Domy i apartamenty wakacyjne w Goldapi

Gołdap

Domy i apartamenty wakacyjne w Goldapi

Gołdap to nazwa sporego miasta, które znajduje się w północno-wschodniej Polsce (zerknijcie również do oferty „domy wakacyjne Polska”), tuż przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim oraz przy popularnym jeziorze Gołdap. Miejscowość ta może poszczycić się ciekawą i długą historią, statusem uzdrowiska oraz tym, że jest popularnym miastem letniskowym. Stąd też, w Gołdapi oraz jej leśnej okolicy, znajdziecie mnóstwo ośrodków wakacyjnych oraz samodzielnych domów wakacyjnych, wśród których, możecie wynająć i te, które są pod szyldem NOVASOL.

Urlop w Gołdapi to propozycja dla każdego typu wczasowicza, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Liczne zabytki, kąpieliska, lasy, zabytkowe wioski i mieściny – jeśli lubicie wakacje na świeżym powietrzu, Gołdap będzie idealną propozycją. Dodatkowo, można tu podreperować swoje zdrowie, korzystając z miejscowych tężni i borowin oraz uprawiać narciarstwo. Widzicie więc, że atrakcji tu nie brakuje, dlatego też, już dziś, zarezerwujcie nasze kwatery z katalogu „Mazury domki” w Gołdapi i zacznijcie szykować się do niezapomnianych wakacji.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Gołdapi

Oferta zakwaterowania w Gołdapi i okolicy jest spora, ale my chcemy Was przekonać do naszej oferty. Zwłaszcza, że wyróżnia ją kilka atutów na tle innych oferentów. Przede wszystkim, nasze domy i apartamenty wakacyjne to w pełni samodzielne jednostki mieszkalne, do których dostęp mają tylko nasi Goście. Oprócz tego, są kompletnie wyposażone, posiadają własną kuchnię (lub aneks) oraz są zawsze przygotowywane przed każdym przyjazdem. W obiektach NOVASOL, Wasze wakacje w Polsce będą przebiegać więc w prywatnej i komfortowej atmosferze, bez zakłóceń i osób trzecich. Mało tego, nasze domy i apartamenty wakacyjne są dostępne w atrakcyjnych cenach, a termin pobytu można ustalić o dowolnej porze roku, ponieważ nasze obiekty są otwarte przez cały rok. Zapraszamy!

 

Gołdap

Domki tematyczne w Gołdapi

Kolejnym atutem naszej wakacyjnej oferty są domki tematyczne, czyli takie, które dopasowane są pod określone, dodatkowe wymagania oraz udogodnienia. Obiekty te cieszą się bardzo dużą popularnością, a wyszukać je można bardzo szybko – za pomocą filtrów w wyszukiwarce. Wśród kwater tematycznych, szczególnie warto wyróżnić:

  • Domy z basenem – idealna opcja dla miłośników pływania w prywatnej atmosferze

  • Domy przyjazne dzieciom – kwatery, w których najmłodsi Goście nie będą się nudzić, a i dorośli znajdą chwilę wytchnienia;

  • Domy z ogrodem – dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu i/lub amatorów grillowych biesiad;

  • Domy z łodzią – szczególnie popularne kwatery wśród wędkarzy. Łódki najczęściej są już wliczone w cenę najmu, a jeśli tak nie jest – stosowną informację znajdziecie w opisie obiektu;

  • Domy akceptujące pobyt ze zwierzakiem – jeśli nie wyobrażacie sobie innej opcji niż wspólne wakacje z psem – te domki będą dla Was idealne.

 

Gołdap

Wakacje w Gołdapi

W Gołdapi czeka na Was mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc. Począwszy od zabytków miasta (pozostałości kwatery Luftwaffe, konkatedra NMP, XIX-wieczne domostwa, koszary oraz zabytki archeologiczne), przez atrakcje czekające na wybrzeżu Jeziora Gołdap, aż po tężnie solankowe i borowiny. Do tego należy dodać okoliczne lasy, które tętnią życiem oraz stoki narciarskie z wyciągami. Jakby tego było za mało, a w Waszych planach znajdowało się kilka wolnych chwil, proponujemy wycieczki po okolicy, do takich miast jak np. Suwałki, Giżycko czy Węgorzewo. Jak sami widzicie, same przyjemności. Rezerwujcie więc domki na Mazurach i w drogę!