartament wakacyjny z katalogu „Nidzica noclegi”, czekają również Browar Zamkowy, Ratusz Miejski, zabytkowe domy z XIX wieku kościół z XIV wieku. Poza tym, warto również wybrać się poza granice miasta. Tam, poznacie piękne mazurskie lasy oraz liczne akweny, na którymi można swobodnie wypocząć lub spędzić aktywnie czas na ich wodach. Dlatego też, już dziś, wybierzcie kwaterę z oferty „Mazury domki” i wybierzcie się na wymarzone wakacje.