Apartamenty i domki wakacyjne w Szczytnie

Noclegi Szczytno

Apartamenty i domki wakacyjne w Szczytnie

Szczytno to jedno z największych miast Mazur, położone w południowej części tego regionu, a więc w północno-wschodniej Polsce (przy okazji, sprawdźcie naszą całościową ofertę wakacyjną w Polsce w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Jak na lokalizację przystało, Szczytno znajduje się na terenie bogatym w lasy oraz jeziora, a w jego granicach znajdują się dwa akweny, a mianowicie Jezioro Długie oraz Jezioro Domowe Małe. Miasto powstało w XIV wieku; początkowo jako przedzamcze dla Zamku Krzyżackiego, a z czasem stało się samodzielną miejscowością, która dziś jest ważnym ośrodkiem turystycznym, historycznym oraz kulturalnym. Nie dziwi więc bogactwo ofert spod znaku „noclegi Szczytno”.

Szczytno jak i propozycje noclegów w tym mieście, to propozycja dla osób, które lubią mieć dostęp do różnorakich aktywności i rekreacji w jednym miejscu. Można tu połączyć wakacje z historią z relaksem nad wodą, wypoczynkiem na łonie natury oraz aktywnym sportowo urlopem. Szczytno jest sporym miastem, także baza turystyczna, gastronomiczna oraz kulturalna jest bardzo rozwinięta i zaspokoi nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Wybór oferty „noclegi Szczytno” polecamy także osobom szukającym miejsc położonych z dala od cywilizacji – o co nietrudno, w otoczeniu miejscowości. Zachęcamy więc do zapoznania się z listą atrakcji miasta, a następnie rezerwujcie domki na Mazurach i ruszajcie na przygodę, która długo zostanie w Waszej pamięci.

 

Popularne domy wakacyjne w Szczytno

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Szczytno

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Szczytno

Loading...

Wakacje nad wodą w Szczytnie

W Szczytnie czeka na Was okazja na wypoczynek na plaży, a więc to, czego szuka większość wczasowiczów wybierających się na Mazury. Nad Jeziorem Długim znajdziecie piaszczystą plażę, która w sezonie letnim jest strzeżonym kąpieliskiem. Oprócz tego, czekają tu na Was liczne atrakcje dla małych i dużych. Decydując się na ofertę „noclegi Szczytno”, będziecie mogli skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego i np. wybrać się w rejs kajakiem lub rowerem wodnym po wodach jeziora – świetna przygoda na wakacje w Polsce. Jezioro Długie jest także propozycją dla wędkarzy, którzy mogą łowić ryby zarówno z brzegu, jak i z wody. Drugie jezioro nie jest dostępne do pływania, ale wokół niego (jak i wokół Jeziora Długiego) prowadzą szlaki piesze i rowerowe – idealna na wędrówki i podziwianie flory oraz fauny jezior.

 

Noclegi Szczytno

Atrakcje w Szczytnie

Wybierając obiekt wakacyjny z katalogu „noclegi Szczytno”, nie tylko wypoczniecie nad wodą lub na łonie natury, ale i będziecie mieli okazję na poznanie miejscowych zabytków i ciekawych miejsc. Rezerwując ofertę „Mazury domki”, poznacie m.in.

  • Ruiny Zamku Krzyżackiego

  • Ratusz miejski, w którym mieści się Muzeum Mazur;

  • Mazurską chatę i zajazd z XIX wieku;

  • Trakt Królewiecki;

  • Barokowy kościół z początku XVIII wieku.

Oczywiście, Szczytno oferuje znacznie więcej, dlatego też zachęcamy do wizyty w miejscowym punkcie turystycznym, w którym znajdziecie więcej informacji.

 

Noclegi Szczytno

Kwatery z oferty „noclegi Szczytno”

Aktywności i rekreacja na świeżym powietrzu to jedna część urlopu, ale jest jeszcze druga, a mianowicie wybór odpowiedniego miejsca noclegowego. Tu z pomocą przychodzi NOVASOL i jej oferta obejmująca domy oraz apartamenty wakacyjne. Atutem naszego katalogu „noclegi Szczytno” jest to, że nasze kwatery są samodzielne, stanową odrębną jednostkę mieszkalną oraz są w pełni wyposażone. Dodatkowo, wszystkie obiekty posiadają własną kuchnię (lub aneks kuchenny), a ich komfortowe urządzenie sprawi, że Wasz urlop będzie płynął w wygodzie i przyjemności. Sprawdźcie również nasze kwatery tematyczne, jak np. domy z basenem, a Wasze wakacje będą wspominane latami. Zapraszamy!