Domy i apartamenty wakacyjne w Ostródzie

Ostróda noclegi

Domy i apartamenty wakacyjne w Ostródzie

Ostróda to duże miasto położone na Mazurach, w północno-wschodniej Polsce (jeśli zaś szukacie pełnej oferty w kraju, zachęcamy do przejrzenia katalogu „domy wakacyjne Polska”). O Ostródzie można powiedzieć, że spełnia wszystkie warunki, aby uznać je za idealne miasto znajdujące się w Krainie Tysiąca Jezior. Ostróda bowiem położona jest nad kilkoma jeziorami, graniczy z gęstymi lasami i jest uznawane za świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Do tego dołóżcie mnóstwo zabytków, możliwość poznania ciekawych zwyczajów i tradycji tych ziem, pyszną kuchnię – i już wiecie, że oferta „Ostróda noclegi” jest skierowana właśnie do Was.

 

Popularne domy wakacyjne w Ostróda

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ostróda

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ostróda

Loading...

Wakacje nad wodą w Ostródzie

Decydując się na domki na Mazurach, zapewnicie sobie urlop w duchu sportu i rekreacji. W Ostródzie znajdziecie dwie miejskie plaże – jedną nad Jeziorem Drwęckim i drugą nad Jeziorem Sajmino. Są to specjalnie utworzone kąpieliska, na których można poczuć się jak w nadmorskim kurorcie. Na plażach dostępne są również atrakcje dla całej rodziny, w tym zjeżdżalnie prowadzące prosto do wody oraz obiekty rekreacyjne. Wybór oferty „Ostróda noclegi” spowoduje, że będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportów wodnych, jak np. kajakarstwo, paddle-boarding, żeglarstwo czy wakeboarding, dla którego zbudowano tu specjalny tor.

Wakacje w Polsce nad jeziorem to również okazja do rejsów po wodach jezior, a dzięki licznym rzecznym połączeniom pomiędzy nimi, można zapewnić sobie długie godziny pod żaglem, w kajaku czy np. na rowerze wodnym. Jest tu również dostępna szczególna atrakcja, a mianowicie rejs statkiem po kanale elbląsko-ostródzkim. Taka przeprawa nie tylko pozwoli Wam poznać florę i faunę Mazur, ale również pozwoli Wam na poznanie jak statek może pokonać trasę na specjalnej windzie łączącej jeziora położone na różnych wysokościach. To będą niezapomniane wakacje nad wodą, wystarczy zdecydować się tylko na obiekt z oferty „Ostróda noclegi”.

 

Ostróda noclegi

Atrakcje Ostródy

Mieszkańcy Ostródy zadbali o to, aby nikt nie miał nawet kiedy narzekać na nudę, nawet podczas deszczowych dni. Ostróda ma sporo do zaoferowania nie tylko nad jeziorem czy w okolicznych lasach. Jeśli więc planujecie wybrać obiekt wakacyjny z oferty „Ostróda noclegi” będziecie mogli poznać takie miejsca jak:

  • Zamek Krzyżacki;

  • Liczne budowle sakralne, w tym gotycki kościół św. Dominika Savio z XIV wieku;

  • Zespoły Koszarowe;

  • Muzeum Miejskie;

  • Molo – najdłuższy deptak śródlądowy w kraju;

  • Nowe Stare Miasto – gustowne kamieniczki z bogatą ofertą gastronomiczno-handlową;

  • Amfiteatr Miejski – w którym odbywają się liczne imprezy, szczególnie w sezonie letnim.

Te, i wiele innych atrakcji dla dużych i małych, jasno stawia sprawę iż wybór Mazur i oferty „Mazury domki” pozwoli Wam spędzić ciekawe i niezapomniane wakacje.

 

Ostróda noclegi

Oferta „Ostróda noclegi” – gwarancja udanych wakacji

Jeśli powyższy opis Ostródy sprawił, że koniecznie chcecie tam spędzić wymarzony urlop – sprawdźcie ofertę NOVASOL, a mianowicie katalog „Ostróda noclegi”. Znajdziecie w nim samodzielne domki i apartamenty wakacyjne, w których spędzicie przyjemne chwile w prywatnej atmosferze. Warto dodać, że wszystkie nasze obiekty są kompletnie wyposażone, posiadają kuchnię i łazienkę, mają zapewniony dostęp do wszelkich niezbędnych mediów oraz są możliwe do zarezerwowania w atrakcyjnych cenach. I jeszcze jeden atut, który odróżnia nas od np. hoteli. Są to domki tematyczne, czyli obiekty ze specjalnymi udogodnieniami. Taką kwaterą może być np. dom z basenem, dom akceptujący przyjazd ze zwierzakiem domowym, czy domek przyjazny dzieciom. Zapraszamy!