Domki letniskowe w Mielnie i Grunwaldzie

Grunwald noclegi

Domki letniskowe w Mielnie i Grunwaldzie

Mielno i Grunwald to dwie wioski agroturystyczne, które położone są w zachodniej części Warmii i Mazur, w północno-wschodniej Polsce (przy okazji, sprawdźcie naszą, całą krajową ofertę, którą przygotowaliśmy dla Was w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Obie te wioski łączy wspólna historia, a na pewno w jednym, najbardziej znanym momencie. Jak każdy zapewne się domyśla, mamy tu na myśli słynną Bitwę pod Grunwaldem, która miała tu miejsce w 1410 roku. Dziś, oczywiście, panuje tu bardziej „pokojowa” atmosfera, co powoduje, że jest to świetne miejsce na wymarzone wakacje, np. w obiekcie z oferty „Mielno i Grunwald noclegi”.

Dlaczego jest to polecana lokalizacja na niezapomniany urlop? Ponieważ znajdują tu się chyba wszystkie elementy turystyczne, które spełniają jego wymagania. Są tu lasy, jeziora, pagórkowata powierzchnia terenu, która sprzyja uprawianiu różnych aktywności, mnóstwo historycznych miejsc, ciekawe atrakcje w okolicy – a wszystko to skąpane jest w zacisznej atmosferze, która pozwoli odetchnąć od codzienności. Decydując się na ofertę „Grunwald noclegi” będziecie mieli także dobrą okazję na odwiedziny słynnego placu boju, który był areną walk wojsk polskich i litewskich przeciwko Zakonowi Krzyżackiemu. Szczególnie polecamy Wam wybranie się tam w okolicach 15 lipca, bowiem wtedy mają tu miejsce festyny oraz rekonstrukcje walk. Rezerwujcie więc domki na Mazurach i Warmii i wyruszcie na niezapomnianą przygodę.

 

Popularne domy wakacyjne w Mielno - Grunwald

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Mielno - Grunwald

Loading...

Wakacje nad wodą w Mielnie oraz Grunwaldzie

Jak Mazury, to wakacje nad jeziorem – to oczywista oczywistość. Również i w Mielnie nie zabraknie Wam możliwości wypoczynku nad wodą. Wioska jest bowiem położona nad Jeziorem Mielno, którego wody są bardzo czyste i sprzyjają kąpielom – szczególnie, że na wybrzeżu znajdziecie specjalne, piaszczyste plaże. Decydując się na opcję „Mielno i Grunwald noclegi”, zyskacie też okazję na uprawianie kajakarstwa i wędkarstwa. Można nawet powiedzieć, że amatorzy tych dwóch aktywności będą najbardziej usatysfakcjonowani. Oprócz tego, w okolicy tych dwóch wiosek, znajdziecie sporo innych akwenów, które również zapraszają do wypoczynku. To będą udane wakacje w Polsce!

 

Grunwald noclegi

Wakacje z historią

Obowiązkowym punktem wycieczek w ten rejon Warmii jest Pole Bitewne pod Grunwaldem. Jest on swojego rodzaju muzeum na świeżym powietrzu. Znajduje się tu m.in. obelisk, jedenaście 30-metrowych masztów, amfiteatr, ruiny kaplicy oraz Kopiec Jagiełły. Jak wspomniano wcześniej, warto udać się tu w tygodniu rocznicowym, tj. w okolicy 15 lipca – wtedy to, odbywają się tu liczne imprezy i uroczystości. Stąd też, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji obiektów „Grunwald noclegi”, ponieważ właśnie w tym okresie, cieszą się one największą popularnością. Kwatery te, znajdziecie także w katalogu „Mazury domki” – zapraszamy!

 

Grunwald noclegi

„Mielno i Grunwald noclegi” – nasze propozycje na udany urlop

Na koniec, kilka słów o naszej wakacyjnej ofercie. Otóż NOVASOL proponuje Wam noclegi w samodzielnych domach i mieszkaniach wakacyjnych. Są one samodzielne, ponieważ mają dostęp do wszelkich niezbędnych mediów, są kompletnie urządzone, posiadają własną kuchnię (lub wyposażony aneks kuchenny) oraz udostępnione są tylko wynajmującym, czyli Wam. Ponadto, oferujemy obiekty tematyczne, jak np. domy akceptujące zwierzęta, czyli takie, w których spędzicie wakacje z psem lub kotem (oczywiście – swoim). Poza tym, w odróżnieniu od innych podobnych propozycji, domki letniskowe z oferty „Mielno i Grunwald noclegi” zostały sprawdzone i opisane przez naszych lokalnych inspektorów. Oznacza to, że nasza witryna nie jest zbiorem noclegów, które może dodawać każdy prywatny właściciel – propozycje są udostępnione przez nas, podobnie przez nas sporządzone są opisy i zdjęcia obiektów. Jeszcze raz – zapraszamy!