Domy i apartamenty wakacyjne w Bartoszycach

Domy i apartamenty wakacyjne w Bartoszycach

Domy i apartamenty wakacyjne w Bartoszycach

Bartoszyce to, jedno z najbardziej wysuniętych na północ, miast w Polsce (jeśli zaś interesuje Was całościowa oferta w naszym kraju, zachęcamy do zapoznania się z katalogiem „domy wakacyjne Polska”). Bartoszyce położone są w regionie Warmii I mazur, a jego długa i burzliwa historia sprawia, że łączą się tu wpływy niemieckie, wschodnie oraz polskie. Dziś, Bartoszyce są ważnym węzłem komunikacyjnym oraz miastem posiadającym bogaty zasób zabytków, atrakcji i ciekawych miejsc.

Noclegi w Bartoszycach polecamy przede wszystkim miłośnikom poznawania historii i miejscowych tradycji i zwyczajów. W Bartoszycach krzyżują się różne kultury, które przez wieki wywierały wpływ na miasto i okolicę. Miejscowość jest również polecana osobom, które podczas jednego wypoczynku, chciałyby wybrać się na Litwę, do Obwodu Kaliningradzkiego, a nawet do zachodniej części Białorusi – wszystkie te ziemie dawniej należały do Polski, a więc może to być ciekawa lekcja historii. Poza tym, miejsce to polecane jest także amatorom wypoczynku na łonie natury. Dlatego też, jeśli takie połączenie przyrody i historii znajduje się w Waszym kręgu zainteresowań, rezerwujcie domki na Mazurach z naszej oferty i w drogę!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Bartoszycach

Bartoszyce mają bardzo świetnie rozwiniętą bazę turystyczną, co dotyczy również noclegów. My jednak z doświadczenia wiemy, że nie każdy lubi mieszkać w hotelu, którym trudno o spokojną atmosferę oraz prywatność. Dlatego, NOVASOL z dumą, prezentuje Wam swoje obiekty wakacyjne, które są całkowitym przeciwieństwem zbiorowych punktów noclegowych. Nasze kwatery to całkowicie samodzielne domy i apartamenty wakacyjne, które same w sobie są indywidualnymi jednostkami mieszkalnymi. Dzięki temu, Wasze wakacje w Polsce upłyną pod znakiem prywatności i spędzenia czasu tylko z tymi osobami, które wybrały się z Wami na wymarzony urlop w Bartoszycach. Poza tym, decydując się na kwatery z naszej oferty, możecie mieć pewność, że miejsce Waszego odpoczynku będzie wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia oraz zapewni Wam urlop w komfortowych warunkach. Zapraszamy!

Domy i apartamenty wakacyjne w Bartoszycach

Domki tematyczne w Bartoszycach

Każdy z Was życzy sobie zapewne, aby jego wakacje były wyjątkowe i spełniały wszystkie oczekiwania. Za ich spełnienie, w największym stopniu, odpowiada wybrana lokalizacja, a więc w tym wypadku – Bartoszyce. Jednak NOVASOL chce, aby i Wasz wybrany dom wakacyjny zapewnił Wam dodatkowe, przyjemne rzecz jasna, wrażenia. Stąd, w naszej ofercie znajdziecie obiekty tematyczne. Są to domy i apartamenty w Bartoszycach, które, ze względu na swoje specjalne cechy, sprawią, że Wasz urlop będzie prawdziwie udany. Dlatego też, w Bartoszycach możecie znaleźć domy z basenem, domy z widokiem na zielone krajobrazy, apartamenty miejskie, domy dla grup i wiele innych kwater. Polecamy!

 

Wakacje w Bartoszycach i okolicy

Możliwość poznania różnych kultur i historii miejskich, to niewątpliwie atut Bartoszyc. Spacerując uliczkami miasta poznacie kościoły różnych wyznań oraz liczne zabytki, jak np. Brama Lidzbarska, XIV starówka i mury obronne, spichlerze, cmentarz wojenny z I WŚ i wiele innych miejsc. Na spacer zaprasza również piękny Park Elżbiety oraz okoliczne lasy ciągnące się wzdłuż Łyny. Rezerwując obiekty z kategorii „Mazury domki” będziecie także mieć okazję na wypoczynek nad miejskim jeziorem. Polecamy Wam również wycieczki po okolicach Bartoszyc, a także wybranie się nad jeziora Mazur. To będą naprawdę udane wakacje!